Skocz do zawartości
Forum

Seks w miejscu publicznym


muszka19

Rekomendowane odpowiedzi

Zdarzyło Wam się kiedyś współżyć w miejscu publicznym????? Mnie nie ale parę razy było blisko, jak myślicie to podnieca czy raczej stresuje????????? I na pewno wstyd jak ktoś przyłapie, albo policja bo chyba można dostać mandat!!!!!!!! Ale jakie jest Wasze zdanie? Chcielibyście? Próbowalibyście? Jakie miejsca wybrać???????? Mnie się marzy gdzieś na wodą najlepiej na mokrym piasku i dotyku fal, ale to chyba niemożliwe, bo wszędzie są zawsze tłumy!!!!!! Co o tym myślicie????? Warto ryzykować????????

Odnośnik do komentarza

Ja raz miałam taką sytuację, razem z moim narzeczonym ( teraz już mężem) kochaliśmy się na łące w środku lasu. Było cudownie. Najpierw zrobiliśmy sobie piknik a potem nas poniosło. Strachu trochę było ale to uczucie gdy słonko grzeje was po plecach i ten zapach kwiatów - coś niesamowitego

Odnośnik do komentarza

no tak co za świetne podejście większy wstyd dla dziewczyny.... n po prostu bomba... gratulujemy podejścia. Seks w miejscu publicznym może być fajny ale musimy odpowiednio wqybrać miejsce publiczne bo nie widzę nic fajnego w brudnej i ciasnej toalecie w bardze czy przymierzalni w sklepie./

Odnośnik do komentarza

No ja jeszcze się nie odważyłam na seks w miejscu publicznym, ale kiedyś było blisko... Jechałam z chłopakiem pociągiem na niezbyt uczęszczanej trasie, więc byliśmy sami w przedziale, był już wieczór, więc nastrojowe światło i tak jakoś... wtedy wlazł konduktor, u którego mieliśmy kupić bilety, co zresztą sami mu zgłosiliśmy po wsiąściu do pociągu... Było głupio, ale teraz wspominam to z uśmiechem. Pół biedy, że nie byliśmy za bardzo rozebrani... No i mielismy darmowy przejazd, bo konduktor był tak zażenowany, że od razu uciekł :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...