Skocz do zawartości
Forum

Seks w miejscu publicznym


muszka19

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dziunia1993

Z moim kochany mielismy pare takich sytuacji... o dziwo on sie bardziej cykal ;D pierwszy raz byl w lasku kolo jeziorka... to jeziorko bylo w takiej malej dolince wiec gora chodzili ludzie .. mozliwe ze ktos widzial.... w szuwarach kiedy poszedl sie przebrac :D nad samym jeziorkiem zrobilam mu loda ... innym razem w lesie on zaproponowal ... w nocy ... bo ojciec przyjechal na kilka dni ... w nocy nie polecam w intymnym miejscu mnie pogryzly komarzyska :/ zdarzylo sie tez w toalecie w pociagu i w przedziale ... niek nie wszedl bo miedzynarodowych mozna zamknac od srodka i sa zaslonki wiec pelna kulturka ... i z takich sytuacji pamietam jeszcze ze kiedy jechalismy na zwiedzanie jego okolic (sanok) rozpielam mu rozporek i masowalam reka... podjechal zeby zapytac o droge jakas babke (w miare mloda kobitka) do tej pory sie z tego smiejemy :D bo ta dziewczyna chyba zauwazyla bo smiala sie pod nosem ;D i nie wiem czy to sie zalicza do publicznego ale ... jeden pokoj wynajmujemy znajomej i bare razy kochalismy sie na blacie w kuchni kiedy ona byla w domu :D Goraco polecam ... przeciez nie robi sie tego codziennie a jest co wspominac ... do tej pory swietnie sie bawimy ... jestesmy 2,5 roku ze soba i caly czas powtarza mi ze nigdy nie byl z taka wariatka jak ja :D NIE ZALUJE NICZEGO I CHETNIE POWTORZE :D wiecej odwagi dziewczynki :*

Odnośnik do komentarza
Gość kingusia20

Ja (20 lat) kochałam się z chłopakiem w kuszetce. Pani (około 35 lat) która jechała z nami chyba słyszała co robimy na łyżeczkę ale dyskretnie udawała że nic się nie działo nawet jak chyba trochę zbyt słyszalnie dyszałam przed finałem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...