Skocz do zawartości
Forum

Zakochałam się w niedostępnym facecie


Gość Iwona389

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Iwona389

Temat stary jak świat, ale muszę się chociaż wygadać. Zakochałam się w swoim żonatym, z dzieckiem instruktorem nauki jazdy. No sama nie wierzę jaka byłam głupia. To trwa już prawie 3 lata. W trakcie kursu już mi dawał sygnały, że mogę mu się podobać. Prawil wiele komplementów na temat wyglądu, dotykał, a że mi się to podobało to mu pozwalała na to. Oczywiście myślałam, że skończy się kurs skończy się i ta znajomość. Po egzaminie odzywał się do mnie, pisal, dzwonił pytał co u mnie, proponował spotkania, żeby pogadać. Ja się godzilam na to. Pisał czule smsy czasem mnie pocałował. Jednak to już się tak długo ciągnie a ja nie wiem na czym stoję. Jednak co mnie ostatnio zabolało. Stałam na parkingu i widziałam go jak kończył jazdę, a na koniec całował tę dziewczynę. Mogę jedynie się domyślać, że nie jestem jedyną, z którą tak się bawi. Siedzę i płacze bo bardzo za nim tęsknię chociaż wiem, że nie powinnam. On pewnie nigdy dla mnie nie zostawi swojej żony chociaż nie raz liczyłam na to, że to właśnie w końcu usłyszę. Nie wiem co mam zrobić, co mu powiedzieć. Nie umiem tego zakończyć...

Odnośnik do komentarza

No przykro mi ale zgadzam się z poprzedniczka nie robi się takich rzeczy. Jedyne co powinnas zeobic to nie odpowiadac mu i probowac zapomniec znajdz inne zai zainteresowania to pomaga tylko na Boga nie rób prawka na tiry hee zarcik.

Przez xhwile zastanawialam się czy jesli on jest taki rudy rydz to czy nie porozmawialabym z nego źoną aby jednak uświadomić ją co za łapserdaka ma w łóżku. Wiem tak tak znoszczy się rodzinę, ucierpią dzieci. Ale ja bym wolala wiedziec takie rzeczy i ewentualnie zadecysowac czy chce dać mu jeszcze szanse czy podzielic majątek. No ale domyslam się ze na to odwagi nie masz

Odnośnik do komentarza
Gość Iwona 389

To nie jest takie łatwe się od niego uwolnić. Kiedy już raz próbowałam i nie odzywalam się to zaraz wydzwanial co się stało, ewentualnie gdy mnie widział na mieście pytał czy wszystko ok czemu się nie odzywam, czemu mu nie odpisuje. I wtedy zawsze umiał mnie znowu przeciągnąć na tę swoją strone..

Odnośnik do komentarza
Gość do chłopiary

kim ty wogole jestes ze zamartwiasz sie zonatym co juz zdradza swoja zone,kobieto ogarni sie w co sie platasz ,on tylko chce cie wyruchac,wykorzystac..Oj uwazaj jak sie dowie zona to ci z glowy włosy powyrywa i narobi wstydu.to ci sie juz nalezy...

Odnośnik do komentarza

Skoro wiesz, że facet jest niedostępny, bo żonaty i z dzieckiem, to go sobie odpuść. Ktoś słusznie napisał, że zmarnowałaś trzy lata na mężczyznę, który nie jest wart Twojej uwagi. Czy zastanawiałaś się, jak czułabyś się Ty na miejscu jego żony, dowiadując się, że flirtuje z młodymi dziewczynami? Zauroczyłaś się, ale po prostu urwij kontakt i daj sobie szansę na lepiej rokującą znajomość.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...