Skocz do zawartości
Forum

wyluzuj?


Rekomendowane odpowiedzi

Straciłam pracę bo przejmowałam się rzeczami, które nie powinny mnie dotyczyć. Nie mam teraz pracy ale tym się nie przejmuje, to znaczy nie martwi mnie, że nie zarobię pieniędzy, jestem jeszcze na dziennych studiach i pomagają mi rodzice. Martwi mnie natomiast marnowany czas. Ciągle myślę jakbym mogła go dobrze wykorzystać, nie mieści mi się w głowie nic nierobienie.
Nie pojechałam nigdzie na majówkę bo nie miałam z kim, pewnie gdybym pojechała martwiłabym się wydanymi pieniędzmi.
Martwi mnie również to jak odeszłam z pracy, w gniewie, bez żadnego pożegnania podziękowania. W firmie panowała dość przyjacielska atmosfera i czuje jakbym spaliła za sobą most. Z drugiej strony to tylko praca a przecież pracodawca też nie zachował się do końca fer.
Nie umiem sobie poradzić z myślami i wszystkim się przejmuje.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, co dokładnie się stało, że straciłaś pracę i rozstałaś się z firmą w niemiłej atmosferze. Jeśli nie ma szans tego odkręcić, to po prostu teraz skup się na szukaniu innej pracy. Rozumiem, że jesteś młodą osobą, studiujesz, ale jeśli czas Ci na to pozwala, zdobywaj doświadczenie, bo potem przyda Ci się podczas szukania pracy po ukończeniu studiów. Jeśli nie praca zawodowa, to rozważ jakiś wolontariat, udzielanie korepetycji itp. Wszystko, co służy rozwojowi i co pozwoli Ci efektywnie zagospodarować Twój czas, jest godne rozważenia i podjęcia wysiłku. Pozdrawiam i trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza
Gość Mahomet

Nie wiem naprawdę dlaczego ona straciła tą pracę. Przecież jakby nie patrzeć, to z tego co ona pisała wcześniej, była bardzo sumiennym i oddanym pracownikiem w tamtej firmie. Nawet nie dawno, pokazała pazur, bo wywalczyła sobie podwyżkę, a przecież wiadomo, że negocjowanie podwyżki w tych czasach, nie jest wcale takie łatwe, jakby się mogło komuś wydawać. Współczuję bardzo Autorko dlatego tym bardziej trudno mi cokolwiek powiedzieć. Ciężkie teraz czasy dla wszystkich, ale nie poddawaj się i staraj się na nowo coś znaleźć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...