Skocz do zawartości
Forum

Jak zwalczyć zaparcia?


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Czy był pan z tym u gastrologa lub chociaż u lekarza rodzinnego?Jeśli nie to proszę się udać.Lekarz ustali tryb leczenia,karze wykonać odpowiednie badania lub zastosować środki farmaceutyczne.Na razie do wizyty lekarza proponuję zdrowo i lekką dietę(owoce,warzywa itp) oraz jakieś środki(trawienne,rozkurczające).Pozdrawiam

"Mens sana in corpore sano"-"W zdrowym ciele zdrowy duch"
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Mam 15 lat i już od kilku miesięcy cierpię na zaparcia. Na początku poszłam do lekarza, ale on tylko dał mi dietę (do której dostosowuję sie do teraz). Wypijam sporo płynów, jeżdżę codziennie na rowerze i chodzę na długie spacery. Szukałam domowych sposobów. Wtedy dopiero po jakiś 5-6 dniach coś ruszyło. Teraz biorę leki "obstilax", ale jak mi braknie, a nie mam kiedy jechać do apteki, to zaparcia są dalej. Juz nie mam takiego ładnego brzucha jak miałam kiedyś. Co mam robić?

Odnośnik do komentarza

Wszystko się zgadza, naturalny błonnik jest najlepszy. Długo poszukiwałam odpowiedniego i wreszcie trafiłam na Colon Slim. Nie dość, że zawiera łupiny nasienne babki jajowatej (mają duuuużo błonnika), to jeszcze inulinę z cykorii i wiele innych cennych składników. Moje jelita pracują teraz jak marzenie i waga pięknie leci w dół.

Odnośnik do komentarza

Słyszałam od koleżanki która miała podobny problem, że jej pomógł zabieg płukania jelita grubego. Ona to robiła akurat w klinice w centrum Katowic. Po kilku wizytach czuła się znacznie lepiej, pozbyła się złogów kałowych (można to zobaczyć w czasie zabiegu jak się nie brzydzisz ;)) i zrzuciła kilka kilo. Była bardzo zadowolona, może Tobie też pomoże!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...