Skocz do zawartości
Forum

Jak pomóc chłopakowi z agresją?


Gość a...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój chłopak od jakiegoś czasu ma problem z nerwami. Zawsze był agresywny i w gimnazjum nieraz się bił, ale teraz jest chyba jeszcze bardziej. Jest w stanie zrobić komuś wielką krzywdę i jedyną osobą, która go obchodzi to ja. Do psychiatryka nie chcę go dawać, on też by nie chciał, bo źle na to reaguje. Co mam zrobić? Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Moja rada jest taka ; kopnij go w dupe. Chyba że twoja burza hormonów przeszkadza Ci w percepcji postrzegania świata . Z tego co piszesz to wychodzi na to że to patol , a takich ludzi nie da się zmienić , więc możesz tracić swój czas na próbę zmiany jego charakteru albo na znalezienie kogoś normalnego bez tony testosteronu ale za to z # iq bądź charakterem. Tylko nie piep.. że jest kochany , jeśli tak napiszesz tzn że zmarnowałam 5 minut .

Bądź bardziej skoncentrowany na swoim charakterze niż na reputacji, ponieważ twój charakter mówi kim naprawdę jesteś, podczas gdy reputacja jedynie to, co myślą o tobie inni

Odnośnik do komentarza

Agresja tak naprawdę może świadczyć o wielu problemach natury emocjonalnej. Może być to kwestia zaburzeń osobowości, zaburzeń nastroju, nieumiejętności radzenia sobie ze stresem itd. Nie wiedząc, co dolega Twojemu partnerowi, nie da się wdrożyć odpowiedniego leczenia i/lub terapii. W pierwszej kolejności radzę udać się do psychiatry (nie potrzeba skierowania), a potem lekarz powie, co dalej. Sama agresywność nie jest podstawą do "zamykania w psychiatryku", jak to określiłaś. To nie jest kwestia hospitalizacji, tylko kwestia pracy nad sobą i systematycznej psychoterapii. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...