Skocz do zawartości
Forum

Skąd we mnie te lęki?


Gość l...m

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę dokończyć o duchach. Naprawdę nie wiem co mam robić. Boje się patrzeć w samochody w szyby w sklepach bo myśle ze tam coś jest. Nie mogę przestać choc na chwile o tym zapomnieć. Jak samochód jedzie myśle ze tam jest jakaś dziwna postać z horrorów a nie człowiek. To mnie już wykańcza. Boje się wchodzić po klatce schodowej w bloku bo myśle ze coś mnie goni. To nie jest normalne. Proszę pomóżcie

Odnośnik do komentarza

Masz rację to nie jest normalne żeby żyć w ciągłym strachu. Jest to krecia robota Bożego buntownika. Nawet do mnie jako do dziecka Bożego niekiedy próbuje dostać się, posyłając jakieś katastroficzne myśli. Wiesz co wtedy robię ? Rozkazuję szatanowi w imieniu Jezusa Chrystusa żeby wyniósł się, bo jestem Bożą własnością.
MOJA RADA.
Czyń podobnie...Argumentuj to tym że jesteś Bożym stworzeniem. To nic że nie jesteś w Bożej rodzinie. Życie masz od Stwórcy, a nie od stworzenia-szatana, tak więc poniekąd też jesteś Bożą własnością...

Ps. nie chcę na razie pisać o przyczynach, jak zainteresuje Cię to to wtedy napiszę.

Odnośnik do komentarza
Gość ThrHelp

Na terapię marsz! W internecie nikt Ci nie pomoże tak jak specjalista. Nie słuchaj średniowiecznych bredni takich jak Jaabes. Nie ma żadnych duchów, potworów i diabołów. Twój mózg płata Ci nieprzyjemne figle. W poniedziałek rejestrujesz się do lekarza. Zdrówka życzę! :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...