Skocz do zawartości
Forum

Dziwne plamy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moim problemem są dziwne plamy które bardzo swedza. Pojawiają się najczęściej w nocy, nie tylko na nogach ale i też na plecach, rękach wszędzie tylko nie na twarzy. Na początku myślałam że może to być uczulenie na płyn do prania albo na zwierzątko (królik ), płyn do prania zmieniłam a królika oddałam niestety to nie pomogło. W miejscu gdzie wyskakują plamy skóra robi się twarda. Pomaga tylko lodowata woda albo lód. Czy ktoś ma coś takiego i wie co to jest i jak to wyleczyć? Nie ukrywam ze jest to uciążliwe ponieważ w nocy nie mogę przez to spać. Z góry dziękuję za pomoc

monthly_2017_05/dziwne-plamy_4791.jpg

monthly_2017_05/dziwne-plamy_4792.jpg

monthly_2017_05/dziwne-plamy_4793.jpg

Odnośnik do komentarza

Na zdjęciach nawet dobrze nie widać ,dziwne,że pojawiają się tylko w nocy ,wygląda na uczulenie,
zauważ sobie czy czegoś nie zmieniałaś w pościeli ,koszuli nocnej,itp.,
pozostaje wybrać się do alergologa,póki co pij wapno i kup w aptece coś do łykania na uczulenia,zobaczysz czy będzie efekt.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Zanim pójdziesz do alergologa musisz iść do lekarza rodzinnego , który da Ci skierowanie do alergologa lub dermatologa. Może udzieli jakiejś pomocy do czasu wizyty u specjalisty. Widziałam zdjęcia na innym sprzęcie i faktycznie są to rozległe czerwone plamy. Jeżeli swędzi , a skóra w tych miejscach robi się grubsza , to tylko lekarz może ocenić , co to jest.

Odnośnik do komentarza

Tak wygląda też uczulenie,może też być od pokarmu,zauważ czy czegoś nie wprowadziłaś do diety z nowego źródła,tylko dziwne,że te plamy pojawiają się w nocy,pewnie pod wpływem ciepła ,albo faktycznie coś w tym łóżku Cie uczula.

Porób więcej zdjęć i pokaż lekarzowi,do tego dodasz swój opis i wystarczy.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

tak wyglada ukaszenie pluskiewtemu tylko w nocy bo one zeruja wlasnie w nocy zywia sie ludzka krwia a ukaszenia swedza bo one maja taki lekko toksyczny jad troche mniej swedzacy niz ma komar ale jest temu nogi i plecy i temu wiecej jest w jednym miejscu bo one poluja stadkami;) wpisz sobie w internet jak sie ich pozbyc i sprobój mnie tez kiedys pogryzly cholery ale wyszly z podlogi z parkietu jak na nim siedzialam ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...