Skocz do zawartości
Forum

W domu czuje sie jak na poligonie. pomocy


Gość Przejęta

Rekomendowane odpowiedzi

Najwidoczniej facet lubi sobie zdrowo popić. Zresztą, co to za chłop co nie wypije. Nie rób z siebie takiej męczennicy. Zmień podejście i będzie dobrze. A jak nie, to zostaw męża i idź do klasztoru. Będziesz wtedy miała święty spokój.

Odnośnik do komentarza

Trzeba bylo zrobic sobie drinka i sie przyłączyć na chwile to by sie zdziwił ło matko!!!!Rachunki masz poplacone...masz gdzie mieszkać ,o nic sie nie martwisz!Kobieto,a co bys powiedziala gdyby byl pijakiem i totalnym nierobem.Gdybys musiala zasuwać zeby wszystko utrzymac.wiem zaraz napiszesz ze pewnie ja tak mialam.Ano mialam!!!!Zaden miód ,skoro potrafi utrzymac was na normalnym poziomie to nie jest taki tragiczny.Nawet Nie proponuje zebys do pracy poszla,Ty sie za to rwiesz.Po co!!!!Badz dobra zona wychowuj dzieci i siedź w chałupie !

Odnośnik do komentarza

Kobieto otrząśnij się . To jest Twoje życie i nikt nie ma prawa Cię poniżać. Dzieci odbierają rzeczywistość w inny sposób . Jeżeli tata nie bije , czasem przytuli i da cukierka , to jest dobry. Każde dziecko chce mieć ojca, ale ty nie możesz godzić się ,by ten ojciec był za wszelką cenę. To Ty widzisz jakie są realia , to Ty jesteś dorosła i tylko Ty możesz ocenić jakie są szanse na trwałość Waszego związku. Nie możesz ulegać dyktaturze dziecka , bo to dziecko za kilka lat może Cię zapytać dlaczego mnie nie chroniłaś , dlaczego na to pozwoliłaś. Piszesz o alkoholizmie męża. Nie wiem na ile to jest poważny problem, ale jeżeli jest , to musisz ratować siebie i dzieci , nawet wbrew ich woli , bo one nie mogą tego jeszcze ocenić. Zwróć uwagę na pierwszy post ,tam masz wiele dobrych rad i mimo wszystko pisz.

Odnośnik do komentarza

Machomed naprawde porazaja mnie twoje wypowiedzi. Facet nie ma prawa uderzyć kobiety ani jej wyzwą chyba ze sie puszcza to jestem w stanie zrozumiec ja tego nigdy nie zrobiłam.
Co do płacenia rachunków to tyle jest jego. A ja nie chce byc na jego gaenuszku bo ma większą kontrole nad dyrygowaniem mna. I ustalaniem mi zasad. My żyjemy 21 wieku nie w 19 ze zona musiała sie uśmiechać i godzić na wszystko.
Ja naprawde chciałabym spokoju i ciepla w domu ale cóż moge zrobic przykleić uśmiech i udawać ze jest ok?
Nie powiem ci tak bo cie nie znam i nie osądzam ludzi z góry. Wy wiecie o mnie wiecej ale nie na tyle zeby mnie aż tak ocenić ze ja mam fochy i jestem niepowazna.
Zaluje swojej decyzji mocno ze wróciłam ale dalej tlumacze córce ze nie możemy tu być.

Odnośnik do komentarza

Zrób jak pisze Sinnn , dziecko nie może Tobą dyrygować. A co Twoi rodzice na to? Ja zamierzam popytać się w MOPSie jak wygląda pomoc dla samotnej matki z dwójką dzieci,czy są w stanie mi pomóc przy opłatach .Bo zarabiam niewiele.A nie myślałaś nad szukaniem pomocy w Mopsie.Ja ciebie naprawdę rozumie,i wiem jak to jest.

Odnośnik do komentarza

Przejęta , jeżeli Livi 112 i Mahomet faktycznie myślą tak jak piszą , to jest ich sprawa. Ty nie możesz się tym kierować . Zrób tak , jak dyktuje Ci rozsądek . Widać ,że męczysz się w tym układzie , więc albo zmienisz swoje życie , albo podejście męża. Być może , że z czasem uda Ci się i jedno i drugie. Tego nie można przewidzieć . Znalazłaś tu wiele słów poparcia ,ale to Ty sama musisz pokierować swoim życiem. Życzę Ci powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście znalazłam tu dużo wsparcia i wiele rad wzięłam do siebie.
Jesli chodzi o moja corke to ja ja rozumiem ze ona chce byc z tata bez względu na to jaki on jest bo nie wie co to znaczy prawdziwy ojciec.
Nie kieruje sie tym co oni piszą bo anonimowo to można napisać wszystko i szczerze nie dam sobie takich glupot wmówić.
Co do MOPSu to tam pomocy nie znajdę juz próbowałam i aby chca mi dopierdzielic

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...