Skocz do zawartości
Forum

korzystanie z prostytutek, brak uczucia


Gość sovelo

Rekomendowane odpowiedzi

Że niby nawet medytacja nie pomaga w powstrzymaniu się przed seksem z prostytutką? :O :D To na pewno nie jest prawdą, a jeśli masz na myśli to że nie pomaga Ci w tym żeby popęd seksualny przestał Tobą sterować, to coś z tą medytacją nie tak robisz, na moje oko za płytko w to wchodzisz(akurat tak się składa że trochę w tym siedzę :P).
A płacenie człowiekowi po to żeby potraktować go jak wibrator? Obrzydliwe, nie owijając w bawełnę, sorry. I dlaczego nie być bardziej szczerym ze sobą i powiedzieć sobie "Ok, tak naprawdę chcę się tylko wyładować" i zrobić to z wibratorem albo z własną ręką w takiej sytuacji? Wtedy przynajmniej rzeczywiście przedmiot jest tym co jest traktowane jak przedmiot, czyli wszystko jest na swoim miejscu. Tak przy okazji jeśli chodzi o związki o owszem, należy dobrze traktować dziewczynę, właśnie o to chodzi żeby partnerzy się nawzajem dobrze traktowali. :P
Jeszcze okazuje się że piszesz z kimś kto tak naprawdę jest Twoją dziewczyną, ale jak tutaj pojawiła się z inną okazja, to nagle zaczynasz coś z nią próbować, i a na zapytanie o tą dziewczynę nagle dziwnym przypadkiem zaczynasz odpowiadać: "A, to nic pewnego", ciekawe. :O :P :D A teraz poczułeś się w dodatku pokrzywdzony tym, że być może ta tutaj próbuje Ciebie jakoś nabrać. :D Spojrzałbyś raczej na siebie, i dałbyś spokój tej dziewczynie o której tutaj mówiłeś, przynajmniej przestałbyś ją oszukiwać. :P
Generalnie, geez, co się tutaj dzieje? Jakby forum zaczynało przybierać jakąś nową, dziwną formę. :O :D
Albo może raczej: co ja robię tu? :D :D
Albo może to wszystko to jest jedna wielka ściema, nieraz się tutaj zdarzało że ludzie różne rzeczy zwyczajnie dla kawału robili

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...