Skocz do zawartości
Forum

Infekcja intymna i ranki okolic intymnych prosze o pomoc


Rekomendowane odpowiedzi

witam,
moja sytuacja wyglada nastepujaco. od kilku dni mam infekcje intymna. mialam uplawy, pieczenie i swiad i nadzerki zewnetrznych narzadow intymnych. wczesniej zdarzaloo sie ze tez je mialam ale szybko sie goily. myslalam ze ma je z powodu infekcji. bylam u ginekologa. dostalam flokonazol do polykania i dopochwowo clotrimalozum. nie mowilam ginekologa o tych rankach bo myslala, ze to widac i po lekach przejdzie. dodatkowo jak mam w zwyczaju przy infekcjach- kupilam clotrimazolum w masci i smaruje nia zewnetrzne okolice intymne oraz te ranki. biore leki krotko ale z tymi ranami nie poprawia sie przepraszam za szczerosc ale trudno mi wyproznic sie i oddac mocz bo tak to piecze wtedy to sa takie ranki jakby ktos zyletka przecial- taka jest w mesjcu laczenia pochwy z odbytem ( mniej wiecej) a inne to bardziej owrzodzenia na wargach sromowych. powinno sie poprawiac od lekow a sytucja jest taka ze ledwo moge oddac mocz bo tak piecze. utrzymuje miesca intymne w czystosci a obszar ten mimo leczenia jest malinowy spieczony i bolesny, ledwo zaczne myc sie zelem instymnym i juz czuje pieczenie a ranki nie goja sie. przeprszam za doslownosc i chaotyczne pisanie ale bardzo pprosze o pomoc bo mam tego dosc. chodzi mi szczegolnie to sa takie rany i jak z tym walczyc bo piecze jak diabli. bardzo prosze o pomoc. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...