Skocz do zawartości
Forum

Nieudana aborcja


Gość abc43210

Rekomendowane odpowiedzi

u nas też jakiś gwałciciel grasuje kilka razy próbował zazwyczaj w tych samych miejscach i policja go nie potrafi złapac;/ nawet portretów pamieciowych nie chciało im sie wieszac po okolicy tylko zwykli ludzie tak sie przestraszyli ze to robili;/

Odnośnik do komentarza
Gość PorannaRosa

ale jeśli ty zgłosisz to ty jesteś brana za ofiarę, a gaz czy pistolet hukowy za obronę konieczną... ja byłam w takiej sytuacji. Użyłam gazu pieprzowego, zostawiłam delikwenta i zadzwoniłam na policje. Złożyłam zeznania i zamknęli kolesia.
Z tym co mówisz to może zależeć jeszcze czego użyłaś bo jest różnica pomiędzy scyzorykiem a gzem czy pistoletem hukowym.
Ja osobiście jestem zwolenniczką zasady mój dom moja twierdza. Czyli tak jak jest w stanach. Napadniesz mie to mam prawo się bronic i nie ważne jakiego narzędzia użyję. ... W Polsce tak naprawdę wszystko zależy na jakiego sędziego trafisz...

Odnośnik do komentarza

Witam Abc,

1)Co w takim wypadku
> należy zrobić?Jakie mogą być konsekwencje zdrowotne?

Udaj się do ginekologa, niech obejrzy Twoje drogi rodne porządnie we wziernikach i wykona USG dopochwowe. Być może będzie konieczny zabieg wyłyżeczkowania macicy.
Konsekwencje zdrowotne mogły być duże i nie wiadomo teraz jak będzie z zagnieżdżeniem zygoty przy następnej ciąży, bo nie wiem do jakich zmian doszło.
Oby wszystko skończyło się dobrze ale proszę ściśle słuchać zaleceń lekarza następnym razem.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...