Skocz do zawartości
Forum

Kłucie w klatce piersiowej a nerwica


Gość magdusiak506

Rekomendowane odpowiedzi

Gość magdusiak506

witam, mam 18lat kiedyś ok. rok temu chorowałam na nerwicę żołądka. Teraz mam podobne objawy ale nie wiem czy to znów nerwica. Objawy to ostry ale nie ciągły ból w mostku, ospałość,brak oddechu , brak apetytu,lub niepohamowany apetyt tzn przez 4dni nic nie mogłam jeść, teraz nie mogę przestać ciągle jestem głodna. Bardzo proszę o radę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość DoctorQuinn

Witam!
Niestety w ramach porady internetowej nie ma możliwości oceny przyczyny Twoich dolegliwości. Sugeruję, byś skonsultowała się z lekarzem pierwszego kontaktu, który zbierze wywiad, zbada Cię i zleci badania dodatkowe. Dopiero bowiem po wykluczeniu schorzeń organicznych można rozpoznać schorzenia o etiologii psychogennej.

Odnośnik do komentarza

Możliwe, że to może być powrót nerwicy, ale ja na Twoim miejsc bym się przebadała - ekg, morfologia, w końcu nie zaszkodzi parę badań. Jeśli wyniki będą dobre, to faktycznie może być nerwica. Jak żyjesz w stresie, przejmujesz się czymś, albo denerwujesz to może tak być. Ja tak czasem mam, że w nerwach mnie zatyka w klatce piersiowej i kłuje ale to już rzadziej i też mi ktoś powiedział, że to może byc właśnie nerwicowe. Teraz staram się brać tabletki z melisa albo pić herbatę na wyciszenie no i jednak sen jest bardzo ważny. Ja jak się nie wyśpię, to taka zestresowana w ciągu dnia jestem, a jak pośpię, to z dystansem do wszystkiego podchodzę, dużo lepiej jest jak się dobrze śpi. Ale Ty jeśli wcześniej już chorowałaś na nerwicę żołądka, to może do psychologa powinnas pójść, żebyś powrotu nie miała, albo w ogóle, żebyś się jakiejś nerwicy nie nabawiła, zwłaszcza, że młoda bardzo jesteś i nerwy mają tez negatywny wpływ na organizm. Ja jak sie denerwuje jak żyje w stresie to mi włosy wypadają, dlatego staram się wyciszać czasem skłony robię dla relaksu, żeby poczuć się lepiej. Spróbuj takie metody może.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...