Skocz do zawartości
Forum

Ryzyko śmierci podczas kolonoskopii i gastroskopii.


Rekomendowane odpowiedzi

Gość ZenekProchowiec

Może masz po prostu alergie lub nietolerancje pokarmowe na niektóre pokarmy i o tym nie wiesz. Zanim zaczniesz faszerować się lekami zastosuj dietę rotacyjną i sprawdź czy dolegliwości ustępują. Na początek odstaw na parę dni całkowicie pieczywo (chleb, bułki) a także wszelkiego rodzaju produkty mączne typu makaron itp. Jak nie pomoże to następnym razem odstaw produkty mleczne (mleko, twaróg, sery, jogurty). Zastanów się jakie produkty jesz systematycznie codziennie i staraj się niektóre z nich wyeliminować z diety przez jakiś czas i obserwuj organizm.

Odnośnik do komentarza

Co do krwi na papierze, chcę wykluczyć raka, bo mnie to męczy, i nasila objawy (straszny stres, wczoraj przez 30 min wyłem i dostałem mocnych skurczy jelit przez to).

Zauważyłem, że gdy pojawia się krew to najczęściej odczuwam świąd odbytu i ból podczas przecierania, wtedy wiem że ona będzie, jednak dzisiaj mnie przeczyściło i była mała plamka na papierze, ale kał (a raczej ta biegunka) była jasno brązowa. Co to oznacza? Że nie ma krwi w kale a to hemoroidy? Czy co?

Odnośnik do komentarza

I jeszcze jedno, wydaje mi się że od kilku dni mam powiększoną górną częśc brzucha. Czy mi się wydaje czy mam? Daję zdjęcia.
Pierwsze zdjęcie- stoję luzem
drugie-maxymalnie wydęty brzuch jak mogę
trzecie- max wciągnięty brzuch
czwarte-wypuszczone powietrze
piąte-napięte mięśnie brzucha
szóste- wyprostowana postawa luzem.
siódme- przód luzem.

Wmawiam sobie czy mam powiększone? Już mie trochę boli pod żebrami, może dlatego że co chwila to ugniatam?

mam chyba lekką lordozę, można wziąć to pod uwagę.

monthly_2016_03/ryzyko-smierci-podczas-kolonoskopii-i-gastroskopii_3710.jpg

monthly_2016_03/ryzyko-smierci-podczas-kolonoskopii-i-gastroskopii_3711.jpg

monthly_2016_03/ryzyko-smierci-podczas-kolonoskopii-i-gastroskopii_3712.jpg

monthly_2016_03/ryzyko-smierci-podczas-kolonoskopii-i-gastroskopii_3713.jpg

monthly_2016_03/ryzyko-smierci-podczas-kolonoskopii-i-gastroskopii_3714.jpg

monthly_2016_03/ryzyko-smierci-podczas-kolonoskopii-i-gastroskopii_3715.jpg

monthly_2016_03/ryzyko-smierci-podczas-kolonoskopii-i-gastroskopii_3716.jpg

Odnośnik do komentarza

za chwilę idę do lekarza. Wczoraj miałem najmocniejsze ojawy dotychczas. Zaczeło się od tego że gdy szedłem siku, zaczęło mnie boleć średnim bólem JEDNO miejsce- tak jakby mi się coś tam wbiło w jedno miejsce do jelita, troche spanikowałem, ale poszedłem spać. Zaczęło się ogromne przelewanie w brzuchu, ogromne bulgotanie. Nigdy tak mocno jeszcze nie miałem... Co się mogło stać?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...