Skocz do zawartości
Forum

Ryzyko śmierci podczas kolonoskopii i gastroskopii.


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Danuta718

Bljetros09 za bardzo się nakręcasz. Trochę paniki uważam że nie zaszkodzi jednak nadmiar to już przesada. Najprawdopodobniej masz jednak IBS i im bardziej się nakręcasz tym objawy stają się ,,poważniejsze". A na tego raka to się strasznie nakręciłeś. Niby wiesz że nie możesz mieć ale tak się na niego uparłeś że chyba już dawno w panikę wpadłeś. Zamiast panikować lepiej działać. Z pewnością są tu na forum sceptycy odnośnie niektórych metod leczenia jednak ja uważam że skoro tak dobrze Ci idzie wmawianie sobie co niektórych chorób :D to równie dobrze możesz sobie ,,wmawiać" że nic Ci nie jest i jesteś zdrowy. Nie twierdzę że nic Ci nie dolega jednak przesadzasz z co niektórymi chorobami. Życzę powodzenia z wychodzenia z tego stanu :).

Odnośnik do komentarza

Bajkik, daj spokój, to nie ma sensu. Tymi pytaniami i komentarzami tylko napędza się Bljetrosa . Nie udało się z rakiem i kolonoskopią, wyskoczył żołądek, teraz już wymyśla przepuklinę. Chorób jest mnóstwo, może tak w nieskończoność. Jeśli nie pójdzie do psychologa, to od świtu do nocy nie będzie o niczym innym myślał, jak tylko, że jest ciężko chory. Współczuję rodzinie.

Odnośnik do komentarza

~ambra
Bajkik, daj spokój, to nie ma sensu. Tymi pytaniami i komentarzami tylko napędza się Bljetrosa . Nie udało się z rakiem i kolonoskopią, wyskoczył żołądek, teraz już wymyśla przepuklinę. Chorób jest mnóstwo, może tak w nieskończoność. Jeśli nie pójdzie do psychologa, to od świtu do nocy nie będzie o niczym innym myślał, jak tylko, że jest ciężko chory. Współczuję rodzinie.

Fakt, masz rację, przeraża mnie to że to 16 letni chłopiec, co będzie dalej? Strach pomyśleć. Coś mi się wydaje że do psychologa on się napewno nie wybierze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...