Skocz do zawartości
Forum

jak wytrzymac ?


Gość Meggies

Rekomendowane odpowiedzi

witam. przedstawię krótko sytuację. mam 16 lat i jestem zagorzałą katoliczką. ksiądz który uczy mnie religii jest również prowadzącym spotkań franciszkańskich. bardzo się z tym człowiekiem zżyłam jeździliśmy na zloty franciszkańskie, a on mógł zawsze liczyc na moją pomoc, jakas praca czy cos ZAWSZE mu pomogłam. ogólnie rzecz biorąc jestem altruistką i kocham pomagac innym. w listopadzie okazało się że jestem chora na epilepsję i raz dostałam ataku na spotkaniu ojciec (ksiądz) tak się mega przestraszył że odrazu zmienił nastawienie do mnie. z grudniowego wyjazdu nici bo na początku zgoda od lekarza - okej przyniosłam, potem - dorosły opiekun - u mnie z tym trudno bo mama niepełnosprawna a tata nie żyje od sierpnia. na samym końcu dzien przed wigilią powiedział że mnie nie zabierze choc najbardziej mi na tym zależało. od tamtego momentu przestałam się do niego odzywac . przed feriami pogodziłam się z nim a on zaproponował mi wyjazd na szkolenie franciszkańskie które miało byc w ferie. dałam mu opdoweidź po trzech dniach a on stwierdził że to za poźno. ja spytałąm się czy nie może pogadac z kims abym pojechała a on odpowiedział dlaczego ? ja nie robię wyjątków wcześniej spytał się mojej przyjaciółki też o ten wyjazd i odmówiła więc nie miał jechac nikt. po zakonczeniu szkolenia na fb pojawiły się zdjęcia gdzie moja ukochana przyjaciółka spędziła to szkolenie z księdzem. byłam wściekła. czy koniecznie choroba wyklucza człowieka z tego co kocha robic ?

Odnośnik do komentarza

Trudno wyczuć czy bardziej kochasz te spotkania franciszkańskie czy bardziej zależy Ci na sympatii z księdzem,delikatnie mówiąc...,bo jak widać ksiądz bardziej sympatyzuje z koleżanką,
odpuść sobie trochę te spotkania ,bardziej zajmij się nauką,lepiej na tym wyjdziesz,
we wszystkim potrzebny jest umiar.

Na pewno choroba stwarza pewne ograniczenia,pozostaje pogodzić się z decyzją księdza.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...