Skocz do zawartości
Forum

jestem na skraju załamania, mam myśli samobójcze.


Gość Błękitna91

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Błękitna91

Witajcie, być może to moja ostatnia deska ratunku. Mam 23 lata i chyba od 5 lat mam stany depresyjne, nerwicę hmm sama nie wiem. Zaczęło się od problemów z odżywianiem, potrafiłam nic nie jest przez 5 dni i nawet nie czułam takiej potrzeby. Teraz mam problem z normalnym funkcjonowaniem. Studiuję ale wciąż pod górkę i nie wiem czy skończę te studia. Na dodatek wykładowca się na mnie uwziął i chyba ma zamiar mnie ulać bo nie przyjmuje mi projektu ośmiesza mnie na zajęciach itp. Chyba to przelalo czarę goryczy. Jestem beznadziejna, nikt oprócz mojego narzeczonego się mną nie interesuje. Pochodzę z rodziny gdzie był problem alkoholowy i stawiano mi bardzo duże wymagania. Od razu musiałam być dorosła. Mam wrażenie że przerosło mnie to wszystko. Chcę umrzeć ale jedyną osobą która trzyma mnie przy życiu jest mój narzeczony. On nic nie wie, przed nim udaje że jest ok, wstydzę się mu do czegokolwiek przyznać. Jutro znów mam te zajęcia z tym gościem, nie przeżyję kolejnego publicznego znęcania się nade mną. Przez jego zachowanie mój projekt jest beznadziejny bo mam taki paraliż i nie mogę się zabrać za niego porządnie. Chcę umrzeć... tylko to mi sprawi ulgę... nie wiem po co to piszę, może ktoś to przeczyta a jak nie to i tak nikogo nie obchodzę, już się do tego przyzwyczaiłam.

Odnośnik do komentarza

Zaburzenia odżywiania, zaniżona samoocena, problemy z codziennym funkcjonowaniem - to bardzo mocno koresponduje z obrazem klinicznym depresji, ale drogą wirtualną niestety nie da się postawić rzetelnej diagnozy. Powinnaś udać się do specjalisty. Wspomniałaś o problemie alkoholowym w domu, zatem niewykluczone też, że to syndrom DDA. Jeśli Twój nastrój jest na tyle niski, że masz myśli samobójcze, powinnaś jak najszybciej skonsultować się z lekarzem psychiatrą. Nie trzeba mieć skierowania od lekarza pierwszego kontaktu. Ponadto zachęcam Cię do skorzystania z anonimowego darmowego telefonu zaufania dla dorosłych nr 116 123. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...