Skocz do zawartości
Forum

Kocha czy żartuje?


NULICJA

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś przed miesiącem poznałam strasznie fajnego chłopaka, spodobał mi się. Codziennie ze sobą piszemy i w ogóle, on często sobie żartuje. Niejednokrotnie słyszę od niego komplementy. Często mówi że się o mnie martwi, twierdzi iż nie wierzy w miłość po czym prawi mi komplementy czy też piszę że mu się podobam. Wyznałam mu że mi się podoba, stwierdził że musimy o tym porozmawiać w 4 oczy i że ja się nim bawię. Czesto rzuca podteksty typu "jestes tylko moja" smiejac sie przy tym. Widzialam sie z nim wczoraj, przyszedl lekko spozniony i z kuzynem. Wracalismy tym samym autobusem, wiec mielismy czas porozmawiac i on ciagle reke kierowal w moja strona, nieustannie wrecz sie na mnie patrzyl. Czesto powtarzal zdanie "kocham Cie" albo "Bo ty mnie kochasz" i "jestes tylko moja, wiec nie bo bede zazdrosny" - niby mowil to zartujac, ale wyczuwam w tym jakas niesmiala szczerosc. Jak wysiadalam z autobusu to dalam mu tylko calusa w polik i sie pozegnalam co zauwazylam ze zwalilo go z nog. Ogolnie bardzo rzadko mi odpisuje i nie ma dla mnie zbyt duzo czasu, czesciej to on sie spoznia jak mamy sie spotkac... Wczoraj poprosil mnie o numer telefonu i dzisiaj napisal do mnie smsa ze bedzie w poblizu mojego miejsca zamieszkania i ze jak chce to mozemy sie spotkac.. na moje, tez mu sie podobam. Tez jestescie tego zdania ?

Odnośnik do komentarza

Ile macie lat? Twój chłopak dość łatwo wypowiada słowa "Kocham Cię". Myślę, że tego typu deklaracje uczuciowe składa się komuś, kogo się rzeczywiście bardzo dobrze zna. Podejrzewam, że ten chłopak z Tobą flirtuje i "sprawdza Cię". Pewnie mu się podobasz, ale nie spieszcie się. Poznajcie się lepiej, by potem niczego nie żałować. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...