Skocz do zawartości
Forum

seks oralny


Antoś_12

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem. Moja dziewczyna nie chce uprawiac seksu oralnego. Ja jej nie zmuszę ni z tych rzeczy, bo wiem ze wcześniejszy chłopa ją zmuszał to robieniu jemu loda.
uprawiamy co prawda seks od nie dawna ale fajnie by było ze by raz na jakiś czas wzięła do ust. ja tam nie mam problemu żeby jej minety zrobić jak o to chodzi. co mam zrobić zapomnieć o tym doznaniu czy co?
Przepraszam o chaotycznej wiadomości ale to mój pierwszy raz pisze o takich sprawach na forum. za odpowiedzi dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Gość do Antosia

jeśli masz 12 lat jak widać w nicku, to drogie dziecko daj se spokój na konto szkoły i zdobycia wiedzy, zawodu, pracy etc.
Musisz wiedzieć, że okolicach narządów płciowych i odbytu gnieździ się wirus pn. brodawczak a i często u zakażonych wirus HIV. Jak podłapiesz brodawczaka, to będziesz wyglądał jak potwór z brodawkami na nie tylko na "mordzie" ale i ch*ju. A o raku już nie wspomnę. Wybór należy do Ciebie. Moim zdaniem mniej ryzykowny byłby skok główką na beton.
Higiena i wierność nie ma tu specjalnie znaczenia.

Odnośnik do komentarza

Moja dziewczyna nie chce uprawiac seksu oralnego. Ja jej nie zmuszę ni z tych rzeczy
Antoś_12, Twoja dziewczyna ma prawo wyboru i jeśli nie odpowiada jej seks oralny, to na pewno przymusem nic nie zdziałasz. Co więcej, odniesiesz skutek odwrotny do zamierzonego, tzn. dziewczyna jeszcze bardziej zniechęci się do tego typu seksu. Poza tym, zauważ, że sam napisałeś, że dopiero niedawno zaczęliście współżyć. Daj jej czas. Może dopiero się ośmiela, poznaje Twoje ciało, uczy się swoich reakcji na Twoje pieszczoty. Radziłabym też szczerze porozmawiać o tym, czego oczekujecie od seksu, od siebie wzajemnie, co jest dla Was dozwolone, akceptowalne podczas bliskości, a co już niekoniecznie, co budzi Wasze wątpliwości, lęki, obawy, strach. To niezmiernie ważne, by Wasze zbliżenia były satysfakcjonujące. Myślcie wzajemnie o swoich potrzebach, a nie tylko o własnym zaspokojeniu - taki seks jest niedojrzały i nie daje satysfakcji. A na pewno nie każdej ze stron. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość do Antosia

Antoś_12
Nick to nick i nie rozumiem co to ma do mojego postu. I nie widzę w twojej wypowiedzi nic związanego z moim pytanie wiec skromnie powiem jak masz pisac o jakiś chorobach wenerycznych to daj spokój bo nie mam jak ty powiedziales 12 lat.

DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Drogi Antosiu, skoro jesteś dorosły, to nie rżnij głupa i nie udawaj, że nie wiesz co to jest brodawczak i inne choroby i,
że się ich nie boisz. Wiedzy nigdy za wiele, no chyba, że jesteś "lekarzem" lub z granitu, to sorki.

Odnośnik do komentarza

Antoś_12
Dziękuje za rady wyciągnę z tego jakies konsekwencje ;)

FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
Drogi Antosiu , wyciągnąć możesz wnioski a nie konsekwencje. Na konsekwencje nie masz żadnego wpływu, wyrażą się one w postaci wyprysków na Twoim kochadle. Owo kochadło będziesz musiał pokazać lekarzowi/lekarce, i który/a Ci przepisze penicylinę domięśniowo.Przez pół roku nie będziesz mógł uprawiać żadnego seksu, nawet w myślach, by nie dostać zmazów nocnych i nie pobrudzić piżamy & pościeli.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...