Skocz do zawartości
Forum

Były


Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja wygląda tak że jakieś trzy miesiące temu rozstałam się z chłopakiem. Powodem rozstania było że się zmieniłam i stałam się pesymistką w jego oczach. Później wystąpiła wielka spina po której kontakt się urwał, teraz chodzę z nim do szkoły i od samego początku on zachowuje się strasznie dziwnie. Potrafi się we mnie zapatrzyć że wpada w różne przedmioty, w zeszłym tygodniu prawie spadł ze schodów. Kilka dni później wpadł na kolegę, innym razem wszedł w drzwi. Jak mnie widzi to jest nerwowy, ostatnio nawet się do mnie odezwał. Przekazał że mam w innej sali zajęcia, mieszając się przy tym.... Jestem bezradna, nie wiem czy on chce przez swoje zachowanie mi coś przekazać, jego zachowanie nie jest normalne i na pewno nie jest zdrowe. Podeszłabym normalnie do niego zapytać o co chodzi, ale wyraźnie pokazał że nie chce mieć ze mną kontaktu więc nie chce nic takiego robić bo mógłby to wykorzystać przeciwko mnie. Widzę po prostu że on usiłuję zwrócić na siebie moją uwagę, ale z dnia na dzień on postępuje coraz gorzej. Ja do tej pory nie daje mu się prowokować, specjalnie jestem na niego obojętna. Tylko nie wiem czy dobrze robię, dzisiaj uciekł z ostatniej lekcji i kończył tak jak ja więc jechaliśmy razem do domu bez słowa, założyłam słuchawki na uszy i usiadłam tyłem do niego. Co powinnam robić w takiej sytuacji? Dalej olewać czy jednak wyjaśnić, już żadne metody które sama wymyślam nie pomagają. :C

Odnośnik do komentarza

NULICJA, rozumiem, że w szkole możecie nie chcieć ze sobą rozmawiać, by nie stać się tematem rozmów kolegów i koleżanek ze szkoły. Ale po szkole, np. w tramwaju czy autobusie jak najbardziej możecie ze sobą porozmawiać. Czy nie przyszło Ci do głowy, że chłopak specjalnie mógł uciec z ostatniej lekcji, by wracać z Tobą i sprowokować okazję do rozmowy? Przestańcie bawić się w kotka i myszkę, porozmawiajcie ze sobą i wyjaśnijcie sobie, o co chodzi każdej ze stron. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość wise advice

Na moje to koleś żałuje że się z Tobą rozstał.
Może wydawało mu się że tego chce, ale nie przewidział albo zapomniał że będziecie razem do jednej szkoły chodzić i teraz jak Cię widzi to albo go trafia szlag. bo wolałby o Tobie zapomnieć a jest na Ciebie skazany, albo odżyło w nim uczucie do Ciebie i nie wie teraz co zrobić próbując Ci jakoś dać znać że chciałby wrócić, ale wie że zrobił tak głupio, że teraz nie wie czy ma szanse i nie wie co z tym fantem zrobić i się miota.
Generalnie...gówniarz który nie wie czego chce.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...