Skocz do zawartości
Forum

Pomocy


Gość Deprecha

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Deprecha

Hej mam problem mam 22 lata od 3 lat mieszkam za granica z chlopakiem bardzo mi brakuje rodziny bylam teraz u nich na 2 tyg ale trzeba bylo wrocic spowrotem do pracy od tyg mam dola placze juz sama nie wiem czego chce pije alkohol czuje sie taka samotna jaka jest przyczyna moze mam jakas depresje powinnam isc do jakiegos psychologa czy to jest bormalne zachiwuje sie jak mala dziewczynka

Odnośnik do komentarza

Ja mam tu chlopaka na ktorym rownierz mi zalezy on nue chce wyjechac spowrotem do polski tu mamy prace ale strasznie mi brakuje rodziny moj stan sie pogorszyl placze mam strasznego dola w sobote chlooak poszedl na caly dzien do pracy nie woedzialsm co ze soba zrobic sama siedzialam w domu nir lubie samotnosci piszlam po wino i sie opilam

Odnośnik do komentarza
Gość Koleżankaa

Trudno mi cokolwiek Ci poradzić. Jest wiele opcji, ale nie znam do końca Twojej sytuacji, relacji z chłopakiem.
Możesz próbować mówić mu, że naprawdę wolisz żyć w Polsce, możesz szukać sposobów na tęsknotę i wiarę, że tu teraz będzie Twój szczęśliwy dom, rodzina, choć nie stracisz kontaktu ze ,,starą"...
Jesteś w bardzo trudnej sytuacji. Na pewno nie polecam zapijania problemu, choć wiem, jakie to trudne. Dobrze, że tu napisałaś.
Też mam 22 lata i wyobrażam sobie, jakie to może być ciężkie do zniesienia.

Odnośnik do komentarza

Jak sie zegnalam z mama to plakalam caly lot do londynu chlopak najpierw mnie pocieszal ale pozniej pow ze mam sie nie zachowywac jak male dziecko ze to nie pierwszy raz ani ostatni i znowu za rok ich zobacze strasznie mi przykro od tego momentu placze nie wiem co ze soba zrobic i zaczynam pic alkohol

Odnośnik do komentarza

abc22, nie wiem, jak wygląda Twoja relacja z chłopakiem. Czy czujesz się kochana, czujesz się przy nim bezpiecznie? Być może wyjazd do Londynu, praca tam, zarabianie pieniędzy nie jest warte tylu Twoich łez, smutku, tęsknoty? Musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, czego pragniesz. Czy rzeczywiście tak mocno zależy Ci na chłopaku, że myślisz z nim o wspólnej przyszłości za granicą, nawet kosztem spotkań z rodziną? Czy jednak rodzina, bliscy, znajomi są dla Ciebie ważniejsi? Musisz sama określić swoje potrzeby i priorytety. I popijanie alkoholu Ci w tym nie pomoże. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...