Skocz do zawartości
Forum

Czy jest duże prawdopodobieństwo ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Magda 26lat Witam, 26.10 odstawilam tabletki antykoncepcyjne, 27.10 wspolzylam bez zabezpieczenia, 28.10 dostalam okres, nastepnie 18.11 robilam test ciazowy (wynik negatywny), 20.11 dostalam okres a od tygodnia dziwnie sie czuje tzn (bol jajnikow oraz w okolicach pepka, bulgotanie, jakby mi sie "woda" przelewala w brzuchu, gazy "fetor nie fajny", czy to moze byc ciaza?

Odnośnik do komentarza

Witam! Czy może dojść do zapłodnienia w sytuacji gdy po masturbacji przypadkowo na toalecie znalazła się niewielka ilość spermy. Od razu po tym do ubikacji weszła kobieta, więc sperma była świeża . Czy gdyby ona zaczęła się masturbować i nie zauważywszy nasienia usiadła na nim i/lub przypadkowo wprowadziła by je sobie na palcach do pochwy czy mogła by przez tą sytuację zajść w ciążę?I czy to prawda że plemniki na powietrzu giną od razu? Oczekuję odpowiedzi od eksperta czyli od lekarza. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Mija mi 5 dzień przerwy w braniu antykoncepcji i dalej nie mam "miesiączki" biore cyprest.. i ominełam ze dwie tabletki.. 1 tygodniu zapomnialam w sobote i 8 dni pozniej kochalam sie z partnerem.. pozniej zapomnialam we wtorek i 3 dni pozniej się kochalam z partnerem .. czy to może być ciąża ?

Odnośnik do komentarza

Witam, mam 22 lata w niedzielę mój chłopak próbował się że mną kochać pierwszy raz niestety nie wyszło ale miał wytrysk obok mnie, a na sylwestra udało mu się ale jak dochodził wyszedł ze mnie. Wydaje mi się że nadal moja błona dziewicza jest taka sama. Czy to możliwe,że mogę być w ciąży i że nadal mam blond dziewicza ??

Odnośnik do komentarza

Witam mam pytanie, dotykałam się z chłopakiem doszło do wytrysku, możliwe że troche plemików było na jego ręce po jakiś 3 minutach lub troche więcej umieścił znowu palce w mojej pochwie, 3 dni później dostałam jasnoczerwonego krwawienia a okres miałam 2 tygodnie temu, bardzo się obawiam że to może być ciąża

Odnośnik do komentarza

Witam mam pytanie czy jest możliwe że moja dziewczyna jest w ciąży ? Dotykałem się z nią i na tym się skończyło lecz doszło do wytrysku, możliwe że zostało mi coś na ręce bo potem umieściłem palce znowu w jej pochwie było to 17 dnia cyklu, dodam że jej cykl trwa 31 dni i właśnie jest czas na jej owulację.Problem polega na plamieniu krwią która jest różowa, zaczęło się o 15 ale powoli ustępuje, boimy się że może to być Krwawienie implantacyjne

Odnośnik do komentarza

Uprawiałam petting z moim chłopakiem, najpierw mnie pieścił, a później "jeździł" członkiem po mojej łechtaczce, dodam, że jestem dziewicą, a on nie skończył, ani nie wszedł we mnie. Czy istnieje jakieś ryzyko zajścia w ciążę?

Odnośnik do komentarza

Witam Wczoraj lezac z moją dziewczyną wydostało mi sie troche spermy w bielizne moją wiec odruchowo dotknąłem tej spermy a potem nie pamiętam dokladnie po jakim czasie ale chyba dosc nie dlugo dotykalem mojej dziewczynie miejsca intymne ona ma teraz dni płodne i moje pytanie jest takie czy plemniki mogły się tam dostać i czy jest możliwa ciąża. Dodatkowo po 11 godz przyjeła tabletkę (po) i czy ciaża jest możliwa ? Proszę o odpowiedz i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Witam. Od 3 lat biorę tabletki antykoncepcyjne(NIGDY żadnej nie zapomniałam), ostatni okres miałam dokladnie tydzień temu, wcześniejsze również jak zwykle byly regularne. Dzis u ginekologa na usg w lewym jajniku doktor znalazła "cos". Zasugerowała mi ze to może być ciąża lub torbiel. Zrobiłam trzy testy-wszystkie negatywne. czy to faktycznie możliwe ze pomimo tego wszystkiego może to być ciąża ?

Odnośnik do komentarza

Witam. 1 stycznia uprawiałam seks z narzeczonym . 4 grudnia mialam miesiaczke a teraz dostalam 3. moj cykl jest rozny . co 31, 28. dodam, ze nie mam prawego jajnika gdyz mialam usuwany przez torbiel . mam bolesne miesiaczki i trwaja 7 dni mocnych krwawień

Odnośnik do komentarza

Mój okres trwał 1,5 dnia. Rozpocz. 01.01.16 r. Przedwczoraj czysto, no może troszkę brązowego plamienia przy podcieraniu po siusianiu. Wczoraj również czysto. Dziś delikatne plamienie brązowo-czerwone. Ostatni cykl był normalny 4.12.15 r. Odczuwam kłucie w podbrzuszu.Brzuch jest wzdęty, piersi jakby nabrzmiałe pełniejsze, ale nie bolą.Od piątku również ''walczę'' z zaparciami na zmianę z biegunką.Test ciążowy wyszedł negatywnie, ale temp. w pochwie mam 37,2. Czy może to być powodem ciąży?

Odnośnik do komentarza

witam, Moja dziewczyna miala poczatek okresu 3 grudnia a przez ostatnie 3 miesiace miala regularny co 28-29 dni ... my kochalismy sie od 28 grudnia oczywiscie z zabezpieczeniem ale 30 grudnia ochrona zostala uszkodzona .... z tego comi wiadomo to dni te byly juz dawnio po owulacji u niej czyli byly nieplodne ale problem zaczal sie gdy opoznia sie jej okres juz 5 dzien a to rzdako sie zdarzalo ... Moje pytanie czy moza byc to ciaza ??

Odnośnik do komentarza

Witam. Chciałabym dowiedzieć się czy bez stosunku można zajść w ciążę? Duzo czytałam na ten temat w internecie jednak nie znalazłam jasnej odpowiedzi. Jeśli wytrysk nastapił na zewnatrz ale w okolicach pochwy(wargi sromowe) jakie jest prawdopodobieństwo ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam. Mój problem dotyczy spóźniającego się okresu, a mianowicie nie współżyje z chłopakiem więc ciąża nie jest prawdopodobna, poniewaz nie doszło do zbliżenia. Po ostatniej miesiączce miałam zakrwawiony śluz, który występował około 4 dni. A teraz okres spóźnia się 3 dni. Czy to może byc jakies powikłanie. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Witam Gdy byłam z chłopakiem ten zaczął ocierać się penisem o moją pochwę , następnie włożył palca ( który wysechł po wytrysku) Teraz przyszedł okres w terminie ale mam objawy ciąży m.in. -brak apetytu - wymiotuje po posiłkach ( wszystkich ) - ból i wrażliwośc piersi (mrowienie) -ból pleców , głowy , brzucha - sennosc, mdłosci - o tego brązowy płyn wyciekający z pochwy -podwyższenie temperatury ciała Dodam ze miesiączka jest obfita niż zazwyczaj Czy moge byc w ciąży? Co mi możę dolegac?

Odnośnik do komentarza

Witam mam 22 lata i mam jeden mały problem ze swoim chłopakiem współżyłam 16 grudnia 2015 r. i doszło do wytrysku w środku, ostatni okres miałam 30 listopada 2015 mija juz 37 dzień a ja dalej nie mam okresu. Również zamartwia mnie od pewnego momentu biały gęsty śluź który się wydobywa i bolące piersi. Czy ja mogę być w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam. 30 grudnia dostałam okres trwał on 5 dni lecz był bardzo skąpy, po 2 dniach znów dostałam okres lecz znów bardzo skąpy. Dodam że miesiączkę mam po 7 dni i jest bardzo obfity a mój cykl to 28 dni i jest regularny, jestem bardzo zaniepokojona tym objawem nie wiem co to może oznaczać, współżyje z chłopakiem bez zabezpieczenia czy może to oznaczać ciążę?

Odnośnik do komentarza

Witam. Wczoraj kochaliśmy się z chłopakiem bez zabezpieczenia, wyjął przed, ale wiem, że w czasie podniecenia pojawia się płyn preejakulacyjny, w którym mogą być plemniki. Głupota, która teraz nie daje mi spokoju. Chciałam zapytać, jakie jest ryzyko zajścia w ciążę. W październiku odstawiłam tabletki (jeśli to ma jakieś znaczenie). Wypiszę miesiączki, żeby specjalista łatwiej mógł pomóc określić prawdopodobieństwo. 29 października miesiączka, następna 27 listopada, teraz 30 grudnia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...