Skocz do zawartości
Forum

Zmuszam się do seksu z partnerem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Z obecnym partnerem nie potrafię uprawiać seksu, zmuszam się do tego, nie odczuwam żadnej satysfakcji... Jest to mój pierwszy partner którego miałam w życiu jesteśmy ze sobą 6 lat, ale w miedzy czasie rozstaliśmy sie na rok i w tym czasie spotykałam sie z człowiekiem z którym seks był cudowny- rozstałam się z nim (w sumie on mnie zostawił) a ja wróciłam do pierwszego partnera..Chciała bym odczuwać przyjemność z seksu... Nie wiem w czym jest problem. Mam 23 lata.

Odnośnik do komentarza
Gość uzależniona1

Myślałam że jestem jedyną osobą która ma taki problem.Tylko że ja jestem po ślubie 4 lata.Nigdy w moim życiu nie było nikogo innego i już nie będzie.Zmuszałam się do seksu bo taki był mój"obowiązek" pewnie jestem dziwakiem ale już nigdy nie chcę"tego robić" dlatego też już nigdy nie będzie w moim życiu żadnego mężczyzny.Ale Twoja sytuacja jest nieco inna gdyż jak sama piszesz z "tamtym" było inaczej.Wiem że zmuszanie się do niczego dobrego nie prowadzi...

Odnośnik do komentarza

A może zastanów się w czym jest problem i postaraj się go omówić z partnerem ? Skoro z tym drugim Ci się udało to czemu nie z tym ? Może go jakoś nakieruj, albo spróbujcie nowych rzeczy. Ja chyba nie potrafiłabym zostawić gościa ot tak bo mnie w łóżku nie zaspokaja. Wybierzcie się do seksuologa. No chyba że Cie już nie pociąga fizycznie.. to to już inna bajka..

Odnośnik do komentarza

Spróbuj sobie i jemu kupić feromony podobno podnoszą pożądanie o 200%, może jest nie miły dla Ciebie i problemy prowadzą do napięcia co przekłada się na łóżko. Z 2 dzieci ciężko Ci będzie kogoś znaleźć nie tylko do sexu.

Odnośnik do komentarza
Gość doświadczenie mówi

Ale zanim pojawiły się dzieci było wszystko OK ? To jest jeszcze możliwość że to hormony i zmęczenie.
Urodzenie dzieci przestawiło Twój organizm na macierzyństwo czego efektem jest brak popędu to raz, a dwa dwoje małych dzieci + dom na głowie pewnie wieczorem masz dość. A wspomnienia Tamtego kiedy seks był czystym seksem bez obowiązków, też pogarszają Twój nastrój. Musisz znaleźć w ciągu dnia czas tylko dla Siebie i poczytać, pojeździć na rolkach, na rowerze, iść na siłownie czy basen, fryzjer albo kosmetyczka. Znajdź czas w którym nauczysz się jak wyłączyć macierzyństwo i być sobą. I proponuję jakieś zabawki do łóżka.

Odnośnik do komentarza

emila11 wirtualnie nie da Ci/Wam się pomóc. Jeśli w ogóle chcesz ratować swój związek, to wybierzcie się razem do seksuologa. A może Ty podświadomie już przekreśliłaś tę relację, stąd blokada i niechęć do partnera w łóżku, co skutkuje brakiem przyjemności ze zbliżeń? Powinniście pomyśleć o konsultacji u seksuologa. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...