Skocz do zawartości
Forum

jak najlepiej


Gość magi27

Rekomendowane odpowiedzi

Magi,a ja myślałam,że wyszłaś na prostą...,zgłoś się na leczenie w zakładzie zamkniętym,pozwól sobie pomóc,rozmawiaj z rodziną,bo największą krzywdę planujesz zrobić rodzinie,
my tu nie możemy Ci pomóc ,ani zaszkodzić,
jak chcesz ,pisz jedynie,żeby się wygadać,jeśli to by miało Ci pomóc,
pozdrawiam.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Co doprowadziło Cię do takiego dramatycznego stanu?Jesteś w najlepszym wieku życia.Korzystaj z tego.Zacznij od leczenia czyli zwróć się o pomoc.Jak trzeba idź do szpitala.Nie z takich chorób ludzie się dźwigają.A życie to nie jest bajka.Każdy z nas przechodzi lub przechodził różne stany.Ile ja razy miałam wszystkiego dosyć ale to minęło i teraz dopiero po 50- ce zaczęłam cieszyć się życiem.I żałuje,że wcześniej straciłam tyle pięknych lat ale wtedy nie było takiej pomocy jak jest dziś.Trzymaj się , lecz się i daj sobie pomóc.

Odnośnik do komentarza
Gość robotnabezrobotna

laska, nie rób głupot, zabić się jeszcze zdążysz. Póki możesz być młoda i piękna to korzystaj z tego. Uroda i młodość mija. Jest lato opal siebie, nogi i dekolt, ubierz się ładnie, załóż sandałki i marsz na słońce:)
Uwierz młodość tak szybko mija a ty jakiegoś idiotę, co się w tobie zakocha jeszcze uszczęśliwisz sobą i z wzajemnością.
Życie pisze różne scenariusze, tylko nie można się zamknąć w domu.

Odnośnik do komentarza
Gość robotnabezrobotna

aa..przeczytałam Twoje wpisy.
Najlepszym wyjściem, które by ciebie ozdrowiło byłoby wpi...enie sprawcom twoich krzywd. Tylko tyle i aż tyle.
W cudowny sposób ujęło by ci to choć odrobinę strachu.
Jeśli to prawda, że masz dzieci to masz dla kogo żyć.
Jeśli te wpisy to podpucha to proszę tak nie żartować.

Odnośnik do komentarza

Nie rób tego teraz ,zawsze zdążysz to zrobić ,porozmawiaj chociaż z kimś żywym ,pozwól sobie pomóc choć jeszcze ten jeden raz.Nie zostawiaj dzieci,razem dacie radę.Postaraj się, dla siebie i dzieci daj sobie pomóc.Biegnij do specjalisty.

Odnośnik do komentarza

magi27
Podobno żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo do życia lub śmierci. A jednak nie kolejny raz o tym się przekonałam .super nawet nie można napisać o swoich zamiarach aby nie było afery.

Nie wiem czego się spodziewałaś zamieszczając swoje posty. Przecierz to noramalne ze wszyscy będą próbowali Cię odwieźć od Twoich zamiarów. Czy to nazywasz aferą? Czy wszyscy mieli Cię poklepać po ramieniu i napisać "rób jak chcesz"? Wybacz ale kompletnie Cię nie rozumiem:(

Odnośnik do komentarza

Coś w tym jest...nie my powoływaliśmy się do życia to i raczej nie powinniśmy go sobie odbierać,
ale po prostu nie chcemy ,a Ty cały czas jesteś w głębokiej depresji ,dlatego masz takie myśli,
powinnaś działać w tym kierunku ,żeby się ich pozbyć,dlatego lecz się dziewczyno i uwierz w siebie.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...