Skocz do zawartości
Forum

Powrót myśli samobójczych


Gość magi27

Rekomendowane odpowiedzi

Mam plan idealny .wszystkim dookoła pokaże ze jest już ok a jak uwierzą to wtedy to zrobię .Juz to pokazuje myślę że do poniedziałku wszyscy uwierzą a wtedy to zrobię .zakończę ten beznadziejny byt .wtedy będą myśleli ze to wypadek a nie zaplanowane.

Odnośnik do komentarza

niczego nie przegrałaś skoro jeszcze żyjesz . Narazie tylko przegrywasz sama ze sobą .. Na własne życzenie , i do póki sama sobie nie uświadomisz tego jak życie jest warte , do póki samej siebie nie pokochasz , leczenie może tylko łagodzić te skutki . Ja tylko mogę Ci mówić .
Naprawdę życzę Ci byś się podniosła i poszła przed siebie . ,
Pozdr .

Odnośnik do komentarza

Czy naprawdę chcesz przegrać ?
Naprawdę chcesz żeby to wszystko poszło na marne ?
Chcesz dać satysfakcje swoim dręczycielom
Bo Twoi dręczyciele ucieszą się z Twojej śmierci .
Wiem jak to wszystko niszczy ..
Nie możesz dać się zniszczyć im . Musisz im to wszystko oddać , tym ludziom którzy doprowadzili Cię do takiego stanu .
Jesteś Polką ? Płynie w Tobie Polska krew?
Czy Polska się poddała ?
A patrz na naturę .. Jak tylko zwierzęta walczą by nie paść ofiarą . Ty też nie możesz poddać się z własnymi demonami .
Chcesz teraz zamknąć oczy , z ciężarem że się poddałaś ?
Czy wolała byś wygrać , i kiedyś nie chcieć umrzeć , nie chcieć tego zakończyć bo będziesz czuła jak warto było walczyć , chociaż by dla kilka dobrych chwil które każdy z nas przeżyje nie raz ?
I w tedy zamkniesz oczy i z czystym sumieniem : Nie dałam się , zrobiłam co mogłam .
A jak Ci tak nie zależy na życiu to co to za różnica
Czy ono się skończy teraz czy później ?
Jutro może zawsze wyjść słońce.
W sumie jest różnica , gdy ono samo się skończy przejdziesz swoją drogę niż to żebyś się poddała .
Uwierz mi .
Oczywiście pisz kiedy chcesz umrzeć , tylko nie pluj na ludzi którzy próbują Ci pomóc .
Pluj w to co Cię tak gniecie , oddaj to !
Bierz każdą pomoc ile tylko wlezie ..

Odnośnik do komentarza

Ja nie pluje na pomoc innych tylko nie chce jej bo już tyle razy próbowałam zakończyć to lecz zawsze coś lub ktoś znajdował tzw.osoba dobra rada która mówiła ze życie jest bez sensu i dawała i daje rady jak się zabić nawet tu na tym forum podpowiadali jak mam się zabić.

Odnośnik do komentarza

Pogadaj z prawnikami, zobacz co da się zrobić by ukarać tych którzy zrobili Ci krzywdę. mam nadzieję, że sprawa prawnie nie jest przedawniona. Zobacz na tę kobiecą stronę którą Ci podałam.
Czy uczestniczysz w forach, grupach wsparcia osób które przeszły przez to samo?

Istnieje życie po śmierci i to nic się słoneczko nie skończy, wcale sprawa nie będzie zamknięta.

Myloveslimshaddy ma dużo racji. Jeśli się zabijesz dasz satysfakcję ludziom którzy Cię skrzywdzili i pewność, że są bezkarni i mogą tę krzywdę wyrządzić innym.

Odnośnik do komentarza

Dziś tu napisze ostatni raz bo wiem ze słońce już nie zaświeci dla mnie bo uwierzyli ci co mieli uwierzyć że jest ok wiec nikt nie zareaguje na moje zniknięcie. Wiec dzięki ze próbowaliscie pomóc ale nie pomogło .

Odnośnik do komentarza
Gość uzależniona1

Oczywiście że probujemy pomóc ale to tylko internet...nikt nie jest w stanie nic zrobić.Magi27 my możemy próbować ale to zero bez Twojego probowania.Niestety na nic się zdajemy odpisując na Twoje posty bo mam wrażenie że "ignorujesz nas totalnie" to Ty musisz zrobić coś,my za Ciebie jak i nikt za nas nic nie zrobi.Magi Wiele z nas walczy ze sobą,z myślami,już nie raz byłam o krok.Ale gdy patrzę na dzieci,na to jak mnie kochają...trwam...One nie są niczemu winne.Magi To co mogliśmy zrobić to zrobilismy.Cała reszta zależy od ciebie,wystarczy wyciągnąć rękę i poprosić o pomoc.3 mam kciuki.Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

magi27
Ja nie chce prosić o pomoc ja chce i zakończę to wszystko mam już dość słuchania walcz bo ja tylko chce odejść z tego świata.

Czy próbowałaś się zgłosić do instytucji, które pomagają osobom z problemami? Podajemy numery telefonów zaufania i strony, na których będziesz mogła uzyskać pomoc:
http://www.telefonzaufania.org.pl/ - tu są numery telefonów dla konkretnych miast.

Odnośnik do komentarza

magi27
Ja nie chce prosić o pomoc ja chce i zakończę to wszystko mam już dość słuchania walcz bo ja tylko chce odejść z tego świata.

Tylko, że cały czas o to prosisz bo potrzebujesz ratunku. Słoneczko, rozumiem, że brak Ci sił. Po prostu pozwól innym na pomoc. Buziak :**
Spokojnie, pomału sobie z tym poradzisz. Jeśli inne kobiety mogły to Ty też.

Odnośnik do komentarza

Autorka prosi o pomoc ale z niej nie chce skorzystać.Może rodzina powinna zmusić do leczenia szpitalnego.Bo tak w kółko my swoje Ona swoje.Nie ma innego sposobu,żeby z choroby się wyleczyć lub podleczyć tylko specjalista i lekarstwa.Dzisiaj są już dobre metody i lekarze ,żeby takim ludziom pomóc.Dziewczyno zamiast pisać tyle idź do lekarza, co my tu możemy Ci poradzić wszystko już zostało napisane.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyno,Ty chcesz żyć inaczej dawno byś przestała pisać.Idź do lekarza proś o pomoc, myślę że tylko szpital na początku leczenia.Szkoda ,że nikt z rodziny nie chce Cię zmusić do leczenia.Czy oni nie widzą co Ci jest?

Odnośnik do komentarza

Całkowicie odbiera mi chęci do życia i walki o nie ciągle chce tylko wziąść mnóstwo p.....i p...je abym miała pewność że on już kolejny raz nie zrobi tego co zrobił ze uda mi się zrobić to przed nim ze nie dam mu satysfakcji .choć po mojej śmierci to on zatriumfuje bo mnie doprowadził do tego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...