Skocz do zawartości
Forum

mały albo wielki problem ?


Rekomendowane odpowiedzi

Moj bol kregosłupa w odcinku lędzwiowym zaczą się 15 stycznia 2015 r . Ból początkowo był bardzo mały nie przejmowałam się nim każdego dnia dnia bolał coraz bardziej i dawał mi problemy z chodzeniem , zginaniem się aż nie mogła wogol przez jeden dzien . Pojechałam do pani neurolog powiedziała że mam rwe kulszową w stopniu bardzo ostrym przepisała mi olfen 75 i skierowanie na rezonans . Po wykonaniu MR wynik badania :
W pozycji lezącej widoczna dyskretna skolioza lewostronna i zniesienie fizjologicznej lordozy lędźwiowej . Reszta krążków w prawidłowym szerokościach w wszystkich sekwencjach . Pani doktor leczy mnie dalej na to samo przyjmuje olfen 75 dalej i przeciwbólowe . Gdzie ból staje się bardzo nie znośny nie mogę spać bolą mnie nogi , rece mi drętwieją , często latam do toalety i czasem zdarza się ze nie zdążam do niej. Przy kaszlu odczuwam ból. A także ból w prawej nodze jest silniejszy . Mam bol przy poruszaniu się .

Skonsultowałam się także z fizjoterapeutą gdzie ten stwierdził , że mam w rdzeniu kręgowym guza i wiązadła żołte i , że moj kręgosłup nie ma praktycznie mięśni i dlatego to wszystko powoduje taki bol . I skierował mnie do neurochirurga.

Skonsultowałam sie jeszcze z jednym fizjoterapeutą ale on wogole wykluczył to co powiedział tamten i dał swoją teorię że faktycznie jest ucisk ale nie w rdzeniu tylko w krążkach bo tam jest jakiś jąderko ktore może się rozlewać i powodować taki bol na nerwy . dał cwiczenia po cwiczeniach bol stawał się łagodniejszy ale pozniej robił się silniejszy czym wiecej czwiczen bol staje się uporczywy.

A teraz nie wiem co mam dalej robić pomocy ..

Odnośnik do komentarza

Poczekaj jeszcze trochę ,bo rwa kulszowa może trzymać 6 tyg,a pewnie w pojedynczych przypadkach dłużej,
tak ,że wytrzymaj jeszcze trochę,
jak po jakimś czasie nie przejdzie to lekarz da Ci na inne badania,ale myślę ,że przejdzie,
silniejsze bóle maja to do siebie,że przechodzą ,a te takie lekkie, to ćmią i ćmią,nawet latami.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...