Skocz do zawartości
Forum

Białe zęby


Gość muriel

Rekomendowane odpowiedzi

Bo tak już jest z wybielaniem. Zazwyczaj zabierają się za nie osoby leniwe i bogate. Tymczasem tutaj potrzebna jeszcze silna wola. Śmieszną mnie laski, które wydają na wybielanie grube tysiące, kiedy ja przy zwyczajnej ajonie mam białe zęby za friko.
Odnośnik do komentarza
Rozsądek mówi mi, że niczego nie można zdobyć szybko, szczególnie jeśli problem wynika z wieloletnich zaniedbań. To właśnie dotyczy m.in. białych zębów. Jeśli ktoś nie dbał przez lata o zęby i nagle sięgnie po wybielanie, to raczej nie oczekuje rewelacji.
Odnośnik do komentarza
I znowu po kolei ;)

dzorczq napisał/a:
A ja po prostu systematycznie myję zęby pastą Ajona. Nie palę, kawę ograniczam do minimum. Efekt jest super - bez wydawania kasy na wybielanie, które przecież i tak daje krótkotrwały efekt. Polecam również i wam takie rozwiązanie ;-)


Systematyczne mycie zębów to faktycznie podstawa dbania o zęby, nawet jeśli wybielimy zęby najlepszym środkiem, a nie będziemy myli zębów, to efektów nie będzie. Ale nie zgadzam się, że efekt jest krótkotrwały - ja wybielałam kilka miesięcy temu i nadal mam tak samo białe zęby jak zaraz po wybielaniu. To zależy od metody wybielania zębów - jak się wybierze dobrą, to ten efekt się trzyma i trzyma.

Wdzieczna napisał/a:
Znam wiele dziewczyn, które wybielają zęby, ale mają z reguły ładniejsze ode mnie przez jeden tydzień w miesiącu - nie dłużej.


To uświadom je, że mają kiepski sposób wybielania, niech go zmienią na inny ;).

dzorczq napisał/a:
Bo tak już jest z wybielaniem. Zazwyczaj zabierają się za nie osoby leniwe i bogate. Tymczasem tutaj potrzebna jeszcze silna wola. Śmieszną mnie laski, które wydają na wybielanie grube tysiące, kiedy ja przy zwyczajnej ajonie mam białe zęby za friko.


Ja sobie wypraszam, hahahaha ;). Nie jestem ani leniwa, bogata tym bardziej nie jestem, a wybielałam iBrightem i jakoś mojego portfela taka kuracja nie obciążyła (a wybielałam przed ślubem, gdzie wydatków była masa, a i tak mnie było stać). Po prostu zadbałam o wygląd w taki sposób, jaki mi się wydawał najodpowiedniejszy. I tyle...

Mnie laski, które wydają grube tysiące na poprawę wyglądu ani ziębią ani grzeją - ich sprawa, mi nic do tego - jak mają kasę, to gratulacje, najszczersze, naprawdę, na coś muszą ją wydawać, więc mnie to nie dziwi. Ale chyba wyczuwam nutkę zazdrości w Twoim tonie, dzorczq ;). Cóż, może my za wiele wiele lat też będziemy bogate ;). I Tobie i sobie tego życzę :P.

dzorczq napisał/a:
Rozsądek mówi mi, że niczego nie można zdobyć szybko, szczególnie jeśli problem wynika z wieloletnich zaniedbań. To właśnie dotyczy m.in. białych zębów. Jeśli ktoś nie dbał przez lata o zęby i nagle sięgnie po wybielanie, to raczej nie oczekuje rewelacji.


No jasne, higiena to podstawa, o tym już pisałam wcześniej, no ale o systematycznym myciu zębów chyba nie trzeba nikomu przypominać, od przedszkola się nam o tym powtarza ;).
Odnośnik do komentarza
Nie trzeba nikomu przepisać, a jeśli dobrze pamiętam, to według statystyk znaczący procent Polaków nie myje codziennie zębów. Ja mam problem z tym, że nie zawsze jestem w stanie umyć zęby trzy razy dziennie, a tutaj takie problemy. Heh...
Odnośnik do komentarza
Gość Wdzieczna
Ale te białe zęby masz dzięki systematycznej pracy i zainteresowaniu.
Gdybyś nie pilnowała systematycznego mycia zębów po wszystkich posiłkach to nic by z tego nie było.
Takie banalne i takie prawdziwe...
Odnośnik do komentarza
Gość atletka
dzorczq napisał/a:
Nie trzeba nikomu przepisać...


Nie rozumiem, dzorczq ;/. Chodzi Ci o to, że nie powinnam Cię cytować? Hm, ja lubię taką formę dyskusji na forum, bo jest przejrzysta, wiadomo, do której konkretnie wypowiedzi się odnosimy, więc polecam ;). Chociaż w sumie z Twojej wypowiedzi nie wynika jasno, o co kaman ;).

dzorczq napisał/a:
Nie masz po co polecać bo już od dawna mam białe zęby.


Ależ ja nie mam zamiaru nic polecać, nie jestem domokrążcą :P. Napisałam tylko, że ja też mam po iBright białe zęby, ale jeśli Ty już masz białe, no to faktycznie nie musisz nic z nimi robić, tylko pogratulować pięknego uśmiechu ;).
Odnośnik do komentarza
Gość verimma
U niektórych lasek logicznego rozumowania brak - jak już się wypowiadacie na forum, to róbcie to z jakimś składem - ja lubię czytać konkretne i składne posty, a dziewczyny piszecie: że zamykacie temat, po czym dodajecie, że jak ktoś ma coś ciekawego do powiedzenia, to ma pisać... No proszę Was, to jest chyba oczywiste... ;-). Albo piszecie tak, że trzeba dopytywać, o co Wam chodzi, bo człowiekowi ciężko się domyśleć ;-). Gdzieś ostatnio przeczytałam taki tekst: "Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa" - więc proszę o konkretne, logiczne wypowiedzi, wtedy będzie się nam miło pisało :). A jeśli ktoś tak nie potrafi, to niech poćwiczy ;-).
Odnośnik do komentarza
Oczywiście, że o zęby trzeba dbać, używać odpowiedniej pasty, myć zęby regularnie, chodzić do dentysty co pół roku. Ale jeśli chodzi o białe zęby myślę, że najlepszym sposobem na to będzie wizyta w gabinecie dentystycznym, żeby specjalista zajął się naszymi zębami, co do skuteczności past to z nimi różnie bywa i myślę, że dla każdego inna będzie skuteczna. Chociaż powiem wam, że po zwykłym usuwaniu kamienia w Galerii Uśmiechu moje zęby się stały ładniejsze i prezentowały się lepiej. Tak niewiele. zwykły zabieg a taka różnica.
Odnośnik do komentarza
Gość Wdzieczna
Ja również, ale tutaj znaczenie ma przede wszystkim pasta. Tylko przy ajonie faktycznie udawało mi się uzyskiwać dobry efekt i uzyskuję go do dzis. Nie mam problemów z bielą zębów, wręcz przeciwnie, moje zęby wyglądają naprawdę bardzo ładnie.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...