Skocz do zawartości
Forum

Białe zęby


Gość muriel

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gdanszczanka
Sama pasta to za mało - szczególnie jeśli możemy ją znaleźć w pierwszej lepszej drogerii. Jeśli chcemy aby dała ona jakikolwiek efekt to należałoby odstawić wszelkie produkty, które nadają naszym zębom niezbyt estetyczny kolor żółtawy - kawa, herbata, papierosy itd. Warto więc albo zainwestować w lepszą pastę specjalistyczną polecaną przez dentystę, albo zdecydować się na zabieg wybielania, którego trwałość jest zależna od indywidualnych możliwości każdego pacjenta. Pamiętajmy, że po odstawieniu pasty (np. wspomnianej colgate whitening) nasze zęby szybko wrócą do poprzedniego koloru - tutaj liczy się regularność stosowania.
Odnośnik do komentarza

Ja nie czuję jeszcze potrzeby wybielania zębów, ale moja mama zafundowała sobie ostatnio taki zabieg w klinice, w której ja robiłam swego czasu leczenie kanałowe. Myślę, że dbając nie tylko o wygląd, ale i zdrowie swoich zębów, warto stawiać na najlepszych specjalistów i sprawdzone metody, zamiast kombinować z dziwnymi sposobami wybielania, które mogą tylko zniszczyć nam szkliwo.

Odnośnik do komentarza
Gość Mama Zosia

ja ze swojej strony z pełną odpowiedzialnościa mogę polecić plus system od białej perły bo efekt wybielenia mialam bardzo szybko i nie miałam przy tym wrażliwych zębów. Rozmawiałam też z moim dentystą po i stwierdził, że szkliwo mam w porządku mimo tak dużego wybielenia zębów.

Odnośnik do komentarza

~Mama Zosia
ja ze swojej strony z pełną odpowiedzialnościa mogę polecić plus system od białej perły bo efekt wybielenia mialam bardzo szybko i nie miałam przy tym wrażliwych zębów. Rozmawiałam też z moim dentystą po i stwierdził, że szkliwo mam w porządku mimo tak dużego wybielenia zębów.

Dostępne na rynku metody wybielania zębów nie szkodzą szkliwu tak bardzo jak metody, które stosowano wiele lat temu. Obecnie zabieg jest zdecydowanie bezpieczniejszy. Oczywiście wskazana jest regularna kontrola u stomatologa, który będzie mógł kontrolować stan zębów na bieżąco.

Odnośnik do komentarza

Węgiel aktywowany i olej kokosowy.Ale przywraca tylko naturalny kolor zęba. W sytuacji w której chcemy wybielić zeby o kilka czy o kilkanaście odcieni, takie leczenie nie pomoże. Niestety ale nie ma tutaj się co oszukiwać, ze będzie jakieś super skuteczne ?

Ze swojej strony polecam zastanowić sie nad profesjonalnym wybielaniem w gabinecie stomatologicznym

https://studiose.med.pl/nasze-uslugi/wybielanie-zebow/

Sama wybielałam tutaj w Krakowie oraz jestem bardzo zadowolona. Mogę polecić! 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...