Skocz do zawartości
Forum

Aerobiczna 6 Weidera


Gość kimi

Rekomendowane odpowiedzi

na plaski brzuch swietne jest takie cwiczenie:
lezymy naplecach. nogi zgjete w kolanach stawiamy luzno w lekkim rozkroku. rece kladziemy splecione za glowe. unosimy tulw i lopatki z podlogi. wykonujemy takie skrety tulowia aby lewym lokciem dotknac kolana a pozniej prawym lokciem lewego kolana i tak na przemian. niby pisze ze to cwiczenie na skosne miesnie brzucha ale pomaga ogolnie w wyszczupleniu. dolozysz do tego jeszcze inne cwiczenia(cala mase znajdziesz w necie) a juz nawet po 2tyg. zobaczysz ze twoj brzuszek jest bardziej plaski. musisz byc systematyczna.
P.S. mam nadzieje ze zrozumialas moje wyjasnienie tego ciwczenia:lol:
Odnośnik do komentarza
Gość sieerotka
Witam,
Czy można łączyć różne zestawy ćwiczeń? M.in. A6W, Na nogi i pośladki i na talię osy? Czy może lepiej zamiast A6W ćwiczenia na płaski brzuch? Zależy mi na poprawie wyglądu i pozbyciu się cellulitu :)
Odnośnik do komentarza
Gość piotrek1718
Witajcie:)
Zacząłem ćwiczyć to A6W. Trening mi się podoba, ale przeglądając inne fora zrodziło się we mnie pytanie. Wyczytałem, że A6W to trening tylko kształtujący mięśnie brzucha. Np. robiąc brzuszki nie dość, że kształtujemy mięśnie to je wzmacniamy, przez co będą one twardsze. Natomiast A6W tylko te mięśnie kształtuje. To tak w skrócie co wyczytałem, a moje pytanie: czy to prawda? Wolałbym, abym po skończeniu tych 42 dni zauważył również efekty w postaci takiej, jak np. robienie większej ilości brzuszków niż przed treningiem A6W. Tym bardziej, że wg mnie A6W do najłatwiejszych treningów nie należy.
Proszę o odpowiedź, pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Zdecydowanie nie można powiedziec, ze A6W jedynie wpływa na wykształcenie rzezby miesni bez ich wzmocnienia. To naprawde baaaardzo skuteczny trening. Polecam go każdemu, bo stosowałam kilkakrotnie i jestem z niego naprawde zadowolona.
Odnośnik do komentarza
Shelby, mam pytanko..... piszesz że stosowałaś kilkakrotnie a6w.... Ja dzisiaj skończyłan a6w i nie wiem co mam dalej robić dla podtrzymania efektu..... mam dalej powtarzać ćwiczenia z ostatniego tygodnia, czy co mam robić?[quote][/quote]
Odnośnik do komentarza
nie. Musisz dać im się lekko odpocząć. Ja po 1 A6W zrobiłam 2 tygodnie przerwy. Nie wykonywałam wtedy zadnych cwiczen na miesnie brzucha. Jedne co to biegałam w tym okresie. Potem robiłam po 30-50 brzuszków dziennie. Po miesiącu wróciłam do cwiczen z zestawu, troche bałam sie, ze rezultaty mogą zaniknąc^^. W sumie cały zestaw robiłam chyba 5 razy. Z tym, ze potem miałam 2 miesieczne przerwy pomiedzy nimi. Robiłam kilkadziesiąt brzuszków w kilku seriach i bylam spokojna, ze podtrzymam efekt. Teraz tez mam zamiar zaczac znowu. W sumie juz przywykłam bardzo do tych cwiczen i bez nich jakoś dziwnie^^
To jest moj własny sposób, nie konsultowałam go z zadnym instruktorem itp. Wiec nie gwarantuje, ze w kazdym przypadku się sprawdzi.
Wydaje mi się, że co jakiś czas nalezy powtarzac A6W, nie mówię, że zaraz po zakonczeniu poprzedniego. Ale wykonywanie jakichś innych, 'lzejszych' cwiczen typu zwykłe brzuszki powinno byc wystarczające dla potrzymania efektow z A6W
Odnośnik do komentarza
Aha, dziękuje za wyjasnienie:) spróbuje zrobic tak samo jak napisałaś:) a powiedz mi jeszcze.....jak robisz to a6w, to te cwiczenia zadziałały ci tylko na górne partie brzuszka, czy na dolne też, czy na obie? bo na forum różnie piszą...
Odnośnik do komentarza
Gość angela079
hej
ja szósteczki robię od poniedziałku. Do dnia kobiet dałam dobie luz:)
jak narazie jest ok, fakt czuje lekkie zakwasy ale to mnie nie zniechęca, absolutnie wręcz przeciwnie motywuje. do tego biegam co drugi dzień i mam nadzieję ze dojdę do wymarzonej formy.
mam do Was pytanie, wspomagacie się jakimiś suplementami diety dla osób aktywnych fizycznie?
Odnośnik do komentarza
Gość Dorota84
ja tez od niedawna ćwiczę szóstki, to moje drugie podejście, wcześniej wytrzymałam może ze dwa tygodnie, tym razem mam zamiar dotrwać do końca, żeby latem pokazać się na plaży z ładnym brzuszkiem :) jeśli chodzi o wykonywanie innych ćwiczeń, to też nie słyszałam, że nie można... moje ćwiczenia nie są jakieś ciężkie, bo tylko biegam i jeżdżę na rowerze (wchodzenia po schodach nie liczę ;)), więc suplementów nie stosuję, bo nie czuję takiej potrzeby, no może jedynie piję napój z guaraną, bo zwykle ćwiczę wieczorami, a nie mam energii, po kawie z kolei nie mogłabym zasnąć
Odnośnik do komentarza
Gość Dorota84
No właśnie niczego innego nie stosuje... koleżanka namawiała mnie na coś przyspieszającego spalanie, ale uważam, że to bez sensu, bo to, co spale przy ćwiczeniach, to mi potem wróci podwójnie, kiedy przestanę te tabletki stosować... no ale przecież ten napój z guaraną, o którym wspomniałam to nic złego, gdybym nie ćwiczyła wieczorami to pewnie bym wypijała wtedy kawę...
Odnośnik do komentarza
mam zamiar zacząć ćwiczyć od jutra. jak dotąd robiłam brzuszki (20-60), tyle ze na łóżku, przed snem. Bolały mnie wtedy plecy i zastanawiam się czy przy a6w tez będą bolec? jaka może być przyczyna? jak temu zapobiec? pomocy.:uhoh:
Odnośnik do komentarza
Tak, ale same cwiczenia nie pomogą. Musisz dołozyc solidną dietę do tego. Dużo płynów, wyklucz puste węglowodany, ogranicz tłuszcze, zero jedzenia po 17 i ogolnie dużo ruchu, nie tylko A6W. Gdy tracimy kg na poczatku najwieksze efekty widac własnie w okolicach brzucha, talii, jeśli wykorzystasz to i dołozysz jeszcze tak skuteczne cwiczenia na rzezbe jak a6w na pewno bedziesz zadowolona.
Bez diety efekt bedzie jednak słaby. I dluzej bedziesz się z tym problemem borykac. Znacznie dłuzej.

edit:
Dikusia- ja zawsze robię cwiczenia na twardym podłozu. Tez na poczatku bolały mnie plecy, gdy przeniosłam się z cwiczeniami na podłoge poczatkowo jeszcze bardziej. Ogolnie zawsze miałam problem z kregosłupem podczas tych cwiczen, przez 1 miesiac zdązyłam sobie nawet wyrobic cos na kształt siniaka w okolicach odcinka ledzwiowego. Ale potem przestalam to odczuwac. Wydaje mi się w ogole, ze cwicząc na twardym podłozu chociażby na podłodze udaje się dokładniej wykonywac te cwiczenia niż np na łózku, nie sadzisz?
Odnośnik do komentarza
Gość superpaula
Dzięki Shelby :) ale diety nie mogę niestety zastosować to już z przyczyn osobistych wczesniej bylam chora i nie moge stosowac diet wyszczuplających takich jak radzisz :) ale mam ndzieje ze same cwiczenia z z uplywem czasu przyniosą oczekiwany efekt :D
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...