Skocz do zawartości
Forum

Stosunek bez zabezpieczenia a prawdopodobieństwo zapłodnienia


Gość malinkax99x

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,może uznacie mnie za panikarę,ale naczytałam się już w internecie różnych rzeczy...Teraz chciałabym zapytać tutaj.Czy jest możliwość zajścia w ciążę,po stymulacji członka o łechtaczkę,bez penetracji,bez wytrysku lecz z preejakulatem.Był to jeden dzień po mojej owulacji...Owulację i dni płodne wyliczam za pomocą obserwacji swojego ciała,czyli obserwacja śluzu i skoku temperatury.Jakoś jeden dzień przed owulacją zaczęły pobolewać mnie piersi,ale teraz ten ból znacznie się nasilił i strasznie się denerwuję,czy to ocieranie się penisem o łechtaczkę(co było bardzo krótkie) nie poskutkowało...Proszę o jakieś porady bo zaraz zwariuję z tych nerwów.Od tego zdarzenia jutro minie równy tydzień,dzisiaj nastąpił również skok temperatury ciała...Tak strasznie się boję...dziewczyny proszę o jakieś porady...Czy w moim przypadku mogło dojść do zapłodnienia????

Odnośnik do komentarza

Nie zaznaczyłam dnia rozpoczęcia nowego blistra tabletek antykoncepcyjnych. Obawiam się pominięcia jednej tabletki z pierwszego tygodnia, wydaje mi się że brałam wszystkie ale przez to że nie pamiętam czy zaczęłam w sobotę czy w niedzielę poprzedniego tygodnia nie jestem tego pewna. Co mam zrobić? Kocham się prawie codziennie z chłopakiem bez prezerwatywy, ale nie kończy we mnie. Czy w tym przypadku istnieje duże ryzyko ciąży?

Odnośnik do komentarza

3 tygodnie temu współżyłam ze swoim partnerem bez zabezpieczenia. Dostałam okres 5 dni później - planowo.
Od jakiegoś tygodnia źle się czuje, jestem zmęczona, senna, czuje lekkie pobolewanie pod brzuchem (podobne do tego w czasie miesiączki) i mam straszne uczucie nudności praktycznie przez większość dnia. Zrobiłam domowy test ciążowy, ale wyszedł negatywny. Zastanawiam się nad HCG z krwi. Czy jest możliwe aby zarodek utrzymał się mimo wystąpienia krwawienia? Czy takie objawy mogą wystąpić w tak krótkim czasie?

Odnośnik do komentarza

Witam,mam 19 lat i mam pewne pytanie mianowicie-Ostatnią miesiączkę miałam 12 kwietnia a kolejną powinnam dostać 10 maja, miesiączka spóźnia mi się 9 dni (zawsze miałam regularne miesiączki co 28 dni) mam twardy brzuch,czasami robi się duży jak balon,wymiotowałam 2 razy.. Robiłam 3 testy ciążowe każdy wyszedł negatywnie, czy jest możliwość abym pomimo negatywnego testu mogła być w ciąży? dodam że regularnie współżyję bez zabezpieczenia. Bardzo proszę o jakąś opinię.

Odnośnik do komentarza
Gość Lebiotka

skoro współżyjesz bez zabezpieczenia to jasne że istnieje możliwość ciąży. Zrób sobie bete z krwi bo jest wiarygodniejsza i bardziej czuła, może testy z moczu jeszcze nie wykryły ciąży bo stężenie hormonu jest zbyt małe

Odnośnik do komentarza

Jeżeli cykle masz regularne 28 dniowe, to dni płodne wypadają Ci teoretycznie od 11 do 17 dnia cyklu, a sama owulacja ok 14-15 dc. Plemniki w ciele kobiety żyją od 2 do 5 dni. Ty współżyłaś 6 dc. Dodając do tego te skrajne 5 dni wychodzi, że do pierwszego dnia płodnego plemniki by przetrwały, ale i tak do zapłodnienia nie dojdzie bo owulacje przypada dopiero na 14-15 dc. Tylko to wszystko jest teoria. Ale moim zdaniem w ciąży nie zajdziesz. Spokojnie :)

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

w sobotę robiłam z chłopakiem to i powiedział mi że zapomniał wyciągnąć i się spuścił we mnie:(nie wiem czy w tym dniu miałam dni płodne bo nie umię tego liczyć ostatnio okres miałam 29 (okres mam 4albo 5 dni)a w Kwietniu miałam 26 więc jak liczyłam to mi wyszło 33 dni cyklu(przeczytałam ze liczy się od pierwszego dnia miesiączki do kolejnej)ale nie wiem czy dobrze obliczyłam.Wiec wyszło by ze miałam dni płodne?a i kiedy można najszybciej sprawdzić testem ciążowym?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...