Skocz do zawartości
Forum

Przerwa w związku


Gość s m u t n a

Rekomendowane odpowiedzi

Gość s m u t n a

Jestem z chlopakim prawie cztery lata. Jakis czas temu powiedzial mi ze chce przerwy. Powiedzial ze przez ostatnie dwa lata zmienilam sie i zle sie czuje ze mna. Mialam gorszy czas, sporo ploblemow i dlatego to wszystko mnie przytloczylo. Nic mnie nie cieszylo. Teraz jest juz inaczej, otrzasnelam sie z tego. Rozmawialismy o tym ale on nie wierzy za bardzo w moja zmiane. sam nie wie co ma robic bo powiedzial ze nikogo innego nie pokocha. spedzilismy razem w swieta. Bylo wszystko dobrze jak dawniej. Od dzis zaczynamy miesieczna przerwe. Ustalilismy ze nie wolno nam sie z nikim spotykac- on to podkreslil. Powiedzial ze nie bedzie nawet nigdzie wychodzil. Ma duzo pracy i tym tylko sie zajmie. Nie wiem co mam myslec o tej przerwie. Czy to pomoze, potrzebuje czasu zeby sobie poukladac wszystko? Czy chce zostawic a boi sie powiedziec?

Odnośnik do komentarza

~s m u t n a
Nie wiem co myslec. Czy ta przerwa pomoze skoro teraz nie chce ze mna byc??

Uzbroj sie w cierpliwość. Nie naciskaj,daj mu to o co prosi byc moze chce przemyslec wasz związek. Ma do tego prawo. Moze rzeczywiscie ma duzo pracy i skupi sie na niej a potem wroci wszystko do normy. nie doszukuj sie drugiego dnia w tej przerwie bo to wcale nie oznacza,ze chce zakonczyć związek.

Mi to wygląda na jakies znudzenie chwilowe, chce odpocząc zobaczyc jak to jest bez Ciebie na chwilę czy da radę czy wytrzyma.

Bedzie dobrze jak kocha to wróci szybko.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Osobiście nie wierzę w to, że jakakolwiek przerwa cudownie "uzdrowi" związek. Co może samo się naprawić tylko przez to, że dwoje bliskich sobie osób się nie spotyka, nie rozmawia ze sobą? Nad związkiem trzeba pracować, a nie odpoczywać od siebie i robić sobie przerwy. Takie jest moje zdanie. Mam jednak nadzieję, że miesięczna przerwa, jaką zaproponował chłopak, rzeczywiście jest mu potrzebna i tylko mu uzmysłowi, jak bardzo za Tobą tęskni, jak mu Ciebie brakuje, jak Cię kocha, co tylko scementuje Wasz związek, czego oczywiście Wam życzę. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Gość s m u t n a

Ja po prostu nie wiem juz o co chodzi. Co sie dzieje. Przed swietami chlopak powiedzial mi ze nie chce juz ze mna byc. Uszanowalam to choc bylo mi bardzo ciezko. Nie odzywalam sie. Po dwoch dniach on napisal z pytaniem czy wytrzymam z nim mimo ze tyle pracuje. Powiedzialam ze tak. Spotkalismy sie i znowu zaczal mowic ze nie wie czy da rade ze mna byc, ze chyba w nim cos peklo. Ale mnie kocha i nie wie co robic. Dlatego zaproponowal ta przerwe. Ale swieta spedzilismy jeszcze razem i bylo tak jak kiedys. Nawet zaczal mowic co bedziemy robili po tej przerwie. Ja juz mam metlik w glowie..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...