Skocz do zawartości
Forum

Wąchanie rajstop


Gość Zawiedziona1

Rekomendowane odpowiedzi

Lena V.

Każdy tak ma, że silnie utożsamia zapachy...popsikam się perfumami, które utożsamiałam z danym czasem, relacją... i już nachodzą wspomnienia.
Jesteśmy niuchaczami...to jeden ze zmysłów, nie bójmy się go używać.
Żadne to zboczenie.

Tu się nie zgodzę,bo nie każdy... :D

annao, nie wydaje mi się ,że to jest błahy problem a ,że przy okazji można się pośmiać ,to fajnie...

A wszystko zależy od akceptacji,jak kogoś takie zachowanie odpycha,to raczej nie widzę przyszłości dla takiej pary ...

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Ka-wa...wiesz, jeśli człowiek kocha, to wszystko co związane z parterem jest mu miłe.
Oczywiście nie mam na myśli, wąchania gaci, bo to dziwne.
Kobiety często ubierają męskie koszule, żeby czuć zapach swojego faceta.
Z wąchaniem rajstop to na dwoje babka wróżyła, bo autorka postu pisze, że rajstopy są śmierdzące...no halo, dla niej są śmierdzące i znoszone, a dla niego, mają na sobie jej feromony i są mu miłe : )
Nie uważam, że to jakieś zboczenie. Dla mnie to naturalne.
Gorzej, gdyby rzeczywiście wpadał do jej domu i obwąchiwał majty dziadka ha ha

Dla mnie temat fajny, można pokminić i się przy okazji pośmiać ; )

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza

Wąchanie rajstop od tego zaczyna się to co nie uniknione, jego świat zapachów jest tak bogaty, że któregoś dnia po porannym 40kilo metrowym biegu z 40 kilogramowym plecakiem, znajdziesz jego głowę w swoim zajechanym trepie.
Strzeż się dalszych pomysłów z serii "widziałem przez uchylone drzwi". Któregoś dnia, wpadnie z wiadomością kochanie mam prace, pracuję w oczyszczalni. Lub popęd spędzenia chwili w jebiącej śmieciarce wygra i schowa się w kuble na śmieci. Uzależnienie od smrodu. Spróbuj tej nietypowej rozrywki z nim. Wymienajcie się bielizną, porobicie sobie fotki na fejsa jak ma w nosie dwa zakrwawione tampony. i opaski przyklejone na oczy. A na urodziny zerwij zawory które doprowadzają wodę.

JEZUUUUUUUUS MARIA POMOCY xD

Odnośnik do komentarza
Gość Pangolin2

Hahahaha !

Chwilę mnie nie było a już dwie Panie mnie wspominają :D
Ojej ! Jakie to miłe .... poczułem się dowartościowany .

No ale do rzeczy !
Autorko tematu !

Uważam, że nic strasznego się nie stało. Zamiast robić aferę na forum to daj mu drugą szansę na wąchanie i wyślij mu jakieś "używane" rajstopy pod choinkę i będzie szczęśliwy.
Natomiast sobie na gwiazdkę poszukaj chłopaka, który będzie wolał wąchać Twoją cipkę a nie Twoje rajtki :D

Odnośnik do komentarza

Raszer
Wąchanie rajstop od tego zaczyna się to co nie uniknione, jego świat zapachów jest tak bogaty, że któregoś dnia po porannym 40kilo metrowym biegu z 40 kilogramowym plecakiem, znajdziesz jego głowę w swoim zajechanym trepie.
Strzeż się dalszych pomysłów z serii "widziałem przez uchylone drzwi". Któregoś dnia, wpadnie z wiadomością kochanie mam prace, pracuję w oczyszczalni. Lub popęd spędzenia chwili w jebiącej śmieciarce wygra i schowa się w kuble na śmieci. Uzależnienie od smrodu. Spróbuj tej nietypowej rozrywki z nim. Wymienajcie się bielizną, porobicie sobie fotki na fejsa jak ma w nosie dwa zakrwawione tampony. i opaski przyklejone na oczy. A na urodziny zerwij zawory które doprowadzają wodę.

JEZUUUUUUUUS MARIA POMOCY xD


Raszer , uwielbiam Twoje wpisy :D

Odnośnik do komentarza
Gość zielonooka1

Wczoraj miałam kolejną taką sytuacje, podpuściłam go, powiedziałam że idę zdjąć rajstopy. Po paru minutach wyszedł do łazienki i zdobił to samo. Wprawdzie zamknął dzwi, ale wszystko widziałam przez dziurkę od kulcza. :/znowu nie wiem co o tym myśleć.

Odnośnik do komentarza
Gość Piotrek268

Ej, to normalne. Mnie bardzo podniecają kobiece nogi ubrane w rajstopy. 1 raz spróbowałem je wąchać 2 lata temu, po imprezie sylwestrowej na której byłem z moją dziewczyną. Do końca życia zapamiętam ten zapach. Moja dziewczyna o tym wie i teraz jest moją żoną :) pracuje w biurze i codziennie musi mieć rajstopy. Jestem w raju jak wraca po całym dniu i prosi mnie o masarz stópek. Rajstopy wącham do dziś i chyba szybko nie przestane. A to że zrobił to 2 raz świadczy to o tym że bardzo a bardzo mu się podobasz :) głowa do góry

Odnośnik do komentarza
Gość Pangolin2

Lena V.
Ufff ulga, że faceci potwierdzają.
Piotrek wymiatasz :D

oj ! a bo to piszą tylko koledzy nowego prezydenta Słupska , którego zresztą sam jestem wielkim fanem ale jeśli już to wolę wąchać majteczki a nie rajstopy :D

Odnośnik do komentarza
Gość Dragon112

Ja mam inny fetysz. Mianowicie kocham wąchać majteczki mojej żonki. Warunek jest jeden muszą być na nich jej soczki. Często robie jej dobrze przez majtki a gdy je zdejmie mógłbym je wąchać godzinami. Mam 35 lat i jeszcze z tego nie wyrosłem. Z rajstopami próbowałem baaardzo dawno temu ale to nie dla mnie więcej nie spróbuje.

Odnośnik do komentarza

Cześć, mam pytanie jak nakłonić dziewczynę do noszenia rajstop? Jestem fetyszystą rajstop i bardzo podnieca mnie jak dziewczyna ma na sobie rajstopy. Moja niestety ubiera je kilka razy na rok. Nie chodzi mi tu tylko o to jak gdzieś wychodzi tylko np. w domu. Kupowałem jej mase rajstop, pończoch i nic leżą nierozpakowane w szufladzie. Mówiłem, że bardzo lubie jak ma je na sobie a i tak nic sobie z tego nie robi. Jak chodzimy do różnych znajomych w odwiedziny to kobiety prawie zawsze chodzą w rajstopach. Choć nie wszystkie. Niektóre tak jak moja dziewczyna nie noszą wcale. Czemu dziewczyny tak nie lubią ich nosić. Proszę się tylko ze mnie nieśmiać ;p

Odnośnik do komentarza
Gość żona Sokratesa to ja

Rzecz gustu. Każdy nosi to co chce i w czym mu jest wygodnie. Jeśli twoja dziewczyna nie zakłada rajstop, to widocznie nie ma na to ochoty. Zmuszanie jej do tego byłoby niestosowne. A jeśli stanowi to dla Ciebie problem, zmień dziewczynę :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...