Skocz do zawartości
Forum

Mój chłopak mnie uderzył


Gość smutnaa92

Rekomendowane odpowiedzi

Gość smutnaa92

Poklóciłam się z moim facetem i mnie uderzył w twarz. Tak placze, jestem tak zdesperowana że nie jestem w stanie nawet wyraznie pisać. Poszlo o to że posądza mnie o coś czego nie zrobiłam a jak probowalam sie wytlumaczyc to mnie uderzył i nazwal szmata. A ja glupia wciaz go kocham.
Prosze o pomoc.. pogada ktoś?

Odnośnik do komentarza

A jesteście dalej ze sobą? Jeśli tak, to sama pomyśl, czy to ma dalej sens. Kochasz go, ok, ale czy wyobrażasz sobie dalsze życie w ten sposób, czy miłość, może Ci to wynagrodzić?
Jak dla mnie ten chłopak ma duże problemy z psychiką, może jakby poszedł do specjalisty to coś by to zmieniło, ale i tak pewnie by nie chciał.

Odnośnik do komentarza

nie odbierz tego jako atak na siebie ale Tobie też przydałaby się wizyta u specjalisty. Sam fakt że zastanawiasz się czy zostać z facetem który Cię uderzył może wskazywać na niskie poczucie własnej wartości..
Wszystkiego dobrego :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli teraz Cię walnął , to co będzie jak się chajtniecie? Zamknie Cię w klatce i nie będziesz mogła nawet na zakupy wyjść. UCIEKAJ JAK NAJSZYBCIEJ OD NIEGO!! Jesteś jeszcze młoda, szkoda życia na takiego dzbana!Na Twojej drodze los postawi jeszcze nie jednego chłopaka:) Urwij z nim kontakt, zmień numer, SZANUJ SIĘ DZIEWCZYNO!Miłość to nie wszystko-człowieka trzeba kochać też za to , jak się zachowuje, a moim zdaniem jesteś poprostu z damskim -bokserem-ciotą!Na początku po rozstaniu zawsze jest cięzko, ale sama po jakimś czasie zrozumiesz, że ucieczka to najlepsze co mogłaś zrobić. I nie wiesz w to , że on się zmieni i że już nigdy Cię nie uderzy. On to ma genach i się nie zmieni , choćbyś go cięła na kawałki!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Julsonka

Oddaj mu i odejdź na zawsze od niego. Facet ,który bije kobietę jest podłym draniem i nigdy się nie zmieni choćbyś nie wiem co zrobiła to ten padalec zawsze będzie Cię bił ,jak mu się coś nie spodoba.
Życie jest zbyt krótkie aby marnować je na takich popaprańców . Daj sobie z nim spokój i odejdź od tego drania zanim zrani Cię jeszcze bardziej.
Czas goi rany i zobaczysz ,że przyjdzie taki moment że poznasz nowego normalnego chłopaka . Mam nadzieję ,że nie pochodzisz z domu gdzie była przemoc psychiczna czy fizyczna albo gdzie alkohol lał się strumieniami , bo dzieci z takich domów na ogół trafiają potem na takich partnerów i marnują swoje życie godząc się na takie poniżanie, przemoc psychiczną i fizyczną i trwają w takich związkach toksycznych na przekór wszystkiemu.
Niektórzy nie potrafią rozstać się z toksycznym partnerem i niszczą sobie życie ale Ty masz jeszcze szansę ratować swoje , więc je ratuj i uciekaj jak najdalej od tego człowieka .

Odnośnik do komentarza

Nikt nie ma prawa nikogo bić ani niszczyć słowami. Twój chłopak, mężczyzna, który powinien Cię wspierać, nazywa Cię "szmatą" i uderza Cię w twarz. Czy tak zachowuje się osoba, która kocha? Sama sobie odpowiedz na to pytanie i zastanów się, czy tak wyobrażałaś sobie szczęśliwy związek. Tyle z mojej strony, bo nie zamierzam wpływać na Twoje decyzje. Ufam, że sama wiesz najlepiej, co powinnaś zrobić w tej sytuacji. Pozdrawiam i życzę wszystkiego co najlepsze!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...