Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu


Gość Karolaa10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, bardzo proszę o pomoc, bo zaczynam się już denerwować.. :( okres mam z reguły w miarę regularny 30-33 dni ostatni 1 marca trwa zazwyczaj ok 6-7 dni chłopak raz dotknął a raczej otarł się penisem o moje wejście do pochwy, ale raczej nie było na nim wytrysku.. ciągle boli mnie brzuch szczególnie rano ten bról brzucha towarzyszy mi już od wtorku i powiem szczerze to jest bardzo męczące prosze o jakiekolwiek rady :(

Odnośnik do komentarza

w dni płodne doszło do pieszczot, jego penis ocierał sie o moje wargi sromowe, byc moze wydobywal sie preejakulat, pracie dotykało ujscia pochwy. jakie jest prawdopodobienstwo zapłodnienia? prosze o wiarygodne odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza

Witam. Dwa tygodnie temu z moją dziewczyną uprawialiśmy peeting. Jednakże nie doszło do penetracji, ani wytrysku. Możliwe, że wydzielił się preejakulat, ale obyło się bez penetracji. Czy w takim wypadku jest możliwość ciąży ? Dodam, że przeżywamy dodatkowy stres z racji tego, że dziewczyna ma bardzo nieregularne miesiączki. Poprzednim razem pomiędzy początkiem jednej, a początkiem drugiej upłynęło 44 dni. Teraz jest to już 48 dni, a miesiączki nadal nie ma. Wcześniej również zdarzały się takie opóźnienia, lecz takiego długiego jeszcze nie było. Czy to opóźnienie wynika z ciąży, czy można wykluczyć ciążę, chociażby na 99% ? Dziewczyna studiuje trudny kierunek, przez co przezywa wiele stresów. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Uprawiałam petting z chłopakiem na koniec włożył mi ręcę w jego spodnie były po wyjęciu mokre wytarłam o jego koszulkę po powrocie do domu NIE umyłam rąk ale po 30 min poszłam do łazienki wytarłam papierem to miejsce i wyjełam tampona czy w ten sposób mogło dojść do zapłodenia ? Mój okres trwał jedynie 2 dni nie był obfity zazwyczaj trwa 6 nie miałam żdnych stresów nie byłam chora czy możliwe że przez to że nie umyłam rąk po powrocie i poszłam do łazienki jest ryzyko ciąży ?

Odnośnik do komentarza

hej
11 kwietnia uprawiałam seks z chłopakiem, oczywiście przez prezerwatywe. Gdy z niego zsiadałam ona zsunęła sie razem ze mną, ale tak że może jej 2,3 cm były we mnie od góry, więc moim zdaniem nic nie przedostało się do mnie. Dodam że chłopak nie wytrysnął we mnie. Okres mam bardzo nieregularny : w styczniu od 25 do 1 lutego, potem od 14 do 26 lutego i potem od 19 do 26 marca. Teraz mamy kwiecień a ja nic. Dodam że mam niedoczynność tarczycy. od jakichś 5 dni wszystko mnie tam na dole kłuje, tak jakby jajniki, dziś złamało mnie w pół :( jest mi nie dobrze(zastanawiam się bo taki miałam jeden z objawów okresowych) i bolą mnie piersi, ale nie piersi jak bardziej sutki. Już sama nie wiem co mam myśleć, zrobiłam test 12 dni po stosunku, niby nic nie wykazał, ale z testami to róznie bywa... co sądzicie?? Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Witam.
piszę ten post, bo wraz z moją dziewczyną znaleźliśmy się w podobnej sytuacji. Wiem, że to nieodpowiedzialne zachowanie, proszę o wypowiedź eksperta, bo chcielibyśmy się uspokoić. Wczoraj uprawialiśmy petting. Byliśmy nadzy, dziewczyna nie dotykała swoich narządów dłońmi, którymi dotykała mojego penisa. Kilka razy otarłem mojego penisa o jej wzgórek, ale było to około 10 - 15 minut przed wtryskiem, więc zakładam, że nie było preejakulatu. Skończyłem na jej brzuchu, część spłynęła na jej uda, bo leżała na boku. Po wszystkim oczywiście się podmyła i usunęła moją spermę ze swojego ciała. Bardzo się boimy, chociaż wydaje mi się, że nie ma powodu, skoro nie doszło do penetracji i prawdopodobnie sperma nie dotarła do pochwy. Dziewczyna ma nieregularne cykle, ostatnio spózniła się jej miesiączka, ostatni okres dostała 10 dni temu. Proszę o szybką odpowiedź, bo obchodzimy od zmysłów, nie chcemy mieć dziecka, jesteśmy niepełnoletni.

Odnośnik do komentarza
Gość MarleNA...1

Mam 17 lat. Ostatnią miesiączkę miałam 4 kwietnia, wystąpiła ona 21 dni po tej w marcu. Dziś mija miesiąc i nic. boję się. Mam chłopaka ale między nami do niczego nie doszło. ostatnio spotkałam się z nim 27 kwietnia i dotykał przez bieliznę w krocze. trochę pobolewa mnie brzuch :( czy to ciąża ? proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Czy Ty wiesz w ogóle jak dochodzi do zapłodnienia? Proponuję się dowiedzieć, bo słabiutko słabiutko...
W ciąży nie jesteś, a okres czasami może się spóźnić, bo: się stresujesz, bo przechodzisz jakąś infekcję, bo jesteś przemęczona.. różne czynniki na to wpływają. Oczywiście jak dalej nie wystąpi to udaj się do ginekologa na badania.

Odnośnik do komentarza

Witam, tydzień temu uprawiałam petting z moim chłopakiem, gdy on doszedł jego nasienie wylądowało na brzuchu. Wytarł je chusteczką, ale nie jestem pewna czy sperma nie pozostała na jego palcach, które potem włożył we mnie. Męczy mnie myśl o ciąży. Dodam jeszcze, że jestem dziewicą.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry,
Jestem bardzo zestresowana, moje pytanie jest o możliwość zajścia w ciążę.
Nigdy nie myślałam, że będę w stanie pozwolić sobie na podobną do tej sytuację, a jednak wyszło inaczej i jestem z tego powodu na siebie niesamowicie zła, bo teraz szaleję ze strachu.
Wydarzyły się dwie sytuacje, które chciałabym rozpatrzyć.W żadnej z nich nie doszło do pełnego stosunku. Pierwsza wygląda tak: Byłam bez bielizny, mój chłopak miał na sobie bokserki. Ocierałam się o niego w pozycji leżącej i na majtkach pojawił się śluz, ale on mówi, że jest przekonany, że wydzielina pochodziła ode mnie, że jego majtki w środku były suche. Następnie po założeniu prezerwatywy tak samo przed chwilę ocieraliśmy się o siebie, a następnie na dosłownie kilka cm wszedł, ale po sekundzie wyszedł. Boję się, że był jakiś defekt, jakieś uszkodzenie mechaniczne w prezerwatywie i płyn wydzielający się przez wytryskiem, mógł przeniknąć. Wytrysk nastąpił w bezpiecznych warunkach, ale wiem, że ten płyn również zawiera pewną ilość plemników. Druga sytuacja była w wannie, gorąca woda i dużo płynów. Mój chłopak robił mi petting, ale nie dotykał penisa, boję się o możliwość wprowadzenia płynu ejakulacyjnego. Wytrysk nie nastąpił w pobliżu mnie. Dodam , że w trakcie tych sytuacji byłam w trakcie dni płodnych. Na następny dzień po wydarzeniu z kąpielą, obudziłam się z mdłościami i ogólnym osłabieniem oraz bólem brzucha. Bardzo byłam senna, praktycznie cały czas z przerwami spałam. Później wymiotowałam. Ten stan utrzymywał się 2 całe dni. Tydzień temu było podobnie, jednak po jednym dniu przestało. (Wtedy nie byłam przed żadnym stosunkiem ani tego typu sprawami opisanymi powyżej )Już od dawna ma pewne problemy zdrowotne, jestem senna, mam trudności ze zrobieniem najmniejszej rzeczy, odkładam wciąż na później, brak energii, zmiana nastrojów. Byłam u lekarza, jednak nie wspominałam o sytuacji z chłopakiem, bo dopiero po wizycie rozpatrzyłam taką ewentualność. Badania krwi (morfologia i jonogram )wykazały niedobór żelaza, co powoduje właśnie takie stany, choć ja ze stresu podpisuję je pod ciąże. Ogólnie wszystkim bardzo się stresuję, co oczywiście nie obeszło się bez skutków ubocznych. Mam zespół jelita drażliwego i przeróżne problemy jelitowe, brzuszne z tym związane. Rozpatruję także zatrucie pokarmowe, ale niczego nie jestem pewna.. Dodam, że w aktualnym czasie nie jestem gotowa na dziecko, wiem też, że moje postępowanie było bardzo nieodpowiedzialne. Bardzo proszę o odpowiedź jak Pan/ Pani patrzy na tę sytuację, bardzo jestem przestraszona.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dodam, że w trakcie tych dwóch dni, kiedy czułam się nie najlepiej (senność, mdłości, ból głowy, biegunka, ogólne osłabienie, zdarzało się, ze temperatura podnosiła się do 37 stopni i miałam całkowity brak apetytu).Niestety na zrobienie testu jest jeszcze na wcześnie (dodam, ze wykonanie go będzie dla mnie chyba najgorszym, najbardziej stresującym w życiu doświadczeniem, wolałabym tego w ogóle uniknąć...).

Odnośnik do komentarza

Jeśli uprawiałam petting z moim parterem. i na moich palcach mogłobyć trochę nasienia a po ok. 20 min. palec został na chwile włożony do pochwy nie głęboko. czy mogę byc w ciąży ? dodam ze byl to dzien owulacji.

Odnośnik do komentarza
Gość problemowapanna

hej mam problem.
mam nieregularne miesiączki. Dostałam od gin leki na regulacje i wszystko było okej, 30 maja dostałam normalny okres, teraz powinnam 30 czerwca dostać i nic. Bolał mnie brzuch, bolały piersi, wszystko tak jak na okres, okresu brak. Te objawy jakby.. przeszły. Biust już mnie nie boli, zawsze mi było niedobrze na okres, teraz nic. Podbrzusze pobolewa i kłuje, tak jakby jajniki. Ale okresu brak. Uprawiałam seks z chłopakiem, ale oczywiście w prezerwatywie, biore tapletki anty, w dodatku nie doszedł we mnie. Czy mogę być w ciąży? nadmienie że mam problemy z tarczyca ale ją leczę.

Odnośnik do komentarza
Gość problemowapanna

Tak, możesz mieć racje, ale róznie to bywa, czasem i preejakulat sam wystarczy. Po prostu sie martwie bo i brak okresu i brak objawów. Oprócz strasznego bólu podbrzusza. Rozumiesz, juz wszystkie mysli przychodzą do głowy..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...