Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu


Gość Karolaa10

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc... gdy miałam okres chłopak dotykał moich miejsc intymnych penisem do wytrysku nie doszlo ale czy jest mozliwa ciąża w czasie okresu ? cykle mam 30-32 dniowe 18 powinnam dostac okres ale jak narazie brak.. kilka dni przed okresem chlopak dotykal mnie od tyłu do wytrysku nie doszlo.. czy mozliwa ciąża ? prosze pomozcie..

Odnośnik do komentarza

Ostatnio z moim chłopakiem uprawialiśmy petting , on swoim penisem lekko smyrał moją ... nie było wytrysku ani nic z tych rzeczy , nawet nie wszedł chyba czy jestes możliwość zajścia w ciąże ? i czy to prawada że aby zajść w ciąże musi być przebita błona dziewicza i członek partnera musi wejść głębiej niż błona?

Odnośnik do komentarza

Czy jest możliwość zajścia w ciążę gdy członek ocierał się o pochwe, ale nie wszedł w nią, dotykal lekko wewnętrznych jej części ale tylko tak z brzegu? nie było wytrysku lecz się martwię. Penis był raczej suchy bez kropelkowania ani żadnego śluzu...bo ja po prostu tak mam rzadko. Tak samo czy może coś się stać przy pieszczotach palcami? jeżeli dotykałem swojego penisa (nie było wytrysku) a później po jakimś czasie wkładałem palec do pochwy swojej dziewczyny.

Odnośnik do komentarza

Mysiaxq
Ostatnio z moim chłopakiem uprawialiśmy petting , on swoim penisem lekko smyrał moją ... nie było wytrysku ani nic z tych rzeczy , nawet nie wszedł chyba czy jestes możliwość zajścia w ciąże ? i czy to prawada że aby zajść w ciąże musi być przebita błona dziewicza i członek partnera musi wejść głębiej niż błona?

Błona dziewicza nie chroni od ciąży, Nie jest ona szczelną barierą, więc plemniki mogą przez nią swobodnie przechodzić. Co do prawdopodobieństwa ciązy to jesli sperma nie znalazła się wewnątrz pochwy to ryzyko jest małe

Odnośnik do komentarza

Sytuacja wygląda tak. Chłopak dotykał pochwy dziewczyny, przeniósł śluz z jej miejsca intymnego na żołądź celem zwilżenia penisa. Nie miał wytrysku (nic mu o tym nie wiadomo). Następnie robił tzw. "palcówkę" dziewczynie. Wszystko to miało miejsce w czasie jej dni płodnych. Czy jest możliwość zajścia w ciąże, a jeżeli tak to ile ona wynosi procentowo?

Odnośnik do komentarza

Witam
Mam 16 lat i jestem dziewicą . Z chłopakiem uprawiamy petting . Od 11.07 powinnam dostać miesiączkę , jednak wystąpiły brązowe plamienia w bardzo małej ilości i odrobina krwi . Trwało to około tygodnia , lecz z każdym dniem było teo coraz mniej . Nic mnie nie boli , a przy normalnej miesiączce boli mnie brzuch . Teraz także się pojawiły brązowe plamienia ,a nie minął nawet miesiąc (26.07) Nie wiem co mam o tym myśleć . Boję się iść do ginekologa . Boję się że to coś poważnego .
Bardzo proszę o odpowiedź .

Odnośnik do komentarza

Witam!
Jeśli nie współżyłaś z partnerem ciążę możecie wykluczyć. Opisane zaś plamienia najprawdopodobniej są wynikiem zaburzeń hormonalnych. Zdecydowanie nie powinnaś mieć zatem powodów do niepokoju. Porozmawiaj z mamą i wspólnie skonsultujcie się z lekarzem ginekologiem. Być może wskazana będzie diagnostyka laboratoryjna lub/i obrazowa(USG).

Odnośnik do komentarza

Witam.

Uprawiałam petting z chłopakiem 15 maja, jestem na 90% procent pewna, że preejakulat nie dostał się do mojej pochwy acz ostatnią mieszaczkę miałam 4 maja. Więc poszłam i w drugi dzień wzięłam tabletkę 72 po okres dostałam jakbym miała cykl 25 dniowy normalny długi obfity. Kolejny tak samo, oraz kolejny tylko, że ok. 2 dni wcześniej niż miał być. Nie miałam żadnych objawów ciąży ale teraz po 12 tygodniach od tej sytuacji boli mnie strasznie podbrzusze i jakby jajniki, miewałam podobne bóle przy owulacji ale te utrzymują się 4 dni. Robiłam test ciążowy po 7 dniach od tego pettingu oraz po miesiącu od tego pettingu oba negatywne, czy możliwe, że jestem w ciąży ?

Odnośnik do komentarza

Chcę tylko wszystkim powiedzieć, że serio lepiej zrobić badania beta hCG z krwii i mieć święty spokój. Po 10 dnaich możesz zrobić test, nie musisz iść do lekarza po skierowanie, płacisz ok. 20 zł a wynik masz po kilku godzinach lub następnego dnia.
Wszystko jasne i dobrze powiedziane, 100% pewność. Zamist się stresować warto go zrobić.

Odnośnik do komentarza

wiem ze to glupie no ale dobra... 20 lipca kochałam sie z chłopakiem zabezpieczylismy sie ale kazalam mu nie konczyc.. nastepnego dnia dotykalismy sie i tak sie zastanawiam czy gdyby mial cos na palcu i po umyciu rak i po dluzszej chwili by mi wsadzil palce do pochwy czy mogloby sie cos stac? a 20 lipiec to konczyla mi sie miesiaczka i jeszcze troszke plamilam to byl 7 dzien

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...