Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu


Gość Karolaa10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Ostatnio z moim chłopakiem uprawialiśmy pieszczoty i doszło do stymulacji członka ręką. Po wytrysku wytarliśmy się z chłopakiem chusteczkami, jednak nie pomyśleliśmy i zaraz potem, on wprowadził swoje palce do mojej pochwy. Chciałam zapytać jak duże jest ryzyko, że mogłam zajść w ciążę? Dni płodne zaczęły mi się dzisiaj i bardzo się boję, że plemniki, jeśli się dostały przeżyły i mogę zajść w ciążę.

Odnośnik do komentarza
Gość załamana16

Witam mam problem.Wczoraj z moim chłopakiem uprawialiśmy petting. Po tej "zabawie" mój chłopak miał wprowadzić mi członka do pochwy(bez zabezpieczenia) . Niestety nie udało się, gdyż byłam zbyt spięta i penis nie mógł wejść dalej jak tylko na początek ku wejścia. Mój partner dotykał penisem moich warg sromowych. Później(gdy już członek nie był w pobliżu pochwy) pojawiła się wydzielina z jego członka,tj preejakulat. Nie jesteśmy pewni,bo nie pamiętamy(nie zwracaliśmy uwagi) czy preejakulat pojawiał się gdy mój chłopak próbował wprowadzić członka do pochwy. Dodam ,że jestem w połowie cyklu(wydaje mi się że mój śluz jest płodny),mam nieregularne miesiączki ostatnio i chyba miałam owulację( tak gdzieś w tym tyg by wypadała). Czy jest możliwość zapłodnienia wydzieliną z członka mimo, że był tylko u wejścia pochwy(nie był wprowadzony!) ? Jeśli przypuszczając,że mój śluz był płodny, a w preejakulacie znajdowały się plemniki, to czy mogły się przedostać do pochwy gdy penis był tylko u wejścia ? Proszę o pomoc.
P.S. dużo o tym czytałam i nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Martwię się ,że mogło dojść do zapłodnienia

Odnośnik do komentarza
Gość huntercfc

Witam. Mam pytanie. Dzisiaj poniosło trochę mnie i dziewczynę. Po zakończeniu pieszczot i moim wytrysku zaczęliśmy pieścić się drugi raz [jakieś 5-10min. od wytrysku] i ja wprowadziłem penisa do pochwy, jednak stosunek nie trwał dłużej niż minutę. Dziewczyna ma teraz dni płodne, nie wiem czy pojawił się preejakulat czy być może miałem zaschniętą spermę na penisie. Czy jest możliwość zajścia w ciążę? Konieczny jest wytrysk w pochwie czy podczas dni płodnych może wystarczyć tylko chwilowy stosunek i preejakulat bądź zaschnięta sperma? Nie używałem prezerwatywy. Dziewczynie zaczął się okres 10 a skończył 18 marca, tak więc być może dziś miała owulację. Proszę o szybką odpowiedź.

Może kupić tabletkę 72h po?

P.s. Penis po wytrysku był wytarty chusteczką [ale małe ilości spermy mogły na nim zostać] i oddałem mocz.
Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Uprawiałam petting z chłopakiem jakoś na początku miesiąca (ocieralismy się o siebie w bieliźnie + on wkładał mi palce, ale nie było wytrysku jedynie preejekulat. Nie pamiętam czy mógł być na palcach :/) Ostatni okres miałam 24 lutego i teraz strasznie bola mnie piersi jakby przed okresem, ale dziwi mnie to, ze bola mnie też sutko, bo nigdy tak nie miałam. Mam też straszne zawroty głowy codziennie i od 3 dni niskie ciśnienie (99/58, 98/57 i dziś 90/70). Jak myślicie powinnam się martwic?

Odnośnik do komentarza
Gość Nina9191

Witam mam pytanie. Ostatnio po imprezie z partnerem wyszliśmy na dwór i tam doprowadziłam go do wytrysku ręką. Jakiś czas przed wytryskiem (nie wiem dokładnie, ponad minute napewno) wziął go do ręki i skończył sam. Mam obawy ponieważ na ręce mogłam mieć preejakulat który na chwilę przed orgazmem zawiera plemniki. Niby nie czułam niczego mokrego na ręce no ale... Po tym wszysktim poszłam do domu i od razu poszłam do łazienki. Boję sie że mogło mi zostać na ręce trochę płynu i mogłam go wprowadzić w okolice pochwy podczas podcierania sie.. czy mam się o co martwic? pomocy..

Odnośnik do komentarza
Gość kawusia1

Witam. Mam problem. Moje miesiączki są regularne. Kochając się dzień po miesiączce. w zabezpieczeniu, gumka nie pękła ani nie zsunęła się. Tydzien po tym, uprawiałam petting. Uważaliśmy, on dotykał mojej pochwy, a ja jego członka. Potem jakoś tak że tą ręką, którą przytrzymał swojego penisa, minimalnie włożył mi do pochwy. Opanowałam sytuację i nie włożył tych palców dogłębniej. Jednakże pytanie moje brzmi czy mogę być w ciąży? Boje się, nie chce być. 3 Godziny po całej sytuacji, odczułam ból brzucha. Kłucie koło pępka, wątroby i żołądka. Potem w okolicy jajników. Czułam się słabo i sennie. Czy po takich objawach mogę być w ciąży? Dodam że mój brzuch minimalnie nabrzmiał, jak nabrzmiewał również przed miesiączką. Miesiączkę mam dostać na dniach. Robiłam test i wyszło negatywnie. jednakże Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

~kawusia1
Witam. Mam problem. Moje miesiączki są regularne. Kochając się dzień po miesiączce. w zabezpieczeniu, gumka nie pękła ani nie zsunęła się. Tydzien po tym, uprawiałam petting. Uważaliśmy, on dotykał mojej pochwy, a ja jego członka. Potem jakoś tak że tą ręką, którą przytrzymał swojego penisa, minimalnie włożył mi do pochwy. Opanowałam sytuację i nie włożył tych palców dogłębniej. Jednakże pytanie moje brzmi czy mogę być w ciąży? Boje się, nie chce być. 3 Godziny po całej sytuacji, odczułam ból brzucha. Kłucie koło pępka, wątroby i żołądka. Potem w okolicy jajników. Czułam się słabo i sennie. Czy po takich objawach mogę być w ciąży? Dodam że mój brzuch minimalnie nabrzmiał, jak nabrzmiewał również przed miesiączką. Miesiączkę mam dostać na dniach. Robiłam test i wyszło negatywnie. jednakże Proszę o pomoc.

Po 3 godzinach nie możliwym je poczucie objawów bo nawet ie doszło do zapłodnienia. Wątpię abyś była w ciąży bo szansa jest nikła. Twoje objawy to pewnie wzdjęcia

Odnośnik do komentarza
Gość kawusia1

dzięki za odpowiedź. a szczerze się przyznam, że testu ciążowego nie robiłam.... ale pocieszyliście mnie. tylko bałam się że od tego czasu prawie że tydzien strasznie mnie brzuch boli aż do dzisiaj...

Odnośnik do komentarza
Gość dziubek16

Witam.
Uprawiałam dwukrotnie petting- dzień po miesiączce, 8 marca oraz 19 marca. Moje cykle trwają 28 dni. Za pierwszym razem byliśmy ubrani, chłopak dotykał mnie, wkładał palce ale nie dotykał siebie, chyba że przez zupełny przypadek, przelotnie. Za drugim razem pocieraliśmy się o siebie w bieliźnie, nie było kontaktu narządów rozrodczych, a przed włożeniem palca chłopak umył ręce.
Okres powinnam dostać wczoraj. Nie mam jego objawów, jedyne co zauważam to czętsze oddawanie moczu i brak śluzu na zewnątrz, wewnątrz bardzo niewiele białawego śluzu. Od kilku dni mierzyłam temperaturę rano- wahała się o 36,2 do 37,6, choć nie wiem prawdę mówiąc jaka jest moja podstawowa temperatura ciała.
Robiłam dwa testy- pierwszy 13 dni od pierwszego zbliżenia, drugi 2 dni przed planowaną miesiączką- oba negatywne.
Czy w tym przypadku jest ryzyko ciąży?
Bardzo się stresują, wiem że to też może wpływać na opóźnienie okresu.
Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Gość dziubek16

Strasznie się boję ;(
Wczoraj wykąpałam się w gorącej wodzie, później brzuch bolał mnie jak na okres, byłam pewna że rano dostanę a tu nic :(
We wtorek zrobię test. Ale jak tu dotrwać do wtorku ? ;/

Odnośnik do komentarza

Nie martw się :) miałam tak samo i okres przyszedł :) na pewno nie jestes w ciąży! Szanse są prawie, ze zerowe. Sama jestem straszna panikara, a to jeszcze opóźnia okres. Glowa do góry, na pewno dostaniesz :)

Odnośnik do komentarza
Gość dziubek16

Dziękuję Wam, staram się nie panikować, a takie ciepłe słowa bardzo podnoszą mnie na duchu :)
Martwię się bo okres nigdy mi się nie spóźniał.. ale może to rzeczywiście tylko stres.. Dziękuję dziewczyny piszcie :)

Odnośnik do komentarza

Witam i proszę o poradę, bo po raz kolejny nie wiem, do kogo napisać. No
więc 16 marca uprawialiśmy peeting z chłopakiem. Biorę regularnie
tabletki antykoncepcyjne, aczkolwiek w tamtym czasie brałam również
antybiotyk Tetracyklinę, który obniża skuteczność. Na ten dzień
przypadło również krwawienie z odstawienia. Dodam , że do wytrysku na
szczęście i wydaje mi się, że żadne plemniki nie zostały wprowadzone.
Od tamtego czasu i teraz też zdarzają mi się bóle jajników,
podbrzusza. Dodam, że tabletki biorę przez cały czas, do następnej
7-dniowej przerwy zostało jeszcze niecałe pół opakowania. Wykonałam
test ciążowy strumieniowy 30 marca. Pojawiła się jedna pionowa kreska
nieoznaczająca ciąży i chyba jedna czy dwie poziome (czytałam, że są
to nacieki), po czym kreska pozioma znikęła. Mam zamiar wykonać niebawem
następny. Czy ciąża jest możliwa?

Żadnych innych objawów prócz bólu podbrzusza nie mam. Temperatura
ciała wynosi ok. 36 stopni. Brak bólów piersi. Czy ból podbrzusza może być w tym przypadku wynikiem hormonów/antybiotyku?

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam takie pytanie, które ostatnio spędza mi sen z powiek. Okres spóźnia mi się 11 dni [nie patrząc na to, że luty był przestępny], miałam go 22 lutego i do dziś nie mam. Od 5 dni bolą mnie dość mocno piersi jak zawsze przed miesiączką, mam zwykły, białawy śluz w średnich ilościach, jednak coraz mniej go, ostatnio dwa dni suche całkowicie, jednak po miesiączce ani śladu. Okres miałam zazwyczaj regularny +/- 3-4 dni, ale to normalne. Jestem dziewicą, uprawiałam petting z moim chłopakiem, z wyliczeń kalendarzowych mojego prawidłowego cyklu mogły, choć nie musiały to być dni płodne, prawdopodobieństwo, że włożył mi palec, na którym miał spermę jest bardzo nikłe, ponieważ, nie przypominamy sobie, żeby coś takiego miało miejsce, a jeśli już miało, to po jakimś - długim czasie, palec na pewno nie był typowo mokry i po drodze wytarł się o moje ciało. Jednak śluz wskazujący na płodny - klejący, przezroczysty zauważyłam dopiero klika dobrych dni później, co wskazuje moim okiem na przesunięcie się dni płodnych. Więc moje pytanie - dlaczego tyle spóźnia mi się okres? Ostatnio, kiedy byłam sama i nie miałam czym zająć sobie głowy bardzo się stresowałam przez to, że wmawiałam sobie ciążę, to była typowa obsesja jedno - dwu dniowa, która doprowadziła nawet do podniesienia temperatury, braku apetytu i trzęsących się rąk. Czy to możliwe, żeby taki stres aż tyle opóźniał mój okres? Czy możliwe było zajście w ciążę przez przeniesienie sperny na palcu [choć jeżeli już, to były śladowe ilości wytartej spermy]? Wiem, że to teoretycznie niemożliwe, jednak chciałabym to usłyszeć od kogoś, bo strasznie się denerwuję i panikuję.
Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...