Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu


Gość Karolaa10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Dzisiejszego dnia tj 22.10 zabawialam sie z moim chlopakiem. Byliśmy nadzy, po czym wytrysk nastapil wprost na moje piersi. niewielka ilość, praktycznie znikoma spermy, spłynela w okolice mojej pochwy. Od razu wytarlam je chusteczka. Dodam, ze jestem dziewica i jest to moj 10 dzien cyklu. czy jest prawdopodobienstwo zajscia w ciaze?

Mam jesczez jedno pytanie, po jakim okresie czasu mozna dokonac testu ciazowego zeby wynik byl wiarygodny?

Odnośnik do komentarza

Witam, mam pytanie, czy jeżeli uprawiając petting z dziewczyną, sperma znalazła się na moich rękach, po czym umyłem te ręce wodą, zimną zmywając ją z ręki, później umyłem drugi raz ręke gorocą wodą z mydłem i powycierałem w ręcznikim, po ok, 15, 20 min wsadziłem mały palec, na którym tej spermy było najmniej do pochwy, czy jest ryzyko zajścia w ciąże, i jeżeli tak to jak duże?

Odnośnik do komentarza

Witam. Proszę o pomoc. Dwa dni temu miałam dostać miesiączkę lecz zamiast niej w ten sam dzień pojawiła się gorączka i nudności (pierwszego dnia wieczorne, później i wieczorne i poranne i nawet popołudniowe), w poniedziałek i we wtorek strasznie bolały mnie piersi, teraz tylko trochę, ale są zdecydowanie większe. Dziś zauważyłam humorki, przy oglądaniu filmu co chwila się wzruszałam, ale wszystko mnie też denerwuje, każde zachowanie. Dodatkowo mój śluz jest biały, gesty, jest go dużo i jest ciągnący. Zmęczenie, senność, ból kości, stawów, ale nie wiem, czy to nie jest po prostu przeziębienie, bo czuję się okropnie. Oddaję też często mocz. Przeraziło mnie to, że wystąpiło to akurat w terminie miesiączki, zamiast niej. Dałam badania na posiew moczu i strasznie boję się, że w tych wynikach może wyjść, że jestem w ciąży. Ale tak naprawdę to nie współżyłam w chłopakiem, uprawiamy tylko petting, ale obawiam się, że podczas tego mogło coś zajść, mimo że zawsze po wytrysku (który nigdy nie jest na mnie) wyciera się (rzadko myje). Proszę o jakieś odpowiedzi, rady, cokolwiek.

Odnośnik do komentarza

Trochę się martwię, bo w weekend tydz temu zabawialiśmy się z chłopakiem (petting, oral) i on spuścił mi się na piersi, po czym wzięłam taką nawilżoną chusteczkę żeby to zetrzeć i tą samą wytarłam też wargi sromowe, byłam wstawiona, bezmyślny odruch :< czy wpadne? później jeszcze sprawdziłam czy nie zerwał błony :< (to dopiero po ślubie) nastepnego dnia umyłam sie tam mydłem i umytymi rękami pogrzebałam tam. po śluzie poznaje że jestem w okresie około albo po owulacyjnym. czy wpadne? prosze odpiszcie

Odnośnik do komentarza

Witam, wczoraj bawiliśmy się oralnie z dziewczyna. Gdy ona mnie pieściła byłem w prezerwatywie, kiedy osiągnąłem orgazm nie zdjąłem jej od razu. Po przeszliśmy to pettingu. Ona leżała na brzuchu ja na niej i ocierałem się swoim członkiem w majtkach o jej narządy również w bieliźnie. Potem zauważyłem że z prezerwatywy coś wyciekło. Dodam że plama była przy worku mosznowym. Czy zatem istniej ryzyko ciąży w takim przypadku ? Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Witam.

Mam pytanie ostatnio bawiłem sie z moja dziewczyna ale nie doszło do penetracji i wytrysk był daleko od pochwy. Ale podczas zabawy dotknołęm palcem swojego penisa i był tam sluz. Nastepnie potarłęm palce o siebie i wytarłem o pościel po czym włozyłem do pochwy. Czy jest ryzyka zajscia w ciąże ?

Odnośnik do komentarza

Czy moja dziewczyna jest w ciąży ?Wczoraj uprawialiśmy sex oralny , wchodziłem nie do pochwy ale do innej dziurki i tam skonczyłem . Polało sie troszeczkę spermy po jej narządach zewnętrznych i potem wsadziłem jej palca w pochwe na gł. ok 2-3 cm i na nim była sperma czy dziewczyna moze zajsc w ciąże ? Prosze o szybką odpowiedz ;)

Odnośnik do komentarza

Witam
mam no głupie pytanie.. ale czy można zajść w ciąże podczas pieszczot palcem? Pieściłem moją partnerkę, ona mnie no i dotknąłem przypadkiem moich majtek które były mokre od płynu przed ejakulacyjnego, czystego nasienia raczej nie było tam (tak myślę)... no i po tym dotknięciu majtek pieściłem dalej partnerkę, i włożyłem jej palec do środka pochwy.
dziś dziewczyna zadała mi pytanie czy można tak zajść w ciąże i sie przestraszyła no i sam sie nad tym zastanawiam, z wyczytanych odpowiedzi w necie wnioskuje, że nie ale no nie mam pewności...
czy do zapłodnienia faktycznie dochodzi wtedy że duża ilość nasienia dostanie się głęboko w pochwie? czy wystarczy bardzo niewiele że przykładowo nie widać nasienia na palcu ?
za odpowiedź z góry dziękuje
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

nie spałam z chłopakiem ale spuścił mi się na brzuch a potem sie ocieraliśmy o siebie. Ja byłam rozebrana a on ubrany. Spóźnia mi sie okres już 7 dzień i dokucza mi ból jajników. Dzisiaj robiłam test nie było to późno ale byłam w łazience i wcześniej brałam tabletkę Ibuprom :( i wyszedł negatywny . Czy mimo to jest możliwość zajścia w ciąże ? Bardzo się boję i nie mogę przez to spać :(

Odnośnik do komentarza

Do tego, aby doszło do zapłodnienia komórki jajowej, bardzo duża liczba plemników musi dostać się do pochwy. Przeniesienie tak dużej liczby, nawet gdyby doszło do wytrysku, na palcach nie jest możliwe.

tak odpowiedziała mi pani ginekolog.

Odnośnik do komentarza

~payutsdv
nie spałam z chłopakiem ale spuścił mi się na brzuch a potem sie ocieraliśmy o siebie. Ja byłam rozebrana a on ubrany. Spóźnia mi sie okres już 7 dzień i dokucza mi ból jajników. Dzisiaj robiłam test nie było to późno ale byłam w łazience i wcześniej brałam tabletkę Ibuprom :( i wyszedł negatywny . Czy mimo to jest możliwość zajścia w ciąże ? Bardzo się boję i nie mogę przez to spać :(

raczej nie

Odnośnik do komentarza

Cześć, mam 16lat . Jakoś pod koniec wakacji , czyli koniec sierpnia spotkałam się z moim chłopakiem no i wiadomo .. Był petting i później masturbacja moja i jego . Skończyło się to na orgazmie mojego chłopaka na moim brzuchu . Podkreślam , że plemniki nie dotykamy moich warg sromowych i to oczywiste , ze nie dotknęły też pochwy . Odpoczeliśmy ok. 10-20min . Mój partner bardzo , ale to bardzo dokładnie wytarł członka . Wycierał go kilku krotnie . Próbowałe nawet na siłe wydobyć coś z siebie . Wycierał członka ok. 10razy . Chcieliśmy zobaczyć jak to jest .. Włożył mi członka do pochwy na dosłownie kilka sekund . Maksymalnie było to 10sekund . Podkreślam , ze NIE DOSZŁO do wytrysku . Kilka chwil po tym stosunku zszedłam do łazienki i pod ciśnieniem wody z przysznicu dokładnie wymyłam pochwę . Miesiąc po stosunku dostałam okres . Następny miesiąc również , ale trzeciego miesiąca spóźnia mi się już ok. dwa tygodnie :( Dodam , że po drugim okresie od stosunku byłam w szpitalu 4dni ( problemy z nogą ) . Dostawałam dożylne antybiotyki i byłam na rentgenie ( wiadomo , ze kobiety w ciązy nie mogą z tego korzystać ) . Miałam podobny przypadek w maju . Mianowicie nie miałam okresu przez cały miesiąc i w następnym miesiącu dostałam okres dwa razy , ale wtedy się nie bałam , bo nawet nie miałam bliskości intymnej z moim partnerem . Okres spóżnia mi się juz ok. 2tygodnie i nie wiem co robić .. Czy to możliwę , że jestem w ciąży ? Acha, dodam jeszcze , że w szpitalu dostawałam bardzo dużo tabletek takich jak paracetamol , panadol czy właśnie tabletki na stawy . Ogromnie się boję i pytam czy to możliwę , że jestem w ciąży ?

Odnośnik do komentarza

~t9...s1
witam, mam pytanie dotyczace ryzyka zajścia w ciąże podczas pettingu. a mianowicie uprawialismy z dziewczyna petting 14 pazdziernika, prawdopodobnie byly to dni plodne dziewczyny- ostatni okres rozpoczal sie 4 pazdziernika i skonczyl tydzien pozniej. nasze pieszczoty nie trwaly dlugo i moim zdaniem nie byly zbyt ryzykowne tzn. ocieralem sie penisem o nia w tym miejscu, ale byla ona w majtkach. podczas tych pieszczot wyczulem wydzielajacy sie preejakulat z mojego czlonka, na pewno jakas mala czesc otarla sie o jej majtki. nasze pieszczoty polegaly tylko na pocieraniu sie mojego czlonka o jej krocze w majtkach, nie bylo bezposredniego kontaktu penisa z pochwa. po tych pieszczotach przez chwile piescilem dziewczynie jezykiem, juz bez majtek. cale te pieszczoty trwaly 5 minut, jednak strachu zafundowalismy na wiele nastepnych godzin :( dodam ze dziewczyna jest dziewica, nigdy wczesniej nie uprawialismy seksu. prosilbym o odpowiedz czy dziewczyna mogla zostac zaplodniona? przez ostatni dzien kiepsko sie czula, nie miala apetytu i bolal ja brzuch( bardzo prawdopobne ze od stresu cala ta sytuacja). dodam ze jest dziewica, nigdy wczesniej nie uprawialismy seksu z penetracja. prosilbym o szybka odpowiedz i powazne potraktowanie tego co napisalem. pozdrawiam

specjalistą nie jestem, ale z tego co dowiedziałem się od różnych odpowiedzi lekarzy i ginekologów to do ciąży że doszło musi być dużo plemników w pochwie. Fakt plemnik może nawet 7 dni przezyć w drogach rodnych kobiety, ale no plemnik to nie rambo.

Twoją dziewczynę uspokój, a jak chcecie pewnej opinii możesz zadać to pytanie do ginekolog nawet przez internet, to jest darmowe ja pewnej stronie.
a dodam jeszcze, że plemniki z preejakulatu nie są w pełni sprawne i nie mają zdolności przemieszczania się.
a jak się tak boicie, kup test ciążowy to sie uspokoi :)

Odnośnik do komentarza

witam,

od 2 dni spóźnia mi się okres i bardzo się martwię. Piersi mam powiększone i bolą mnie, a na twarzy pojawiły się krostki. Jestem dziewicą, uprawiałam tylko petting. Czy możliwa jest ciąża? Dodam jeszcze, że jestem przeziębiona i to mogło też opóźnić okres, jednak mimo wszystko jestam panikarą i się martwię.
Z góry dziękuję za odpowiedź : )

Odnośnik do komentarza

Witam!
Jeśli jest Pani dziewicą to ryzyko ciąży jest w zasadzie zerowe. Proszę pamiętać, że opóźnienie miesiączki nie zawsze jest wynikiem ciąży. Może być to wynik stresu, przemęczenia, infekcji, zaburzeń hormonalnych i wielu innych przyczyn. Proszę się zatem nie niepokoić, tylko cierpliwie poczekać na miesiączkę.

Odnośnik do komentarza

~ad...97
Witam. 4 dni temu (15.10.2012 , dziś 18.10.2012 ) byłem u mojej dziewczyny i uprawialismy petting. Przed tym, ocieraliśmy się o siebie, znaczy się ona była bez majtek, a ja w bokserkach, ale do wytrysku nie doszło. Po tym ona pieściła mojego penisa ustami i doszło do wytrysku, ale potem ona zmyła te sperme, a ja swoje rece w mydle i ciepłej wodzie . Potem przez 30 minut normalnie leżeliśmy i dotknąlem swojego penisa, ale nie wiem czy była tam jeszcze sperma czy nie, ale dziewczyna kazała mi potem umyć te palce, więc to zrobiłem i potem wsadziłem jej je do pochwy. I moje pytanie jest takie czy ona mogła zajść w ciążę ? 4 dni jest już od tego i nic się nie dzieje . Ale mówiła mi , ze jej troche gorąco się robi , więc nie wiem czy może tak być czy nie .. : (

witaj, jeżeli umyłeś ręce to nie zajdzie w ciąże, niema takiej opcji nawet, plemniki są wrażliwe na zmiany temperatur, odczyn itd. wiec po umyciu napewno żaden plemnik nie przeżył.

Odnośnik do komentarza

Czy jest możliwe zajście w ciążę, jeśli partner po wytrysku z dala od pochwy wytarł ręce chusteczką, następnie po około 10-15 minutach pieścił łechtaczkę przez bieliznę kobiety?
Penis nie miał kontaktu z narządami kobiety.
Wykonałam dwa testy- 4 tyg po zbliżeniu, oba wyszły negatywne. Jedyne co mnie niepokoi to częstsze oddawanie moczu i krótszy o jeden dzień okres.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...