Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego faceci to wzrokowcy?


Gość zdradliwie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość autor tego watku

haha nic dziwnego, ze nie lapiesz - tak jak i ja nie lapie czym sa te wasze uczucia przez, ktore cierpicie, przez ktore jestescie slabsi od takich jak ja, przez ktore dajecie soba pomiatac, manipulowac, przez ktore nie potraficie zachowac klarownego myslenia w KAZDEJ sytuacji.
Czym jest mysz dla naukowca? - tym jest czlowiek dla mnie kiedy polknie haczyk mojej "zabawy".

Odnośnik do komentarza

Dzięki uczuciom jesteśmy silniejsi bo mamy inne motywacje niż tylko egoizm. Mafiozi z uczuciami i zasadami to mój wzór. Potrafią zabijać bez skrupułów takich jak Ty ludzi bez uczuć a jednocześnie kochają rodzinę i przyjaciół :) Psychopata to najsłabsza jednostka tak naprawdę bo wszystko co robi jest bezcelowe i bezsensowne.

Odnośnik do komentarza

Akurat w dyskusji nie mam sobie równych więc wybacz ale nie mam się od Ciebie czego uczyć :) Nie usprawiedliwisz niczym swojego podłego charakteru a gdybym zaczął z Tobą dyskutować moje słowa poraziłyby Cię jak święcona woda satanistę opętanego przez demony :D Nie wiem czy tego chcesz ale moje słowa mogłyby zabić Twoje poczucie wartości.

Odnośnik do komentarza

Witam ,
Czytając wypowiedzi niektórych kobiet na temat tego że faceci są wzrokowcami uśmiałem się strasznie . Kochane dziewczyny mówię to jako facet że dziewczyny mają podobnie nie wierze w to że kobieta będąca w związku idąc np z koleżanką przez centrum miasta lub będąc w galerii widzi jakiegoś faceta który jest zadbany przystojny na którym warto zawiesić oko to nie wierzę w to że taka kobieta na niego nie spojrzy . Facet ma podobnie lubi popatrzeć na ładną kobietę zadbaną dobrze ubraną bo jeżeli mija taką dziewczynę no to patrzy na jej wygląd bo na charakter nie spojrzy bo nie zna tej dziewczyny . Faceci po prostu o tym mówią kobiety chyba nie że są wzrokowcami . Może czasem chodzić też facetowi aby wzbudzić trochę zazdrości u swojej kobiety .

Odnośnik do komentarza
Gość TailsDoll

Dlaczego faceci to wzrokowcy? (większość)
Mógłbym tutaj postawić pytanie w kierunku kobiet "dlaczego kobiety lecą na kasę/mięście/cokolwiek", ale postawię tym razem odpowiedź na to pytanie.

Podstawowy problem jest to, że dla większości ładne=dobre, brzydkie=złe, wyniesione to jest (!) z bajek m.in Disneya, w którym mieliśmy np Królewnę Śnieżkę ukazaną jako "ta ładna" i jej macochę, "tę brzydką".

Tylko, że w rzeczywistości nie zawsze to co ładne=dobre.

Moja odpowiedź jest taka: większość facetów (kobiet też) nie miało okazji zrozumieć, że piękno nie powinno być atrybutem nr 1 przy wyborze partnera. Niestety, to co najpiękniejsze potrafi być najbardziej niszczące. Owszem "pierwsze wrażenie", ale uważam, że jak ktoś dba o higienę i chodzi w czystych i zadbanych ubraniach to nie będzie odrzucający.

Odnośnik do komentarza
Gość bara.bara

Do Autor tego watku
Ja mam to samo. Nie moge zaakceptowac ze moj facet Oglada te filmy xxx. Zawsze mowil mi ze sie sie brzydzi kurestwem. A tu nagle okazalo sie ze to go.podnieca. ze oglada i to duzo. Nie rozumiem tego. Zwiazek sie rozpadl przez moje wieczne pretensje.
Moja samoocens jest =0.
Chyba nie chce zadnego faceta. Bo kazdego bede o to podejrzewac. JA TEGO NIE AKCEPTUJE

Odnośnik do komentarza
Gość inna bajka

Facet wzrokowiec to psychopata, sam szczerbaty , brudny, niechlujny, flej to jest ok. Kiedyś mi zwrócił uwagę, że powinnam pójść do fryzjera, kosmetyczki, kupić ładny szlafroczek, a ja na to trzeba zapracować na swoją panią a nie wymagać. Dostał z liścia i od tego czasu mam spokój. Jesteśmy razem 40 lat i już nigdy minie zawraca uwagi na temat mojego wyglądu. Faceta trzeba wychować.

Odnośnik do komentarza

cieply121
Witam ,
Czytając wypowiedzi niektórych kobiet na temat tego że faceci są wzrokowcami uśmiałem się strasznie . Kochane dziewczyny mówię to jako facet że dziewczyny mają podobnie nie wierze w to że kobieta będąca w związku idąc np z koleżanką przez centrum miasta lub będąc w galerii widzi jakiegoś faceta który jest zadbany przystojny na którym warto zawiesić oko to nie wierzę w to że taka kobieta na niego nie spojrzy . Facet ma podobnie lubi popatrzeć na ładną kobietę zadbaną dobrze ubraną bo jeżeli mija taką dziewczynę no to patrzy na jej wygląd bo na charakter nie spojrzy bo nie zna tej dziewczyny . Faceci po prostu o tym mówią kobiety chyba nie że są wzrokowcami . Może czasem chodzić też facetowi aby wzbudzić trochę zazdrości u swojej kobiety .

Myślę ze to wszystko prawda, ale ponieważ sama niedawno użyłam takiego skrótu myślowego to dopowiem że myślę że stwierdzenie ze 'faceci to wzrokowcy' bierze się stąd że pomimo iż każda z płci rzecz jasna posługuje się zmysłem wzroku w dominującym stopniu- bo wzrok w pierwszej kolejności dostarcza nam bardzo dużej ilości informacji, to u mężczyzn akcent na ten rodzaj odbi0ru bodźców po prostu jest silniejszy. Kobieta prędzej potrafi zafascynować się np głosem, samym spojrzeniem a mężczyzna jednak chcąc nie chcąc patrzy na cał0ść.
Tylko wg mnie nie ma w tym nic złego-no i wcale to nie oznacza ze tylko plastikowo idealne super laski mogą się podobać , bo to kolejny nieprawdziwy stereotyp.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...