Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość marcin_24

Pomarszczona żołądź i zaczerwienienia pod napletkiem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nicko

Męczyłem się że 4-5 lat, wizyty badania wymazy maści tabletki i wszystko albo na chwilę albo bez skutku albo też jeszcze bardziej zaogniało. Wreszcie ktoś mi podpowiedział żeby zastosować  płyn Lugola. Najpierw 2-3 razy dziennie pod napletek naokoło żołędzi. Na początku trochę piecze bo taka reakcja na tych zmianach skórnych. Jak objawy ustąpiły to raz dziennie. Już wtedy praktycznie nie piecze. A teraz co jakiś czas profilaktycznie. Ciekaw jestem jakby ktoś jeszcze wypróbował to niech napisze czy przyniosło skutek. Ja od 3 miesięcy mam spokój. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zen

Cześć wszystkim.

Od 5 czy 6 lat męczyłem się z problemem zaczerwienia napletka, żołędzi, zapaleń żołędzi, szczypania, pieczenia itp.

Zużyłem tonę maści i tonę antybiotyków, tonę ziół. Pomagało na trochę i znowu to samo.

W zeszłym roku powiedziałem do mojej małżonki- bierzemy oboje metronidazol 2x dziennie po 250mg przez 10 dni. Poprawa była widoczna od razu. Niestety, po miesiącu wróciło. Znowu kuracja na 10 dni. Dziś wydaje mi się, że problem ustąpił całkowicie. Uprawiamy normalnie seks i nic się nie dzieje. Polecam spróbować. Trzeba tylko znaleźć lekarza, który przepisze takie kuracje i ważne, żeby kurować się we dwoje. Inaczej to nie ma żadnego sensu.

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość onkaY

Jak brudasy nie będziecie myć ch,ja to infekcja będzie nawracała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...