Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość marcin_24

Pomarszczona żołądź i zaczerwienienia pod napletkiem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Fireman

Tak wymaz z cewki i z pod napletka i nic. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gość Gosc1

A maszbjakies objawy jeszcze oprocz tego penisa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gosc1

To nie wiem jak z wymazow czysto to moze problem jest gdzie indziej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Fireman

Juz sam nie wiem. Mam czasami dosyc wszystkiego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gosc gosc 1

Rozumiem cie bo tez mam czasami dosc wszystkiego ale nie łam sie wyleczysz sie. A długo juz tak masz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monia89

Cześć panowie, jesteś wolnym mężczyzną, czujesz się samotny, chciałbyś to zmienić ? Nie czekaj odezwij się. Samotna, wolna, bez nałogów i niezależna. Nie dawno wróciłam z Anglii do kraju. Poznam faceta do wspólnych spotkań, wspólnych spacerów, wspólnie spędzania czasu, a jak zaiskrzy to może i  coś więcej :) Naturalnie przed spotkaniem chciałabym się lepiej poznać, wymienić się numerami telefonów . Jeżeli jesteś zainteresowany – proszę, odwiedź mój profil a napewno się dogadamy. Numer telefonu i moje prywatne zdjęcia wrzuciłam na swój profil tutaj:    http://panieonline.pl/monika69

Umieszczam także niżej moje zdjęcie ❤️ :

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość OnGosc

Siema, jak tam zdrówko, polepszyło się coś??? Czy nadal jest kiepsko?

Mam nadzieję, że lepiej

Fireman?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość J.K

Ja polecam mego dobrego urologa dr Przemysława Dudka. Nie przepisuje nic w ciemno. Zawsze najpierw każe zrobić posiew itp. Mnie wyleczył  z trudnych infekcji. Przyjmuje w SCM clinic w Krakowie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monia893

Cześć mam na imię Monika , jestem bardzo nieśmiała i trochę mi głupio ,że piszę takie ogłoszenie ale postanowiłam ,że może w taki sposób znajdę faceta który mnie zaspokoi. Jestem totalną amatorką ale chciałabym sie z kimś zabawiać ,chciałabym wziąść facetowi do ust.. zobaczyć jak to jest.. chciałabym żeby facet mnie słodko pieścił. Jeżeli jesteś zainteresowany – proszę, odwiedź mój profil a napewno się dogadamy. Numer telefonu i moje prywatne zdjęcia wrzuciłam na swój profil tutaj:  
 http://sympatia.pl/profil_monika69

26196246_2036917549921250_86408267181355

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mandal

Witam. Jestem już zdrowy wyleczony. Pisałem o swoim problemie w 2016 i wcześniej. ( Mandal ). Pomógł metronidazol zażywany przeze mnie i przez żonę. Proces dochodzenia do pełnego zdrowia trwał jeszcze wiele miesięcy. Warto sobie poczytać taką angielską stronę Red skin. Tam są właśnie opisane przypadki związane z stosowaniem maści sterydowych i leczeniu zapalenia posterunkowego. W moim przypadku tak było. Można  się właśnie dowiedzieć jak trudno jest to wyleczyć jakie procesy tam zachodzą. Grzybica, rozszerzone naczynka, procesy w samej skórze, zmniejszenie grubości naskórka. Leczenie w  skrócie: Antybiotyk ( który nie zawsze daje widoczne efekty ), maści regeneracyjne na bazie kwasu hialuronowego np. mucovagin i najważniejszy czas. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Fireman

U mnie bez większych zmian. Pojechałem na urlop to trochę sie odstresowalem i zauwazylem, ze bol pachwin mi przeszedł i ten czestomocz. Jezeli chodzi o żołądź to nadal jest sucha i od czasu do czasu pojawiaja się czerwone plamki. Sex nie sprawia mi juz bólu bo smaruje wazelina kosmetyczna. Z libidem to tak średnio jest. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monia89

Cześć mam na imię Monika , jestem bardzo nieśmiała i trochę mi głupio ,że piszę takie ogłoszenie ale postanowiłam ,że może w taki sposób znajdę faceta który mnie zaspokoi. Jestem totalną amatorką ale chciałabym sie z kimś zabawiać ,chciałabym wziąść facetowi do ust.. zobaczyć jak to jest.. chciałabym żeby facet mnie słodko pieścił. Jeżeli jesteś zainteresowany – proszę, odwiedź mój profil a napewno się dogadamy. Numer telefonu i moje prywatne zdjęcia wrzuciłam na swój profil tutaj:  
 http://sympatia.pl/profil_monika69

26196246_2036917549921250_86408267181355

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gość Gosc1

Fireman to bardzo dobrze może bedzie lepiej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gość Gosc1

U mnie tak średnio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gość Gosc1

Szukam dobrego lekarza obecnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Fireman

Ja zapisałem się do dr. Michajłowskiego z Gdanska, kolega z forum go polecał i mu pomógł. Ma dobre opinie. Ja jestem z kuj-pom wiec nie jest aż tak daleko. No jak juz on nic nie poradzi to nie wiem. Ten bol pachwin mi powraca czasami, ale według mnie to sa dwie oddzielne sprawy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Stek

A no właśnie żołądź czerwona nie wolno boć konia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...