Skocz do zawartości
Forum

Pomarszczona żołądź i zaczerwienienia pod napletkiem


Gość marcin_24

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maarecki92

Witam, juzdluzejniemoge, sid, maarc. Wypowiadałem sie juz kilka razy ale (juzdluzejniemoge) mam poprostu identyczne zmiany przy cewce i przez środek żołędzia ( u mnie dookoła żołędzia jeszcze jest jak by pomarszczenie z defragmentacją nabłonka tak to znazwe chu*j wie czemu xD) ja uprawiałem seks w gumce normalnie troche źle użytej a że miałem rany krwiawiace na palcach to myśle że to przy zdejmowaniu gumki ale nie wiadomo. Grudki przy wzwodzie są (a czy ich nie było juz nie pamietam bo mija ponad rok) lekarze nie wiedzą generalnie nic badania robilem wiadomo hiv,hpv14(nie nie wykazało odziwo), i wiele innych jak przejżałem to wszystko nie zrobilem Myko i ureo plasmy i zastanawiam sie zrobic ale cholernie drogie gówno, do tego mialem promieniowania z jader do nóg,kolan,kostek ale po pol roku samo przeszło i nie wraca jeden lekarz powiedział mi że może przyczyną jest kręgosłup który czasem daje bóle jąder promieniujace do nóg (i faktycznie kręgosłup mam ztyrany troszkę) ale co do zaczerwienienia ostatnia nadzieja w myko i ureo. Mialem 2x takie grudki na rękach a jeden z lekrzay ztwierdził ze to hpv a czemu nie wykazało na żołędziu (moze zrobic wiecej genotypów ale z tego co powiedzieli lekarze to reszta jest nie istotna dla mnie) sam nie wiem co robic

Odnośnik do komentarza

witam , moze ktoś pomoże na mój problem od miesiaca borykam sie z wysypką na zoledziu najpierw pojawil sie jeden pryszczyk z którego wydobywała się przezroczysta substancja, na drugi dzien poszedlem do dermatologa który przepisal mi oxykort a twierdzac ze jest to uczulenie, wszystko fajnie przeszlo po stosowaniu około 6 dni oxykortu. Następnie odstawiłem preparat, po czym wysypka wrociła i nie mogę sie jej do teraz pozbyc.Poszedłem znowu do dermatologa a ten swoje i znowu oxykort a, pimafucort, oczywiście bez zadnych badan. Wkurzylem sie i poszedlem na wlasna reke robic badania prywatnie :kiła, chlamydia,gdyz to podejrzewalem dermatolog. bingo wyszla chlamydia trachomatis dostałem doxycyclinum 2 razy dziennie przez 10 dni, i masc betadine.
Nie wiem co dalej począć i jakie badania robić ponieważ teraz w miejscu tej wysypki powstały pecherze. Pomoże ktoś?link do foto:http://images77.fotosik.pl/268/9ac7fb58d1340228med.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość szczepcio_obserwator

Pechęrze to na bank przez oxycort albo pimafucort. Bo to sterydy i po prostu spaliłeś. Nie psikaj i nie smaruj więcej bo tak spalisz, że będziesz miał krwawe rany tak jak ja i Uly. Potem nawet w stanie nie będziesz oddawać moczu, bo cię będzie tak piekło jak pękniety pechęrz tyle że na jajach tutaj. Chcesz oszczędzic sobie cierpienia to zostan tylko przy doxycylinie. Bierz jakies witaminki do tego i to wszystko. A potem zrób ze 2 razy badania z jakimś tam odstępem czasowym żeby wykluczyć to już na stałe. W między czasie jakies badania krwi, moczu itp. Ogólnie to zrób sobie może jeszcze z wenerycznych w kierunku kily ale tak za miesiąc, w kierunku HIV ale po 2-3 miesiącach a teraz możesz w kierunku HSV czyli opryszczki. Czym wczesniej tym lepiej dla ciebie. Tylko że akurat z HIV to się trzymaj terminu. Zrób badania dwa razy zawsze, żeby mieć pewność bo zawsze moze sie cos zmienic. Pozdro

Odnośnik do komentarza

badanie na kiłe wynik negatywny, wyszla chlamydia na którą biore doxycycline juz 6 dzień więcej badan nie robilem w miejscu gdzie była wysypka powstały pęcherzyki stosuje drugi dzień maść betadine, po odstawieniu oxykortu a, nie wiem co to może być podobno sama chlamydia nie daje objawów na żoledzi? a ze czesto idzie w parze z rzesistkiem?

Odnośnik do komentarza

Szczepcio, tak ma być, właśnie ma być suchy i pomarszczony w stanie spoczynku. Dla eksperymentu "postaw go" w tym stanie, a pomarszczenie zniknie, powinien być gładki i po prostu normalny :). Trzeba się przyzwyczaić, później będzie znaaaacznie łatwiej. Właśnie suchość jest tu dobroczynna, bo bakterie i grzybiska uwielbiają wilgoć,a suchość je zabija :)

Odnośnik do komentarza
Gość szczepcio_obserwator

No właśnie o tym wczoraj czytałem i spróbowałem. Faktycznie jak go wywaliłem całego, popatrzałem po 20 minutach to się przeraziłem. Mowie sobie ku... zaś pomarszczony i suchy, taki cukierkowy. Chwile go postawilem to sie skora napieła, lekko takie pomarszczenie było ale ledwo widoczne. Takie zaczerwienienia to czasami u mnie są, ale ty masz to samo. To jest od jazdy na ręcznym, ewentualnie seksie partnerką. Chwile czerwony i potem wraca do normy wszystko. Akurat jak jest postawiony to mam zawsze tak lekko czerwone w tym miejscu gdzie był najbardziej spalony naskórek od pimafucortu. I ty masz zapewne to samo. Tylko no ja mam do tego dodatkowo HSV, bo miałem wypryski na udach, ale już ich nie mam. Będę musiał zrobić znów te badanie czy ta norma którą ostatnio mi przekroczyło sporo, trochę zmalała.

Ostatnio nie mam pryszczy na ryju, także chyba jest OK. Teraz akurat jestem chory, znów wale antybiotyk więc czuje czasami lekkie swędzenia na cewce, więc tam ciągle coś siedzi. Dawno żurawiny nie piłem, więc będę musiał wywalić z 2L w ciągu kilku dni, żeby dobrze przeczyścic sprzęt i układ moczowy.

Dziś znów się prześpię z obciągniętym, tylko Uli jak długo ? Po jakim czasie się przestanie marszczyć ? Czy zawsze tak będzie ?

Odnośnik do komentarza
Gość Uly_bez_loga

Wiesz co, teraz mi się trochę mniej nuż marszczy jak jest suchy, ale zawsze lekko pomarszczony jest. Jednakże w niczym to nie przeszkadza :). I tak jak po "sesji" naciągasz skórę to wraca szybko do normy :). Mam nadzieję, że próbującym, metoda ta pomoże tak jak mi pomaga. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość szczepcio_obserwator

No tak, ale to w sumie to końca się nie wie czy po takiej sesji, się jest już zdrowym czy nie. Bo jednak nadal się marszczy. Chyba że jest jakaś zmiana w kolorze i wgl. Jedyny sposób na sprawdzenie to puknięcie panny bez gumy, i odczekanie kilku dni :D

Odnośnik do komentarza
Gość wisnia9992

Dajecie sobie robić wodę z mózgu lekarzom :) ja co prawda teraz 2 lata kochałem się ze swoja bez gumki, zaraziłem na początku, później już ani razu... a teraz się rozstaliśmy, przespałem się z jedną dziewczyną i ma to samo :)) a ja czuję się tragicznie psychicznie, bo lekarza wmawiają, że jestem zdrowy, a jestem chodzącą zarazą :) - także nie wmawiajcie sobie na siłę, że jest dobrze, bo nie jest :)

Odnośnik do komentarza

ja po ostatniej wizycie u dermatologa dostałem na ranki które wczesniej wywolaly oxykort a i pimafucort , wode borową i travogen, stosowalem jeden dzien ale przestalem i czekam az samo sie zagoi, najgorsze jest to ze lekarze bez zadnych badan przepisują maści którymi robi sie wiecj szkody niz pożytku...
bo przeciez te plamki czy krostki to moze byc jakas alergia na proszek...a tu masc sterydowa i w momencie ranki powstają...

Odnośnik do komentarza
Gość juzdluzejniemoge

a jak robicie zeby napletek wam sie nie wsuwal z powrotem na zoladz? nie wiem czy od tego, ale podkleilem sobie plastrem na dwa dni i zaraz nad penisem i troszke na wyskoczyla mi masa czerwonych kropek ktora kur...sko swedziala, teraz troche blednieja i przechodza...

Odnośnik do komentarza
Gość szczepcio_obserwator

Zaś się zaczyna .... to że ktoś coś ma, i nie może się z tego wyleczyć, i dalej zaraża to nie znaczy że wszyscy tak mają .... ile można każdemu tłumaczyć. Wszystko tutaj wygląda podobnie, ale jedni mają HSV jak ja, inni go nie mają a porównując penisy wychodzi praktycznie to samo. Skoro lekarzom nie wierzyć, tysiącom badań zrobionych, testów na syfy to komu wierzyć, forum internetowemu ? tatys tu kiedyś był, obrzezał się i ślad po nim zaginął, a z tego co pamiętał oprócz HPV miał dokładnie to samo co my. Więc to jest jakieś zakażenie grzybiczo-bakteryjne którego się nie można pozbyć, a co kto sobie do tego jeszcze przyłapał czyli HPV, HSV czy nic to już no jego prywatna sprawa. Foliowy napewno się robi przez bakterie i przez masę używanych maści itp. Skoro tatysowi pomogło obrzezanie, Ulemu pomaga obrzezanie ale stuczne takie, ale pomaga to chyba to jedyne rozwiązanie, bo w ten sposób się nie daje środowiska tym wszystkim bakterią. A inne choroby do tego to już inne leczenie. Tak mi się po prostu szczerze wydaje.

Odnośnik do komentarza
Gość Uly_bez_loga

I tu masz Szczep 100% racji. Objawy są podobne a wręcz identyczne - bo to po prostu stan zapalny. Problem leży w tym co je wywołuje. Jeśli poważna choroba, to takie chałupnicze metody nie pomogą. Jeśli taka jakaś "bakteryjka" czy "grzybek" to mogą pomóc, tak jak mi pomogły.
Ktoś tam napisał o ranach na fujarze - moja rada bo sam to przeżyłem po sterydzie - żadnych maści, myć delikatnie wodą, nawet bez mydła jeśli boli, i zasypywać zwykłym alantanem w zasypce. Mi pomogło i jakoś wyleczyłem. Maście tylko ciapały wszystko.

Odnośnik do komentarza
Gość Tomek-wag

Cześć wszystkim, od jakiegoś czasu borykam się z problemem jak w wszyscy ale dodatkowo wydaje mi się że mam problem z jelitem grubym. Podejrzewam u siebie WZJG, stąd moje pytanie do Uly-go. Jakie miałeś/masz objawy z tym związane?? jakie leczenie stosujesz?? jeżeli nie chcesz pisać tego na forum prosiłbym żebyś odezwał się do mnie na maila: tomek.wagraf@tlen.pl
z góry bardzo dziękuje i Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza

Witam

Wklejam mój ostatni post z sierpnia 2014:

Witam,
dawno mnie nie było, bo i nie miałem za bardzo potrzeby na forum wchodzić no i czasu za bardzo nie było.
3 miechy po obrzezaniu, super się zagoiło, większość dolegliwości minęła bezpowrotnie, nie ma tej masakry co wcześniej, został liszaj płaski, który wykryto przed obrzezaniem, pobrany z wycinka, leczy się to sterydami ale ja na razie odpuściłem wszystko , podobno schodzi to samo do dwóch lat max, smaruje profilaktycznie kremem Linola bez recepty, nie czytam forum , nie stresuje się tematem bo mi zabrał prawie rok życia i zszargał psychike.
Do lekarza może za miesiąc na kontrole pojadę.
Zabieg robiłem w Gdańsku u doktora Michajłowskiego, robił to z urologiem i pielęgniarką.
Napiszę jeszcze raz to z czym nie wszyscy tu na forum się zgadzają: najważniejsza jest diagnoza, znalezienie problemu i odpowiednie leczenie tego na co jest się chorym.
Ja znalazłem u siebie to o czym pisałem w poprzednich postach i ogólnie się wyleczyłem , a był dramat.
Uważam że niektórzy nie mają żadnego problemu tylko się nazbyt przejmują jakimiś pierdołami na wacku, ale to moje zdanie.
Na pewno nie jest dobrym walenie samemu co popadnie (antybiotyki itp).
To forum jest dobre, ja zacząłem leczenie dzięki temu forum, badania zrobiłem itp.
Ale w pewnym momencie należy zaufać lekarzowi (dobremu lekarzowi, trzeba takiego niestety znaleźć) bo inaczej nie da rady,
Życzę powodzenia w leczeniu, czasem wpadne na forum, ale rzadziej, wszystko co miałem do powiedzenia , napisałem w moich postach: tatys i tatys 1

Wszedłem na forum prawie po dwóch latach w sumie z ciekawości co u was.
Problemy u mnie się skończyły, zapomniałem o temacie, żyje tak przed całą sprawą.
Może troche bardziej uważam na sprzęt ale ogólnie nic już nie robie.
Moja konkluzja po tym wszystkim jest taka: jak ktoś boryka się z tym problemem powyżej roku to polecam naprawdę obrzezanie, mi pomogła i to bardzo ( sprawdźcie sobie w moich postach co przeszedłem).
Słyszałem że zabieg można zrobić już od 600 pln, także nie ma co się wahać Poza tym laski podobno to lubią ( moja nie widzi różnicy).

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Gość juzdluzejniemoge

17-ego mam wizyte u urologa, poprosze o skierowanie na obrzezanie - postanowilem.

lekarz prywatnie przyjmujacy tez w szpitalu moze mi dac skierowanie na nfz?

po obrzezaniu zobaczymy jak to wszystko bedzie wygladalo, jesli cos mi na wacku zostanie, to wtedy bede szukal czy nie jestem na cos chory

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...