Skocz do zawartości
Forum

Niespełniona miłość a jej wpływ na samopoczucie


Karo92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,otóż dręczą mnie od jakiegoś czasu sny o chłopaku w którym podkochiwałam się 4 lata temu. Myśle ,że to moje zauroczenie już dawno wygasło,aczkolwiek może jakaś tam czątka tego wszystkiego w głebi duszy została. Chodzi o to,że ja kompletnie o nim nie myśle(zrozumiałabym to,że mi sie sni gdybym o nim myslala).Śni on mi się w tych snach bardzo zły na mnie, zazwyczaj jest to sen,że wchodze do jakiegos pomieszczenia i on tez tam jest,on mnie zauwaza i od razu robi sie jakis taki ponury i widac zły że się tam pojawiam.Wszystko wyglada na to jakby zywil do mnie jakis żal.Poznałam go na dyskotece,mamy wspolnych znajomych.Jeszcze pare lat temu jezdzilam dosc czesto na zabawy,bardzo czesto podchodził do mnie i do mojej paczki ,zawsze prosił mnie do tańca ,na niektorych imprezach zdarzalo nam sie przetańczyć od poczatku do konca imprezy.Ja byłam wtedy bardzo niesmiala,on probowal ze mna rozmawiac na rozne tematy,niestety ja mu odpowiadalam tak zdawkowo,byłam na prawde nieśmiała.Wszystko było ok do pewnej imprezy ,wyszliśmy na chwile na zewnątrz się przewietrzyć i wróciliśmy do klubu .Idąc po schodach trzymaliśmy się za rece,ogolnie bylo baardzo głosno wiadomo jak to na imprezach on cos do mnie mowil ale ja go kompletnie nieslyszlalam.W pewnym momencie miałam wrazenie ,że usłyszałam z jego ust słowa Kocham Cię.Ale do dnia dzisiejszego nie jestem tego pewna czy dobrze usłsyszalam a nie dopytywalam sie go bo bylo mi strasznie glupio i sie wstydzilam bo jakby wyszlo ze nic takiego nie powiedzial to wyszlabym na idiotke.Poza tym on był wtedy dość po %. Od tego czasu gdy sie spotkalismy np . na imprezie lub przechodząc kolo siebie na korytarzu w szkole to był juz jakiś inny. Niby zachowywal sie w stosunku do mnie normalnie ale jakoś tak z taka rezerwą.Pozniej poznal swoją obecną dziewczyne z ktorą jest juz ponad 2 lata.Czasami zdarza mi sie go spotkac tak przelotem na miescie lub na jakimś meczu (gra w druzynie pilkarskiej).Czuje z jego strony taki dystans i takie niezadowolenie ,że mnie widzi. Wiem,że to cale "opowaiadanie" jest troche dziecinne i troche naiwne ale ja to tak wszystko neistety odczuwam.Wiem,że rozgrzebywanie tego i tak nic nie da bo jest już z kimś innym i ja u niego nie mam już szans.

Odnośnik do komentarza

Może zauroczenie wygasło,ale nie wygasło poczucie winy.

Mogłaś wtedy go zatrzymać i zapytać, przepraszam mówiłeś coś, bo strasznie głośno i nie usłyszałam.

Nie musiałaś mówić: mówiłeś ze mnie kochasz, czy mi się przesłyszało?

No, ale nic nie powiedziałaś. Skoro nagle z dnia na dzień stał sie bardziej oschły w stosunku do Ciebie to musiało być coś na rzeczy. Pewnie poczuł się odrzucony, zawstydzony, rozczarowany.

I tak to trwa do dziś.
Stąd owe sny.

Zawsze, kiedy go spotkasz i podczas luźnej rozmowy możesz powrócić do tamtych czasów i zapytać, dlaczego zmienił się w stosunku do Ciebie po tamtej imprezie. Możesz dodać, że pamiętasz tą chwilę, kiedy wchodziliście po schodach i nie słyszałaś co on mówi, bo było głośno ale nie chciałaś mu zrobić tym przykrości.
Albo Ci powie, albo nie.

Odnośnik do komentarza

Karo92, prawdopodobnie masz sny związane z tym chłopakiem, bo jest w sposób emocjonalny ważny dla Ciebie. Może tutaj już nie chodzi o niespełnioną miłość, ale właśnie jakąś gorysz, rozczarowanie, poczucie, że nie wyjaśniłaś sprawy do końca i ta znajomość jakoś tak dziwnie "umarła"? Coś nie zostało "domknięte" i może wracać w snach. Nie wiem... To tylko taka luźna, bardzo subiektywna interpretacja. ;) Zgadzam się z przedmówczynią, że jeżeli źle się czujesz z tym, jak zakończyła się Wasza znajomość, możesz przy nadarzającej się okazji spróbować porozmawiać z tym chłopakiem o tej "pamiętnej" imprezie, wspomnieć o tym, że nie usłyszałaś jego słów na schodach, bo było głośno i że zauważyłaś, że po tej sytuacji jakoś zdystansował się do Ciebie. Może Ci wyjaśni, o co chodziło, a może nie zechce już do tego wracać. Przynajmniej spróbujesz... Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...