Skocz do zawartości
Forum

Cukier czy słodzik podczas diety?


Gość aria27

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze zależy jaka to dieta. Odchudzająca? Czy chodzi np. o oczyszczenie organizmu z toksyn? Z ekspertem po części się nie zgodzę - sok owocowy zawiera fruktozę ale nie jest tym samym co biały rafinowany cukier, ile innych rzeczy przecież zawiera... Co do pytania: słodziki mają w sobie sztuczne substancje rujnujące zdrowie (zazwyczaj). Polecam melasę przy przechodzeniu na zdrowszą żywność - bardzo dobra np. jako słodzik do herbaty. Stewia jest zdrowa ale ma jak dla mnie koszmarny smak. To jednak kwestia gustu ;)

Odnośnik do komentarza

Ja miałam doświadczenie ze stosowaniem stewii i ksylitolu. latem stewię uprawiam na ogródku i susze liście na okres zimowy, ale wystarcza mi to do świąt, bo jednak inne warzywa też przyciągają moja uwagę teraz używam ksylitolu zielonynurt, bardzo dobry łatwo się stosuje i ciasta dobre wychodzą, więc łatwo można oszukać nasze mózgowie hi hi

Odnośnik do komentarza

Przy prowadzeniu własnej firmy sprawdzi się też atrakcyjny adres do jej rejestracji i pomoc w zarządzaniu pocztą czy kontaktami z klientem a w tym pomoże Optioffice wirtualne biura https://optioffice.pl/biuro-wirtualne Warto poznać ich ofertę , bo są otwarci na klientów i dopasowują swoje usługi do ich potrzeb. Pomogą i Tobie być efektywnym, w tym co robisz, a mają niskie ceny.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...