Skocz do zawartości
Forum

Nienawiść do studiowanego kierunku studiów


Gość chudziutka10

Rekomendowane odpowiedzi

chudziutka10, trochę późno poczułaś nienawiść do kierunku studiów, jaki wybrałaś, i jaki kończysz. ;) Chyba niedorzecznością byłoby rzucać studia na ostatnim roku. Napisz magisterkę, będziesz miała wykształcenie wyższe, a tak jak sugerowała ka-wa, potem możesz pomyśleć o jakichś kursach czy studiach podyplomowych, które będą Cię bardziej interesowały pod względem zawodowym. Cokolwiek nie postanowisz, kieruj się swoimi potrzebami i swoim zdaniem. Życzę samych dobrych wyborów! Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

ja mialam taki sam kryzys na przedostatnim roku studiów...dociągnij to już do konca, zagryź zęby - szkoda 4 lat twojej męki żeby ot tak poszły w błoto bez dyplomu. a potem i tak mozesz zaczac robic wreszcie to, co będziesz chciała i co lubisz - masz na to całą resztę życia. nie ma tego złego, może ten czas był po to zebys sie okreslila wlasnie ;)

Odnośnik do komentarza
Gość kkaasienka

ale chyba w terminie konczysz? Ja robiłam licencjat nie w 3 a przez 5 lat dwukrotnie powtarzając rok i tez było to coś, do czego nie mam predyspozycji, czego nie lubię, ciężko idzie i mnie nie interesuje...wstyd to ukoczyć po dwoch powtórkach roku...;/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...