Skocz do zawartości
Forum

Brak popędu, potrzeb seksualnych i ból podczas stosunku


Gość Pati Glasgow

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pati Glasgow

Witam. Spróbuję tak ogólnie... Mam 22 lat. Mam Mirene (spirale T) nie wiem czy to określenie poprawne... czy problemy z braku satysfakcji z współżycia, czy jakiekolwiek popędu, nic. ..... nic nie czuje, nic mnie nie kręci, czasem az odrzuca od samej mysli o tym... ale kocham calym sercem mojego mezczyzne i nie chce go stracic.... kiedys moze miec dosc tego ciągłego mojego wymigiwania....
Ehh... problem polega na tym, że od jakiegoś czasu odczuwam ogromny ból w okolicach intymnych i nerek... to ból straszny podczas stosunku z partnerem... Szukałam podobnych wypowiedzi, cokolwiek.... nic nie wiem wciąż.... to cos poważnego czy to po prostu to moje podejscie czy cos.... jeju nie wiem... mam dosc.... Czytałam że cos na tle psychicznym może być, gdy ktoś był molestowany w dziecinstwie... tylko ja o tym nie myślę podczas stosunku z moim ukochanym... nieświadomie? Wątpię.... Mam także czeste codziennie bole glowy oraz biorę tabletki na wysokie ciśnienie (niby ten ból głowy przez to) w piątek ide na Skan glowy do szpitala.... plus ohhh..... Niektórzy uważają że mam depresję ale tak nie jest... po prostu... to skomplikowane. .. Ja nie wiem... mam dosc... Pomóżcie... Trzeba isc do lekarza z tymi bólami? Mnie to wszystko przeraża...

Odnośnik do komentarza

Stosowalas jakieś inne metody antykoncepcji oprocz spirali? Jesli tak to jak sie wtedy czułaś,też byly bóle,brak popędu?
Koniecznie skonsultuj to z lekarzem. Byc moze powinnas zmienic metodę.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...