Skocz do zawartości
Forum

Krew po stosunku a nadżerka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, borykam się z takim problemem jak krew po stosunku. Czuję się trochę zdezorientowana ponieważ ona nie występuje po każdym stosunku. Razem z partnerem próbujemy nowych pozycji i prawie zawsze przy tej jednej krew się pokazuje co budzi u mnie zdziwienie dlaczego nie przy innych. Co może być przyczyną pojawiania się krwi ? Czy jest opcja że mogę mieć nadżerkę ?

Odnośnik do komentarza

Ja nie sądze aby antykoncepcja miala tu jakies znaczenie. Skoro w tej pozycji sie pojawia to unikajcie tej pozycji. Moze to tez kwestia jakiegos nacisku? A czy stosunki sa dla ciebie szczegolnie bolesne?

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

tak wszystko jest ok, krwawienia ustąpiły, teraz boraykam si z brakiem okresu juz od jakiegos czasu. W sierpniu jak jeszcze brałam tabletki to wystąpiło u mnie plamienie i trwało 6 dni a po tym az do dnia dzisiejszego miesiączki nie ma. Mój chłopak juz przeczuwa najgorsze i strasznie panikuje. Mimo tłumaczeń ze z tabletkami i prezerwatywa ciązy byc nie powinno to do niego nie dociera a ja juz zaczynam wariowac przez niego

Odnośnik do komentarza

Dlaczego nie pójdziesz do ginekologa?
Tylko lekarz może Ci pomóc.

a tak na marginesie to właśnie słyszałam ,że najlepiej wszyć sobie pod skórę implant ,kosztuje 1000zł, ale jest ponoć lepszy niż tabletki i nie trzeba czekać jak się chce zajść w ciążę tylko po prostu go wyjąć /nie samemu ,oczywiście/,
wygląda na najwygodniejszą metodę antykoncepcyjną,pewnie jak zwykle nie każdy może skorzystać z tej metody,na zachodzie bardzo rozpowszechniony.
http://kobieta.wp.pl/kat,26355,title,Implanty-antykoncepcyjne,wid,14254382,wiadomosc.html?ticaid=1136c3.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...