Skocz do zawartości
Forum

Czy on się mną bawi?


Gość basia35

Rekomendowane odpowiedzi

jaga42
ka-wa
W sumie ,w takiej sytuacji ,mnie by taki wolny związek odpowiadał /jak to się potocznie mówi ,bez prania gaci//znając meandry małżeństwa:D/,
ale na wypośrodkowanych warunkach...

:) Wiesz, ze mnie chyba też ?
Najśmieszniejsze jest to, że zaczynam w zupełnie inny sposób podchodzić do tej znajomości....drogie Panie i Pan ...uświadomiliście mi, że tak naprawdę to ja mogę bawić się tą znajomością, a M będzie przekonany, że karty rozdaje on :)

A, to zupełnie co innego, to jak najbardziej rozumiem. :) Faktycznie widać, że z głową podchodzisz do swojego życia.
Mój poprzedni post był skierowany do Basi.

Odnośnik do komentarza

Cóż, wepchałam się do tego tematu i lekki rozgardiasz się zrobił :)
Czy z głową podchodzę nie wiem, jednak wiem na pewno, że to forum wniosło do mojego życia nowe....świeże spojrzenie na relacje damsko-męskie.
Punkt widzenia prawie zawsze zależy od punktu siedzenia...tutaj obiektywne spojrzenia i odpowiedzi naprawdę wiele wniosły w moje życie.
Wreszcie zrozumiałam, że pan M jak go nazwałam coraz bardziej przypomina mi Shreka w swojej "samotni"....a ja niekoniecznie chcę być tym osłem, który wpycha się w to jego życie......więc powoli zaczynam się wycofywać i zobaczymy jakie będą tego rezultaty :)

Odnośnik do komentarza

jaga42

Wreszcie zrozumiałam, że pan M jak go nazwałam coraz bardziej przypomina mi Shreka w swojej "samotni"....a ja niekoniecznie chcę być tym osłem, który wpycha się w to jego życie......więc powoli zaczynam się wycofywać i zobaczymy jakie będą tego rezultaty :)

Dobrze powiedziane:)

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...