Skocz do zawartości
Forum

Wypicie piwa na ognisku a złość chłopaka


Gość Tyra

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro na Sylwestra piłaś równo z facetem i można wywnioskować ,że dobrze się czułaś ,bo jesteś przyzwyczajona /on nie/,
to możesz w przyszłości mieć problem alkoholowy...,wiesz w nałóg się wpada nie wiedząc kiedy,jeśli chcesz siebie sprawdzić to wypij przy ognisku jedno piwo lub wcale,
a na większej imprezie ogranicz się do 1/4 tego co wypije facet,zobaczysz czy możesz siebie ograniczyć/kontrolować.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Nie chce sie z wami kłócić ale nie róbcie z niej alkoholiczki, skoro dziewczyna nie ma problemu z alkoholem to nie ma. Napisała że pije jak jest okazja, 2-3 piwa na ognisku to nie ogromna dawka.
Ognisko bez piwa to nie ognisko.
Sam z moją dziewczyną wybieram sie za niedługo na ognisko, na którym będzie alkohol, wiem jakie są dziewczyny, moja ma akurat mocną głowę i po 2 piwach nie widać różnicy między pijaną a trzeźwą
Skoro dla jej chłopaka wódka to nowość to sie nie dziwcie że tak zareagował.
Picie alkoholu w małych ilościach nie robi z kogoś alkoholika.
Mój ojciec lubi piwo do meczu, jest mundial, mecz za meczem, mam sie bać że zostanie alkoholikiem ??
Nie przesadzajcie i nie miejcie samych czarnych scenariuszy

Odnośnik do komentarza

Uważam, że ocenianie tego w ramach słuszności tylko dlatego bo druga osoba jest abstynentem lub nie, nie powinna być słusznością w ocenie.
Mówi się o uzależnieniu gdy ma ono zły wpływ na nas lub otoczenie. Tutaj jasno można powiedzieć, że chłopak chce sobie podporządkować dziewczynę, kwestia tylko znalezienia obaw wobec których są takie a nie inne u niego przypuszczenia.

Odnośnik do komentarza

Olimpia_p
Wykluczcie uzależnienie, nie bierzcie tego nawet pod uwagę, nie chodzi tu o to.
Mój chłopak jest po prostu zły jak takie rzeczy się zdarzają, chciałam tylko wiedzieć co inni sądzą o tym i czy sie spotkaliście z takim czymś :)

Odnośnik do komentarza

My nie twierdzimy, że jesteś uzależniona, tylko że Twój chłopak się boi, że POPADNIESZ w uzależnienie. Jeśli on się spotykał wcześniej w życiu z problemem alkoholizmu, to ja się jego lękom nie dziwię. Spróbuj z nim porozmawiać, wypytaj czemu tak się boi, czy ma złe doświadczenia? Jeśli ma złe, to spróbuj go zrozumieć i chociaż nie pij tych 3 piw, tylko 2 albo 1. Czy źle Ci będzie, jak się napijesz tylko 1 piwa?

Odnośnik do komentarza

Vladimiros, Twoja dziewczyna jest niezależną kobietą, która ma prawo sama decydować o sobie. Nie możesz jej ubezwłasnowolnić i decydować za nią. Jeżeli jednak tworzycie związek, macie prawo renegocjować zasady, jakimi się w tym związku kierujecie. Jeżeli Ty jestem abstynentem, masz prawo oczekiwać od niej, że ona również mogłaby nie pić. Pamiętaj, że może, ale nie musi. W tej sytuacji potrzeba dojrzałej, rozważnej rozmowy, bo narzucaniem własnego zdania nic nie wskórasz. Zrodzi się w niej jedynie bunt i złość, że próbujesz ją ograniczać. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

witam, powinnaś uszanować jego zdanie ale niekoniecznie stosować się do niego , musisz mieć swoje zasady Ty sama wiesz ile możesz wypić i do jakiego stanu się doprowadzić w każdym razie wydaje mi się , że Twój chłopak troche wywiera na Tobie presję . Kochasz go super jesteście dopiero rok więc wiadomo ze sie docieracie . Ja miałam męża którego też sie słuchałam nie piłam nie paliłam doszło do tego , że mnie tak zahukał ze bałam sie robić cokolwiek pózniej miałam zakazy wychodzenia z domu do koleżanek a już nie mówie o piciu i zabawie wszystko przerosło się w bicie i przemoc tylko mogłam siedzieć w domu sama, też go kochałam i pielęgnowałam pierwsze lata sa najważniejsze bo rokują przyszłość wiec moim zdaniem uważaj bo nie wiesz co bedzie za 5 lat . Teraz jestem po rozwodzie, od 7 lat mam faceta który mnie kocha taką jaką jestem z czy bez nałogów w każdym razie nie dam sobą już manipulować powodzenia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...