Skocz do zawartości
Forum

Nienawiść do kobiet


Gość dewast

Rekomendowane odpowiedzi

cierpie na nienawiść do płci kobiecej która sie wzmagała przez lata
są też checi agresji fizycznej, gdyż to stopień zawansowany.
Cierpie bardzo, za swoje cierpienie winie płeć kobiecą i czuje nienawiść, nienawidze tych wszystkich dziewczyn i kobiet które tam gdzies przesiadują na komunikatorach i forach i nawet mi żadna nigdy niezaoferowala sexu i nie sprawiła abym sie poczuł szczesliwy, zawsze gorycz. Potępienie że liczą sie tylko potrzeby kobiece, a meskosc oznacza spełnianie oczekiwan kobiecych.

Odnośnik do komentarza

to może Ty zaoferuj? :D a tak na serio to dorośnij, bo chyba w ciele dorosłego jest małe nieporadne dziecko. Ewentualnie skorzystaj z pomocy psychologa,bo tu chyba jest więcej do przerobienia i nie sadze żeby forum Ci pomoglo :).

Odnośnik do komentarza

Mizoginizm sensu stricte Ci nie grozi,bo najczęściej wypływa on z radykalnych poglądów odnośnie podziałum ról wg płci i generalnie zakrawa na "faszyzm":D Natomiast pewnie frustracja spowodowana kompleksami i odrzuceniem nie pozwala Ci na wyjście z impasu,w którym tkwisz-nienawidzisz kobiet i chcesz kobiet.Co takiego porabiasz na co dzień poza czyhaniem na niewiasty na forach,czatach etc.?

Odnośnik do komentarza
Gość prawig30

chodziło mi zawsze tylko o sex, chciałem sie calowac, przytulac, czyli nie miałem żadnych wymagań, a one... jedne, jeśli kasa pełna to miały sklonnosc do takich rzeczy, drugie gustowały w połączeniu zalet: smieszny, uczynny, z pasjami, który wciągnie w wir życia. Wypełniły mnie uczucia zawiedzenia, nienawiści, niespełnienia i czy jest w tym moja wina, że nie chciałem płacić kobietom, być dla nich śmieszny uczynny itp.?

Odnośnik do komentarza
Gość bum-bum-bec

jeżeli traktujesz dziewczynę jak przedmiot do pierdo... to kto tu jest egoistą. One chciały miło spędzić z Tobą czas (te drugie), a Ty chciałeś uprzedmiotowić je (inaczej tego nie nazwę). Odnośnie 'tych pierwszych' nie rozumiem Twojej wypowiedzi.

Jeśli chciałeś jedynie się pobawić i stworzyć wygodny układ to trzeba było ustalić konkretne zasady. Ja tak robiłam przez rok czasu. Krótko: "słuchaj, mam w tym kraju deadline - wyjeżdżam. Nie nadaję się na dziewczynę. Oczekuje jedynie zabawy. Chce być w porządku, bo nie chcę się bawić Twoimi uczuciami..." Czasem słyszałam: "a to przepraszam to coś takiego nie dla mnie, bo się zaangażuje." Super, facet dzięki za info, bo nie chce nikomu krzywdy robić. Tylko jeśli wychodzisz z założenia, że chcesz jedynie się pobawić, a ona myśli o związku (to te drugie, bo chyba tak właśnie było) to robisz dziewczynom krzywdę.
Jeśli masz jaja to powiedz wprost na czym Tobie zależy zanim zaczniesz bawić się cudzymi emocjami - bo to jest skurwy... ństwo.

Pzepraszam, ale strasznie nie lubię takich typów! Wiesz jak ciężko jest wstać na nogi jak się ktoś Tobą tak bawi?

Odnośnik do komentarza

bum-bum-bec

Jeśli chciałeś jedynie się pobawić i stworzyć wygodny układ to trzeba było ustalić konkretne zasady. Ja tak robiłam przez rok czasu. Krótko: "słuchaj, mam w tym kraju deadline - wyjeżdżam. Nie nadaję się na dziewczynę. Oczekuje jedynie zabawy. Chce być w porządku, bo nie chcę się bawić Twoimi uczuciami..." Czasem słyszałam: "a to przepraszam to coś takiego nie dla mnie, bo się zaangażuje." Super, facet dzięki za info, bo nie chce nikomu krzywdy robić. Tylko jeśli wychodzisz z założenia, że chcesz jedynie się pobawić, a ona myśli o związku (to te drugie, bo chyba tak właśnie było) to robisz dziewczynom krzywdę.
Jeśli masz jaja to powiedz wprost na czym Tobie zależy zanim zaczniesz bawić się cudzymi emocjami - bo to jest skurwy... ństwo.

Kurczę... Wygląda na to, że mam chyba identyczne patrzenie na te sprawy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...