Skocz do zawartości
Forum

Zwiazek na odległość


Gość metlive23

Rekomendowane odpowiedzi

Gość metlive23

Cześć jestem tu nowa.I mam problem jestem z chłopakiem od 10 miesięcy w związku na odległość. najpierw On mieszkał w Warszawie a ja w Kielcach.Potem Wyjechał za granicę do Anglii do pracy i wtedy zaczęło się miedzy nami psuć.Zaczęły się mniejsze większe kłótnie w grudni pojawiła się z Jego strony myśl o rozstaniu.Nie chcę tego bo Go kocham. On jest strasznie upartym człowiekiem i potrafi się nie odzywać przez kilka dni wtedy wydaję mi się,że Mu nie zależy,że przestaje mnie kochać. Ja Mu często mówię o swoich uczuciach do Niego.Boje się że Go stracę. co mam robić? Boli mnie to wszystko ciągle płacze. Jest mi na prawdę bardzo przykro. Co mam zrobić?

Odnośnik do komentarza

Witaj. A jakie są szanse abyś wyjechała do swojego chłopaka do Anglii? Może on załatwi Ci tam pracę?
Związek na odległość zazwyczaj jest bardzo trudny do utrzymania. Aby trwać w takim układzie trzeba sobie bardzo ufać , starać się jak najczęściej się widywać i dążyć w przyszłości (jak najszybciej) do zmniejszenia a najlepiej do zlikwidowania dzielącego dystansu. Skoro Twój chłopak jest w Anglii to staraj się do niego pojechać. Ceny biletów samolotowych na tej trasie są stosunkowo tanie więc można z tego skorzystać. Trzeba sytuację to przedyskutować i zobaczyć jak będzie. Nie załamuj się.

Odnośnik do komentarza
Gość metlive23

Ciężko jest jest mi się nie załamywać:( oczywiście,że chcę do niego jechać ale gdy o tym mówię o nagle milczy. wcześniej mówił mi ,że przyjedzie po mnie,że pracę mam załatwioną tylko słowo powie swojemu szefowi i na pewno mnie przyjmie. A teraz nie wiem.. Boje się ze coś się tam wydarzyło spać w nocy nie mogę..:(:(

Odnośnik do komentarza

Skoro dalej rozmawiacie mimo tego dystansu (co z pewnością świadczy o tym, że nie wszystko jest stracone) i macie kontakt to zapytaj Go wprost czy Wasze plany na wspólną przyszłość w Anglii są dalej aktualne i czy możesz brać jego słowa na poważnie. Powiedz,że jesteś gotowa z nim być i chcesz zobaczyć jak będzie.
Rozstać możecie się zawsze ale dajcie sobie szansę.
Przede wszystkim bądź z Nim szczera. Powiedz,że tęsknisz. Załatw sobie lot na weekend i powiedz ,że go odwiedzisz. Zobaczysz jak zareaguje. On pewnie też tęskni. Któraś ze stron powinna zrobić krok do przodu i zorganizować spotkanie. Myślę,że wtedy będzie Wam lepiej.

Odnośnik do komentarza
Gość metlive23

tak rozmawiamy ale coraz rzadziej i to ja pierwsza zaczynam tą rozmowę. Boje się na prawdę tego wszystkiego mam 24 lata a już wiele razy zostałam bardzo skrzywdzona nie chce kolejnego razu.. On wie ile w życiu przeszłam obiecywał,ze mnie nie skrzywdzi.. Ok może i wydać się to dziecinne że tak bardzo się tego boje i że mnie to boli ale tak jest... nie mam z kim pogadać szczerze na ten temat czasem nachodzą mnie mysłi samobójcze bo gdy mam problem zostaję z wszystkim sama ;(

Odnośnik do komentarza

Najlepiej przegadać taki problem z przyjaciółką.

Niestety ,z tego co piszesz wynika ,że tam mógł poznać i zauroczyć się inną dziewczyną ,
na siłę go nie zatrzymasz ,ale żeby nie tkwić w niepewności ,
dobrym pomysłem byłaby zapowiedź ,że do niego się wybierasz ,zobaczysz jaka będzie reakcja.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość metlive23

Próbowałam pogadać z przyjaciółka to nazywała mnie egoistka. No włanie tego się obawiam że ma inna;( i ta mysl mnie doluje. Na prawdę coraz częściej myślę nad zakonczeniem swojego zycia.. Czy nie zasługuje na szczescie?;(

Odnośnik do komentarza

Tak jak Ci pisałam wcześniej powiedz mu, że do niego jedziesz i zobacz jak On na to zareaguje. ka- wa podziela moją opinię i też uważa,że to dobry pomysł. W tym momencie nie ma co panikować. Postaraj się rozegrać to sprytnie i wtedy się okaże co i jak. Powinnaś wiedzieć więcej na podstawie Jego reakcji na Twój ewentualny przyjazd.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Metlive, rozumiem Twoje obawy, niepewność co do tego, czy jego uczucia nie uległy zmianie. Dlatego najlepszym rozwiązaniem byłoby w miarę szybkie spotkanie i rozmowa na temat Waszego związku i jego przyszłości.
Pamiętaj również, że zmiana zachowania Twojego chłopaka nie musi być koniecznie związana z Tobą. Być może trudno mu się zaadaptować do nowych warunków i to wpływa na Wasze relacje.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...